Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwa nowe zakażenia w powiecie, 117 ofiar epidemii w Polsce
22258
#Horus nieaktywny
10 stycznia 2022r. o 10:56
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a)
Tyko chwilka , Janusz się nie obrazi???
Dopisane 10.01.2022r. o godz. 09:24:Horus napisał(a): Jurko trochę mi przypomina kuzyna który przed trzydziestoma laty spierdzielił przed alimentami do ''yankee'' a teraz kiedy odwiedza od czasu do czasu ''ziemię ojców'' próbuje mnie niekiedy ''prostować'' :D

Janusz a co to takiego strasznego się dzieje w naszym kraju??
Zwykła walka o stołki , masz stołek jest kasa ,
Każdy z nich jest w coś umoczony , każdy z nich metodą spychania chce udowadniać niewinność
Z jakich źródeł pobierasz wiadomości , przypuszczam z tych samych co ja .
Nie muszę być w kraju by nie wiedzieć co tam się dzieje
A że ty na każdy lep /fejk się łapiesz twoja sprawa ,
Piaseckiego wczoraj profesor Zybertowicz wprowadził w lekkie zakłopotanie , odpowiedz dlaczego??
albo masz klapki na oczach , a może niewygodnie pisać o codziennej krytyce tego rzadu.
Janusz przypuszczam że nie ogarniasz tematu .


co ty tu znowu strasz się insynuować? za co ja mam się obrażać? znowu ponosi cię chora fantazja że COŚ mnie łączy z PRL-em ...na oczy człowieka nie widziałem tak jak zresztą ciebie...
a czy coś mnie łączy z tobą?;D
ty nie widzisz niczego złego co by się działo w tym kraju ?
wiedzę czerpiemy z tych samych źródeł?
a co ty wiesz co dzieje się w tym kraju jasno pokazują twoje wpisy...mało wiesz a jeśli wiesz to nic nie piszesz ...
piszesz o walce o stołki? a kto obsadza swoimi te ''stołki''?
człowieku ...nie mam zamiaru pisać do ciebie w ostrzejszej formie ale jak to ominąć kiedy sam z siebie robisz idi.o.tę? ;D
nie potrafisz słowa krytyki skierować w stronę piSSdzielców za te codzienne wręcz oszustwa i przekręty za to często ''jara'' cię tu ''zegarek Nowaka'' ;D czy jakaś sprawa Grodzkiego ...
a o oszustwach Morawieckiego nie potrafisz słowa wydukać...;D
wiesz ile dni swoją funkcję sprawował ambasador Polski w Pradze?...jakiś miesiąc bo został zdymisjonowany za krytykę nie(rządu) w sprawie Turowa...
teraz po niecałym półroczu odwołano przewodniczącego diaspory żydowskiej i za co ?...za krytykę nie(rządu)
jesteś więc taki sam jak ci piSSdzielce ...tamci za krytykę odwołują swoich przeciez nominantów a ty i twój brat za krytykę ''plujecie'' ile możecie na oponentów...

a co ze sprawą Pegasusa?...wierzysz w to że podsłuchiwanie Brejzy nie miało związku z wyborami?
że wiadomości z tego nie były wykorzystywane?....napisz...;D
jaki zarzurt po czterech latach ''śledztwa'' postawiono Brejzie?...napisz czy był chociaz przesłuchany...
co ty mi tu piszesz o Zybertowiczu jak gość motał sią podobnie jak Zalewska by usprawiedliwiać swoje nieudacznictwo ...
napisz może jak podsumował ich Arłukowicz ,Zgorzelski czy Ścigaj ...

na koniec...o co ci chodzi ?
''...albo masz klapki na oczach , a może niewygodnie pisać o codziennej krytyce tego rzadu.
Janusz przypuszczam że nie ogarniasz tematu .''

komu to ''niewygodnie''? ;D
Jurek ...napisz tu -bo ciągle zapominasz :D- co dobrego teraz obecnie dzieje się w tym kraju ...
bez fantazji ...;D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
10 stycznia 2022r. o 11:25
Ejj noo dzieją sie u nas dobre rzeczy… np Jurka tu nie ma. :D


