Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwa nowe zakażenia w powiecie, 117 ofiar epidemii w Polsce
~~Anty_ciemnogród niezalogowany
11 stycznia 2022r. o 6:26
"W listopadzie 2021 roku zmarło w Krakowie 1127 osób, w analogicznym okresie, dwa lata temu w 2019 roku - 752. Szef Grupy Firm Pogrzebowych "Karawan" obawia się, że już niedługo na krakowskich cmentarzach może zabraknąć nowych miejsc."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Bieluń niezalogowany
11 stycznia 2022r. o 7:40
Jak to teraz fajnie nazwali jak ktoś umiera przez szczepionkę. DYSFUNKCJA UKŁADU IMMUNOLOGICZNEGO. Można i tak. Ale łatwiej by było POWIKŁANIA POSZCZEPIENNE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ niezalogowany
11 stycznia 2022r. o 8:52
~~Brunatnopopielaty Bieluń napisał(a): Jak to teraz fajnie nazwali jak ktoś umiera przez szczepionkę. DYSFUNKCJA UKŁADU IMMUNOLOGICZNEGO. Można i tak. Ale łatwiej by było POWIKŁANIA POSZCZEPIENNE. [/c

Przez takich matołków jak ty nakręcających się przez nieznajomość pojęć medycznych ,
Inne matołki reagują negatywnie na szczepienie.
To wytłumacz mi profesorze Bolesławiecki jak nazwać jeżeli system immunologiczny nie podejmie
po szczepieniu założonego celu przez specjalistów w dziedzinie wirusologii .
Prawdopodobnie powikłania masz sam w sobie nie edukując się w tym kierunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ niezalogowany
11 stycznia 2022r. o 9:08
~~XYZ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnopopielaty Bieluń napisał(a): Jak to teraz fajnie nazwali jak ktoś umiera przez szczepionkę. DYSFUNKCJA UKŁADU IMMUNOLOGICZNEGO. Można i tak. Ale łatwiej by było POWIKŁANIA POSZCZEPIENNE. [/c

Przez takich matołków jak ty nakręcających się przez nieznajomość pojęć medycznych ,
Inne matołki reagują negatywnie na szczepienie.
To wytłumacz mi profesorze Bolesławiecki jak nazwać jeżeli system immunologiczny nie podejmie
po szczepieniu założonego celu przez specjalistów w dziedzinie wirusologii .
Prawdopodobnie powikłania masz sam w sobie nie edukując się w tym kierunku.

W poniedziałek Roberto Cuillo poinformował, że Sassoli od 26 grudnia był w szpitalu "z powodu poważnych powikłań na tle dysfunkcji układu immunologicznego".


David Sassoli w szpitalu. Szef PE ma powikłania
Był to już kolejny pobyt 65-latka w szpitalu w ostatnim czasie. We wrześniu ubiegłego roku Sassoli trafił tam z powodu poważnego zapalenia płuc. Nie było ono jednak związane z zakażeniem koronawirusem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 stycznia 2022r. o 9:27
Jurko61 napisał(a): Janusz albo cię poniosło , albo się przeliczyć możesz
(człowieku ...nie mam zamiaru pisać do ciebie w ostrzejszej formie ale jak to ominąć kiedy sam z siebie robisz idi.o.tę? ;D)
W ostrzejszej formie ????Dopisane 11.01.2022r. o godz. 00:06:Janusz brak argumentów prowadzić może do depresji , wiec oszczędź sobie wypisywanie głupot zacznij olewać to na co nie masz wpływów , zaczynasz trochę się wychylać , z zwykłej dyskusji gdzie każdy ma prawo się wypowiedzieć mając swoje
poglądy , krytycyzm z twojej strony do osób tych jest lekko przesadzony,
Jest takie stare powiedzenie „ dopóty dzban wodę nosi , dopóki mu się ucho nie urwie „ , powoli zaczynasz przekraczać
granice przyzwoitości .


ty mi tu nie pierdziel Jurek o depresji bo do niej mi daleko tym bardziej ze nie mam do niej podstaw min. dzięki tobie kiedy mnie rozbawiasz...;D

nie widzisz jakie głupoty sam tu wypisujesz? może więc zacznij olewać to na co nie masz wpływu tym bardziej że masz teraz swój ''faterland'' i po tych bredniach jakie tu wypisujesz jasno określasz swój stan oderwania od rzeczywistości w jakiej żyją ludzie po tej stronie Odry...
oczywiście że masz jakieś prawo wypowiadać się i przedstawić tu swoje poglądy ale właśnie to daje mi prawo do tego by je krytykować ...
to nie jest jak to określasz ''wychylanie się '' tylko jasno sprecyzowana krytyka ...krytyka która jak widzę cie uwiera...;D

i jeszcze raz ...nie staraj się mnie tu ''prostować''
ja tu żyję ...ja codziennie spotykam się tu z polską ''rzeczywistością '' jak miliony podobnych do mnie Polaków nie mogących lub nie chcących pracować dla ''szwaba''

nie pisz mi tu przysłów bo co nim mi chcesz pokazać ?
że się obrazisz?
i nie pisz mi tu o przyzwoitości bo sam ją tu wielokrotnie przekroczyłeś w swoich bredniach jak to wg. ciebie jest dobrze w tym kraju ...
ale na pytania nie odpowiadasz podobnie jak twój oczadziały brat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 stycznia 2022r. o 11:38
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a

Odpowiedział ci twój fan.
Ale za trudne to było żeby odpowiedzieć.

Lucek, foliarzu... bracie ;)


on wie że robi się coraz bardziej żałosny w tym co wypisuje a więc i na pytania nie odpowiada...
już nie raz się tu dogłębnie skompromitował więc teraz profilaktycznie ucieka ...;D

popatrz jak skrzę tnie omija teraz temat ''solidaruchów'' ...hahaha
a gdzie są teraz te ''związkowce'' kiedy w tylu ludzi uderza ten piSSlamski nieład?
gdzie obrona zwykłych ludzi wśród których sporo jest zwykłych robotników?
teraz lucuś trzyma japę krótko...;D




Za to ty pachołku komunistyczny szczekasz jak wściekły kundel .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 stycznia 2022r. o 15:42
widzisz kmiocie jaki ci ból sprawia to że ja jednego dnia nie spędziłem w partii a ty musiałeś zakopać pod gruszą książeczkę by wnusio nie poznał prawdy o dziadziu?
dlaczego nigdy nie napiszesz ile to lat spędziłeś w PZPR?
przecież nawet twój brat pisał tu że tez jesteś ''dzieckiem komuny''

różnica między mną a tobą jest taka że ja żyłem w systemie a ty w nim tkwiłeś do chwili kiedy pojawiło się coś co mogło ci przynieść profity ...
a tu dupa...mieszkanka ci nie dali ani jedni ani drudzy ...;D
a taki niby z ciebie zasłużony ''opozycjonista'' :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_ciemnogród niezalogowany
11 stycznia 2022r. o 15:44
'W 2021 roku zmarło w Polsce

520 921 osób

- o ponad 41 tysięcy więcej niż w 2020.

Grudzień był najtragiczniejszym miesiącem roku: w trzech województwach zmarło o ponad 20 procent więcej mieszkańców niż przed rokiem, a w jednym aż o ponad 40 procent więcej."

a mejzowe_obszczance bawią się Pegasusem i dziadami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.