Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
57 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie bolesławieckim, 543 zgonów w Polsce
~~Brązowawożółty Ostrokrzew niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 17:17
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Portulaka niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 17:18
~~Kruczoczarny Rdest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fan Lucka napisał(a): Lucek, co się dzieje!? Im bardziej kraj wyczepiony, tym gorzej!
https://wiadomosci.wp.pl/potezna-piata-fala-niemcy-chca-kupic-szczepionki-od-polski-6716671224470400a
Lucuś, ty przecież wiesz wszystko bezpośrednio od Simona. Co się dzieje?

Czy "Tajemnicę weekendu" już rozwiązałeś? Co na to Simon? A może zapytaj Fiałka, bo on taki "inteligentny"!

Twój fan

PS
Czytam nowe dane i ze wszystkich danych wynika, że czepienia są do doopy. A przy okazji prawie cała moja rodzina przeszła, bądź przechodzi covid. I jest jak było! Służba zdrowia doprowadza pacjenta do stanu, w którym trzeba go ratować. Córa z zięciem - leczenie przez telefon jak Kaszpirowski. Jak u brata stwierdzili, że covid to zamknęli na kwarantannie, zabronili wychodzić z domu i powiedzieli, że jak się pogorszy ma na pogotowie dzwonić. No i widzisz Lucuś -tak się "leczy" dzisiaj ludzi. A ponieważ większość ludzi nie ruszy się z domu tylko wysyła zdjęcia z kretyńskiej aplikacji i po pogotowie nie chcą dzwonić, to doprowadzają ludzi do stanu zagrożenia życia i wtedy zaczynają "leczenie" respiratorem. I taka dezorganizacja służby zdrowia jest przyczyną nadmiarowych zgonów. Dla każdego myślącego jest to oczywiste.


Uważaj żebyś pod respiratorem nie błagał "Ratujcie !" bo może już być dla ciebie za późno.



Musisz być co najmniej po dwóch dawkach, bo jak widać myślenie już nie działa. Gdyby normalnie leczono ludzi, nie byłoby tyle zgonów, ale wyszczepieni niewiele już rozumieją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~selekcjoner niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 17:20
Bat na Szczepany
Przy infekcjach lokalnych liczba zakażeń Omikronem rośnie 1,5-2-krotnie w ciągu trzech dni - alarmuje WHO. To znacznie szybsze tempo niż w przypadku Delty. Omikron rozprzestrzenia się bardzo szybko w krajach z wysokim poziomem wyszczepienia.
Błyskawiczna transmisja wariantu Omikron być związana z jego zdolnością do omijania bariery immunologicznej wytworzonej przez szczepienia lub przebycie infekcji - wyjaśnia WHO.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-wariant-omikron-blyskawiczna-transmisja-wirusa-omija-bariery,nId,5715968
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółty Ostrokrzew niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 17:47
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~huk niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 17:58
https://grupac19.pl/wydarzenia/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Jodła niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 19:01
~~Fan Lucka napisał(a): Lucek, co się dzieje!? Im bardziej kraj wyczepiony, tym gorzej!
https://wiadomosci.wp.pl/potezna-piata-fala-niemcy-chca-kupic-szczepionki-od-polski-6716671224470400a
Lucuś, ty przecież wiesz wszystko bezpośrednio od Simona. Co się dzieje?

Czy "Tajemnicę weekendu" już rozwiązałeś? Co na to Simon? A może zapytaj Fiałka, bo on taki "inteligentny"!

Twój fan

PS
Czytam nowe dane i ze wszystkich danych wynika, że czepienia są do doopy. A przy okazji prawie cała moja rodzina przeszła, bądź przechodzi covid. I jest jak było! Służba zdrowia doprowadza pacjenta do stanu, w którym trzeba go ratować. Córa z zięciem - leczenie przez telefon jak Kaszpirowski. Jak u brata stwierdzili, że covid to zamknęli na kwarantannie, zabronili wychodzić z domu i powiedzieli, że jak się pogorszy ma na pogotowie dzwonić. No i widzisz Lucuś -tak się "leczy" dzisiaj ludzi. A ponieważ większość ludzi nie ruszy się z domu tylko wysyła zdjęcia z kretyńskiej aplikacji i po pogotowie nie chcą dzwonić, to doprowadzają ludzi do stanu zagrożenia życia i wtedy zaczynają "leczenie" respiratorem. I taka dezorganizacja służby zdrowia jest przyczyną nadmiarowych zgonów. Dla każdego myślącego jest to oczywiste.



Zaczynam bać cię pisać , jak nigdy dotąd nie słuchałem Borysa Budki tak dziś zainteresowany tytułem
prasowym - " terroryzm antyczepionkowców " - " antyszczepionkowcy terroryści " - nie bierz tego do siebie
zagubiony człowieku .
Wklejasz link o władzach Niemiec chcących odkupić od Polski i innych zacofanych państw szczepionki a dajesz komentarz .
-" Lucek, co się dzieje!? Im bardziej kraj wyczepiony, tym gorzej! - co jest z Tobą nie tak - nie wiem .

Jeden słuszny wniosek wysunąłeś w P.S. - ludzie nie chcą dzwonić po pogotowie , leczą się sami , amantadyna znikła z aptek , dzwonią po pogotowie jak jest już stan krytyczny , lądują pod respiratory , szansa na uratowanie wynosi ok 20% ,
Są też tacy co nie wyrażają zgody na respirator , najczęściej umierają po kilku godzinach .
Piszesz o dezorganizacji służby zdrowia , nie przejdzie Ci przez gardło niewydolność od nadmiaru zachorowań
których unikają kraje o wysokiej wyszczepialności .
Powtarzam , wirusolodzy o tym ostrzegali , apelowali - unikniemy masowych zgonów jeżeli w pełni zaszczepimy minimum
80% populacji do końca sierpnia i będziemy przestrzegali DDM .
Jakbyś potrafił myśleć to byś nie zadawał głupich pytań o weekendy - już parokrotnie o tym pisałem - lekarze wystawiają karty zgonu , idziesz z nią do USC , zdajesz dowód
zmarłego i dopiero wtedy USC wystawia AKT zgonu , co robią urzędnicy w weekendy , mają wolne dlatego miernikiem
dziennej liczby zgonów jest średnia tygodniowa , u nas jest to lekko ponad 400 zgonów .

Nie wypada mi Tobie nie odpisywać , weź jednak pod uwagę że narażasz mnie na ataki antyszczepionkowych terrorystów .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Jodła niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 19:05
P.S - Już się boję logować , może terroryści nie domyślą się kim jest~~Szkarłatna Jodła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka vel Jodła Szkarłatna niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 19:46
~~Szkarłatna Jodła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fan Lucka napisał(a): Lucek, co się dzieje!? Im bardziej kraj wyczepiony, tym gorzej!
https://wiadomosci.wp.pl/potezna-piata-fala-niemcy-chca-kupic-szczepionki-od-polski-6716671224470400a
Lucuś, ty przecież wiesz wszystko bezpośrednio od Simona. Co się dzieje?

Czy "Tajemnicę weekendu" już rozwiązałeś? Co na to Simon? A może zapytaj Fiałka, bo on taki "inteligentny"!

Twój fan

PS
Czytam nowe dane i ze wszystkich danych wynika, że czepienia są do doopy. A przy okazji prawie cała moja rodzina przeszła, bądź przechodzi covid. I jest jak było! Służba zdrowia doprowadza pacjenta do stanu, w którym trzeba go ratować. Córa z zięciem - leczenie przez telefon jak Kaszpirowski. Jak u brata stwierdzili, że covid to zamknęli na kwarantannie, zabronili wychodzić z domu i powiedzieli, że jak się pogorszy ma na pogotowie dzwonić. No i widzisz Lucuś -tak się "leczy" dzisiaj ludzi. A ponieważ większość ludzi nie ruszy się z domu tylko wysyła zdjęcia z kretyńskiej aplikacji i po pogotowie nie chcą dzwonić, to doprowadzają ludzi do stanu zagrożenia życia i wtedy zaczynają "leczenie" respiratorem. I taka dezorganizacja służby zdrowia jest przyczyną nadmiarowych zgonów. Dla każdego myślącego jest to oczywiste.