Dopisane 10.01.2022r. o godz. 11:25:

Ejj noo dzieją sie u nas dobre rzeczy… np Jurka tu nie ma. :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwas niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 12:26
SZOK.
Jak schodzą niezas*c*epieni pacjenci?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 stycznia 2022r. o 13:44
PIS-PO-PRL napisał(a): Lucuś, kochanie… znowu ciepły się robisz? Co na to Jureczek? Popiera? ;)




PRL-ku , skarbie , przepraszam za zbyt trudne pytanie , nie prosiłem o bredzenie , widocznie PRL-ki tak mają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 stycznia 2022r. o 13:44
PIS-PO-PRL napisał(a): Ejj noo dzieją sie u nas dobre rzeczy… np Jurka tu nie ma. :DDopisane 10.01.2022r. o godz. 11:25:Ejj noo dzieją sie u nas dobre rzeczy… np Jurka tu nie ma. :D


pracuje dla dobra swojej nowej ''ojczyzny'' :D

ale popatrz na to z innej strony...
kiedyś Niemcy wywozili Polaków na przymusowe roboty a tu powiał wiatr zmian i teraz Polak sam tam do nich pojechał i zapierdziela aż miło ...;D
a powiedz mu by wracał i budował Polskę to gotów ci ze złości podgryźć tętnicę ...;D
co ciekawe z kolei jego brat niejaki lucuś widzi w Niemcach zło wcielone ale nie namawia brata by wracał na ''łojczyzny łono'' :D

ba ...nawet jakiś czas wstecz pisał tu że jego wnusio pojechał do jakiegoś Niemca zarabiać ...
a więc ? Niemcy ''be'' ale ''ojro'' jak najbardziej ''cacy'' ;D

przecież to wypisz -wymaluj zachowanie piSSdzielców co to ujadają na UE ale siedzą w Brukseli i granatem ich nie oderwiesz od ławek ...
tak jak lucusia od pługa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 stycznia 2022r. o 13:59
Horus napisał(a): posty Jurka ocierają się juz o prostactwo ...;D

pisze że covid człapie w naszą stronę -czyli polską - a on się ''zaczepił'' przeciwko niemieckiemu który jest mu bliższy...;D
wspomina Djokowicza pisząc o tym jak ten siedzi niby w jakiejś ''latrynie''

Jurko...opanuj się ...powstrzymaj emocje bo ty takiej ''latryny'' nigdy nie dostąpisz...;D
napisz może o pewnym polskim sportowcu którego Niemcy wyrzucili z klubu bo nie chciał się tez ''zaszczepić''

ale co ty o tym wiesz ...;D wazelina aż z ciebie kapie...;D
a każdy kto nie poprze ciebie czy ma odmienne zdanie niż ty lub twój otumaniony brachol to wróg...;D



Kundlu , zaczepiasz a jak ci odpowiem tak jak na to zasługujesz skomlesz jak kopnięty szczeniak .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwas niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 14:53
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): posty Jurka ocierają się juz o prostactwo ...;D

pisze że covid człapie w naszą stronę -czyli polską - a on się ''zaczepił'' przeciwko niemieckiemu który jest mu bliższy...;D
wspomina Djokowicza pisząc o tym jak ten siedzi niby w jakiejś ''latrynie''

Jurko...opanuj się ...powstrzymaj emocje bo ty takiej ''latryny'' nigdy nie dostąpisz...;D
napisz może o pewnym polskim sportowcu którego Niemcy wyrzucili z klubu bo nie chciał się tez ''zaszczepić''

ale co ty o tym wiesz ...;D wazelina aż z ciebie kapie...;D
a każdy kto nie poprze ciebie czy ma odmienne zdanie niż ty lub twój otumaniony brachol to wróg...;D



Kundlu , zaczepiasz a jak ci odpowiem tak jak na to zasługujesz skomlesz jak kopnięty szczeniak .




Ooooo , preparacik działa,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 stycznia 2022r. o 15:19
Czym tu dwaj " Panowie " się zajmują , ploty i obszczekiwanie .
Odpowiadam każdemu według zasług .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.