Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec solidarny z Ukrainą!
~~Czarna Ślazówka niezalogowany
26 lutego 2022r. o 8:28
Jesteśmy z Wami Ukraino
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gggi niezalogowany
26 lutego 2022r. o 8:48
Ukraino walcz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Dabecja niezalogowany
26 lutego 2022r. o 9:00
Tragedia ludzka a zwłaszcza cierpienie dzieci,dla mnie będą zawsze czymś co mnie wku. ja.l powiem znam historię i to co zrobili Ukraińcy nam i my im.Ale tak naprawdę to w historii my Polacy wojowalismy ze wszystkimi w koło.Też przez nas inni cierpieli.Najwyższy czas zamknąć pewne rozdziały,jest tyle problemów dla ludzkości do rozwiązania,że aby nasze pokolenia mogły żyć muszą być wspólne działania wszystkich narodów.Obecnie snobizm krajów, jest niepojęty,obojętność ,cierpienia ludzi dzieci stawiane są niżej od ekonomii zysków straszne.Dlatego pomoc dla cierpiących z nie swojej winy należy się jak najbardziej.Z mojej strony,również wielki szacun dla przywódcy ukraińskiego,nie zachował się jak szczur,jest z narodem do końca.Europo Świecie gdzie jesteście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
26 lutego 2022r. o 9:00
~~Bladoróżowa Rozplenica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dartanjan napisał(a): Protest spoko szkoda że znów lansuje sie nasz lokalny oszołom sas...
to sam Idź i się lansuj. Brak ci odwagi czy mocny jesteś tylko za monitorem ??

A na czym polega ta ich "odwaga"? Na pisaniu kredą pokojowych haseł? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
26 lutego 2022r. o 9:08
~~Żółtawordzawa Dabecja napisał(a): Tragedia ludzka a zwłaszcza cierpienie dzieci,dla mnie będą zawsze czymś co mnie wku. ja.l powiem znam historię i to co zrobili Ukraińcy nam i my im.Ale tak naprawdę to w historii my Polacy wojowalismy ze wszystkimi w koło.Też przez nas inni cierpieli.Najwyższy czas zamknąć pewne rozdziały,jest tyle problemów dla ludzkości do rozwiązania,że aby nasze pokolenia mogły żyć muszą być wspólne działania wszystkich narodów.Obecnie snobizm krajów, jest niepojęty,obojętność ,cierpienia ludzi dzieci stawiane są niżej od ekonomii zysków straszne.Dlatego pomoc dla cierpiących z nie swojej winy należy się jak najbardziej.Z mojej strony,również wielki szacun dla przywódcy ukraińskiego,nie zachował się jak szczur,jest z narodem do końca.Europo Świecie gdzie jesteście?


Nasz rząd siedzi już na walizkach. Jak tylko putler popatrzy w ich stronę to oni już będą siedzieć w Argentynie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Regina niezalogowany
26 lutego 2022r. o 9:11
Kolejne odstawianie cyrku Zróbcie zbiórkę i wyślijcie kasę przez jakąś fundację to będzie lepiej i nie przez szlachetną paczkę ,Owsiakowi bardziej wierzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zygi niezalogowany
26 lutego 2022r. o 9:21
Wojna to złote żniwa dla mediów, zaraz za pandemią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Bergenia niezalogowany
26 lutego 2022r. o 9:23
~~Regina napisał(a): Kolejne odstawianie cyrku Zróbcie zbiórkę i wyślijcie kasę przez jakąś fundację to będzie lepiej i nie przez szlachetną paczkę ,Owsiakowi bardziej wierzę

bo jego tata był w MO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.