Zaczynam bać cię pisać , jak nigdy dotąd nie słuchałem Borysa Budki tak dziś zainteresowany tytułem
prasowym - " terroryzm antyczepionkowców " - " antyszczepionkowcy terroryści " - nie bierz tego do siebie
zagubiony człowieku .
Wklejasz link o władzach Niemiec chcących odkupić od Polski i innych zacofanych państw szczepionki a dajesz komentarz .
-" Lucek, co się dzieje!? Im bardziej kraj wyczepiony, tym gorzej! - co jest z Tobą nie tak - nie wiem .

Jeden słuszny wniosek wysunąłeś w P.S. - ludzie nie chcą dzwonić po pogotowie , leczą się sami , amantadyna znikła z aptek , dzwonią po pogotowie jak jest już stan krytyczny , lądują pod respiratory , szansa na uratowanie wynosi ok 20% ,
Są też tacy co nie wyrażają zgody na respirator , najczęściej umierają po kilku godzinach .
Piszesz o dezorganizacji służby zdrowia , nie przejdzie Ci przez gardło niewydolność od nadmiaru zachorowań
których unikają kraje o wysokiej wyszczepialności .
Powtarzam , wirusolodzy o tym ostrzegali , apelowali - unikniemy masowych zgonów jeżeli w pełni zaszczepimy minimum
80% populacji do końca sierpnia i będziemy przestrzegali DDM .
Jakbyś potrafił myśleć to byś nie zadawał głupich pytań o weekendy - już parokrotnie o tym pisałem - lekarze wystawiają karty zgonu , idziesz z nią do USC , zdajesz dowód
zmarłego i dopiero wtedy USC wystawia AKT zgonu , co robią urzędnicy w weekendy , mają wolne dlatego miernikiem
dziennej liczby zgonów jest średnia tygodniowa , u nas jest to lekko ponad 400 zgonów .

Nie wypada mi Tobie nie odpisywać , weź jednak pod uwagę że narażasz mnie na ataki antyszczepionkowych terrorystów .



Lucuś, jodłujesz tu, ale czy zalogowany czy nie - tak samo bezmyślnie.
Nie wiem czy załatwiałeś kiedyś sprawy p[o czyimś zgonie, bo wygląda że nie.
Lucuś:
Po pierwsze - każdy załatwia po zgonie bliskiego sprawy od razu, czyli w poniedziałek zaraz po weekendzie, a nie w czwartek. Musisz załatwić parę formalności, do których akt zgonu jest potrzebny.
Po drugie - data zgonu to zawsze dzień, w którym nastąpił zgon, a nie data wypisania aktu zgonu. Jak sobota to sobota, a jak niedziela to niedziela. Rozumiesz dziecko drogie?
Po trzecie - szpitale prowadzą swoje statystki niezależne od urzędu stanu cywilnego. Data śmierci jest wpisywana rzeczywista.

Twoje myślenie, nie tylko w sprawie "tajemnicy weekendu" nie trzyma się kupy.
Nie zrozumiałeś też nic z artykułu i dalej piszesz bzdury. Kraje najlepiej wyczepione ogłaszają lockdowny, straszą fala zgonów, a ty dalej jak zdarta płyta wypisujesz farmazony.
Ludzie leczą się sami, bo nie mogą liczyć na służbę zdrowia, co podałem ci w świeżych przykładach z mojej rodziny. Jak wychodzisz od lekarza z pozytywnym wynikiem covid to lądujesz w domu na kwarantannie. I mają ciebie gdzieś. Zalecają, że jak będzie źle to masz zadzwonić po pogotowie. To ludzie dzwonią, jak jest już źle. I ty to nazywasz leczeniem? I dziwisz się, że ludzie umierają bo nie są leczeni? Lucuś, ty masz naprawdę jakiś problem z myśleniem. I to poważny.
Może ty rzeczywiście nick zmień, bo to raczej nie jest powód do chwały przyznawać się do autorstwa wpisów MW2211.
No cóż Lucuś, sprawy stają się coraz jaśniejsze i tylko ludzie otumanieni nie widzą, że coś tu poważnie się nie zgadza.

Twój fan

PS
A jak tam z całą masą innych rzeczowych pytań z odesłaniem do źródeł danych? Odpowiedzi brak. Nie na twoją głowę?
PS2
I dla sprostowania - terroryści są ze strony wyczepionych. Co możesz nawet na forum zobaczyć. Nie widziałem gróźb ze strony foliarzy, a jest tu sporo głosów terrorystycznych i zamordystycznych ze strony wyczepionych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza