Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec solidarny z Ukrainą!
~~huk niezalogowany
26 lutego 2022r. o 21:45
~~Krasny Motylek napisał(a):


BARDZO MADRE SŁOWA, KAŻDY SOLIDARNY Z UKRAINĄ POWINIEN TO WYSŁUCHAĆ


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Rozwar niezalogowany
26 lutego 2022r. o 21:48
~~Amarantowy Cząber napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): zaraz jakiś dureń napisze ci żeś ''ruski troll'' ;D
a to piszesz mądrze głupcom się nie podoba...

cieszy mnie że coraz więcej postów jest krytycznych co do tego jak chce się to wszystko ukierunkować w jedną stronę ...
po takim poście jak twój wierzę że jest tu sporo prawdziwych patriotów a nie jakichś farbowańców ...;)

W punkt. Polacy to cwaniaki. Wystarczy rozejrzeć się w koło nas . 2 na 10 to pracowici ludzie pozostała część nygusy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
26 lutego 2022r. o 21:52
Ruską gnida zawsze będzie ruską gnidą.
Wielbiciele Putina to pozostałość po Strachowie, Krzywej i Świętoszowie - ojciec wyjechał, bękart został.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 lutego 2022r. o 21:57
Ja bym im pomógł jak oddadzą Polskie ziemie przydzielone im przez Stalina w Jałcie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 lutego 2022r. o 22:02
~~Anty_pis_dzielec napisał(a): Wielbiciele Putina to pozostałość po Strachowie, Krzywej i Świętoszowie - ojciec wyjechał, bękart został.


że niby Horus.. ?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
26 lutego 2022r. o 22:03
~~Horus napisał(a): cieszy mnie że coraz więcej postów jest krytycznych co do tego jak chce się to wszystko ukierunkować w jedną stronę ...
po takim poście jak twój wierzę że jest tu sporo prawdziwych patriotów a nie jakichś farbowańców ...;)


Bez kitu... Rozbisz się coraz zabawniejszy :D
Jeszcze chwila i Lucka z tematów covidowych przebijesz ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Kuklik niezalogowany
26 lutego 2022r. o 22:14
to miłe co piszesz ...
czy będziesz równie zabawny jak Polskę w której i ty żyjesz uderzą pociski?
nadal będziesz uznawał mnie za ''zabawnego'' jak to co teraz dzieje się w Ukrainie poprzez nieprzemyślane posunięcia nie tylko polskiego nie(rządu) ale i sporej części Europy przeniesie się do Polski?

wszystko co piszę opieram na faktach nie na propagandzie...
czytałeś to?

''Turcja zamyka rosyjskim okrętom dostęp do Morza Czarnego?''
„Dziękuję mojemu przyjacielowi, prezydentowi Erdoganowi i mieszkańcom Turcji za ich silne wsparcie. Zakaz przepływu rosyjskich okrętów wojennych na Morze Czarne

to prawda? a może to...wybierz sobie to co ci pasuje...;D


''Turecki minister spraw zagranicznych Mevlut Cavusoglu przekazał, że Turcja nie może powstrzymać rosyjskich okrętów wojennych przed wpływaniem na Morze Czarne przez tureckie cieśniny ze względu na prawo międzynarodowe. Turcja nie nie jest pewna, czy sytuacja na Ukrainie wyczerpuje znamiona wojny - podała w piątek Agencja Reutera.''

ach te ''fejki'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
26 lutego 2022r. o 22:16
skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Anty_pis_dzielec napisał(a): Wielbiciele Putina to pozostałość po Strachowie, Krzywej i Świętoszowie - ojciec wyjechał, bękart został.


że niby Horus.. ?

ja?
ciekawe dlaczego pominąłeś post nie udzielając się jak ktoś napisał do ciebie czy ''chcesz w mordę cioto'' ;D
że niby skorn? ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza