Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Mój świat się roztrzaskał" - wywiad z Ryszardem Rulińskim
~~IZA niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 9:21
~~Ms napisał(a): Nigdy wcześniej ani później nie jadłem tak dobrego pieczywa,bagietki....rogaliki,moze to głupie, ale nie ma tygodnia abym nie myslał o tych kruchych bagietkach,a jeszcze napój gazowany Och! smak gruszkowy......super życzę zdrowia Panie Rulon.



Zgadzam się, pieczywo było wysokiej jakości,napoje na tamte czasy pyszne,nie czuć było chemii..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Chmiel niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 9:27
Napiszcie,że wywiad z archiwum,bo czytając tytuł odnosi się wrażenie, że nadal żyje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
5 stycznia 2022r. o 9:30
~~Pomidorowy Chmiel napisał(a): Napiszcie,że wywiad z archiwum,bo czytając tytuł odnosi się wrażenie, że nadal żyje



Wywiad nie jest z archiwum.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Wyżlin niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 9:36
Rusiu za dużo piłeś!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MatkaBiedronia niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 9:51
Smak mojego dziecinstwa. Wieczorne wycieczki do piekarni pod lasem po świeże rogaliki i bagietki to było coś pięknego. Do dzis pamiętam zapach swieżego pieczywa unoszący się po całej okolicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Imperata niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 9:52
Szkoda faceta i mówię to zarówno jako zwykły mieszkaniec Bolesławca i miałem zaszczyt poznać go i porozmawiać. Rozmowa była bardzo przyjemna bo Pan Ryszard to bardzo sympatyczny i kulturalny człowiek, ubolewam, że tak się to potoczyło a sam przecież regularnie stałem w kolejkach po pieczywo i napoje. jak to się mówi - prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i pan Ruliński boleśnie przekonał się o aktualności tego powiedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Platan niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 10:04
niestety w biznesie raz z górki raz pod górke ... kazdego to moze spotkac ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 10:16
Gdzie my jesteśmy?
Gdzie jest Białoruś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza