Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Test na wymarzony kraj

11445
PanM
28 stycznia 2022r. o 1:17
Wszech panujący " syf" przy drogach i niezliczona ilość dzikich wysypisk daje świadectwo kultury osobistej w naszej ojczyźnie.
Czy to też " wina Tuska ? "

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 9:15
PanM napisał(a): Wszech panujący " syf" przy drogach i niezliczona ilość dzikich wysypisk daje świadectwo kultury osobistej w naszej ojczyźnie.
Czy to też " wina Tuska ? "


A czyja? Kto rządził w latach 2007 do 2015 i co zrobił dla Polski? Ludzie wyjeżdżali do Anglii i do Niemiec na szparagi a firmy polskie plajtowaly i jeszcze hasło "róbta co chceta", afery watowska, dzika reprywatyzacja, wyprzedaż wszystkiego co Polskie, brak szacunku dla wszystkiego co polskie.???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
28 stycznia 2022r. o 11:54
PanM napisał(a): Wszech panujący " syf" przy drogach i niezliczona ilość dzikich wysypisk daje świadectwo kultury osobistej w naszej ojczyźnie.
Czy to też " wina Tuska ? "


Panie Przemku żadna edukacja ich nie nauczy , napiszę w pełnym słowa znaczeniu ( Bydło)
Jadąc pewnego razu do teściów przez Szczecin zatrzymałem się na stacji paliw , zakupiłem kawkę i w drogę ,
na stacji były dwie młode panienki zakupiły Hamburgery i Colę , pojechały , za Szczecinem z jadącego auta w terenie leśnym przez otwarte okno wyleciały śmieci do lasu , zatrzymałem się pozbierałem śmieci , i za nimi , po paru kilometrach dogoniłem prowokując zatrzymanie , wysmarowałem pozostałościami sosu przednią szybę , śmieci za wycieraczkę poleciłem panienkom zgłoszenie incydentu na policję , minęło parę lat bez odzewu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chuck Norris niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 12:33
Prawdziwy z ciebie ,,szeryf''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 13:20
Test na intencje Panam.
Po festiwalu szyderstw z wszystkiego co miało miejsce po powstaniu "S" (czytaj upadku PRL-u), teraz rozpoczął kampanię obrzydzania Polski w ogóle, pod pozorem wyszukiwania "przywar naszych rodaków".
Taki mix przez pryzmat papieru toaletowego.
To że wyzwolił taki wysyp "szambiarzy", od których rzekomo sam PanM się odcina, to efekt uboczny czy...
zamierzony???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patriota nie idio-ta niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 14:36
I ty uważasz że podpisując się ,,anonim'' naprawdę nim jesteś? Jesteś tu jedynym co nie widzi ile zła wyrządziła Polsce i Polakom Solidarność zakłamańcu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 14:49
~~Patriota nie idio-ta napisał(a): I ty uważasz że podpisując się ,,anonim'' naprawdę nim jesteś? Jesteś tu jedynym co nie widzi ile zła wyrządziła Polsce i Polakom Solidarność zakłamańcu .


Popieram , popieram wzywam obywateli Bolesławca do zasponsorowania „taczki”
Patriota pojedzie do Gdańska i wywiezie tego co przez płot przerzucili :):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 stycznia 2022r. o 17:35
Ku pokrzepieniu patriotycznego elektoratu informacja że pozbycie się obywatelstwa Polskiego praktycznie jest niemożliwe .
Procedura niby prosta bo wszystko zależy od prezydenta RP i tylko od niego . Ale zanim czy w ogóle wniosek zainteresowanego do rezydenta dotrze będzie on musiał spełnić cały szereg administracyjnych cudów popierając je bardzo sowitymi opłatami w USD na rzecz budżetu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.
Gdyby jednak ktoś był skrajnym desperatem czego nikomu odmówić nie można poniższy artykuł wyjaśnia jak zmierzać w drogę do szczęśliwości .
http://ruch-obywatelski.com/absurdy/pozbycie-sie-polskiego-obywatelstwa-graniczy-z-cudem/

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie