Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec solidarny z Ukrainą!
~~Różowy Topinambur niezalogowany
26 lutego 2022r. o 10:46
~~Płowobrunatny Powojnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dfvcc napisał(a): Ja się pytam, gdzie są sami ukraińcy skoro w gminie Bolesławiec jest ich już 8 tys!?!?!?!? Patrząc na grupę ludzi to zastanawiające czy rynek nie powinien być zapełniony? Ciekawe zjawisko zrobi się jeśli przyjedzie do nas według statystyk nawet do 4 milionów ludzi. Myślcie ludzie zanim głupota wasza was zgubi


Pytasz gdzie są ? Zarabiają pieniądze i raczej nie mają zamiaru wracać i bronić swojej ojczyzny.




W porządku, niech zarabiają. Ale jest protest za ich kraj gdzie oni są?????? Wszyscy sa jednocześnie w pracy? Zobaczcie oni mają to gdzieś a Polacy mało kupczyczki nie dostaną!!! Nie macie rozumu? Mlodziez i dzieci???? Polacy ogarnijcie się póki nie jest za późno!! Pozdrawiam myślących rozsądnie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
26 lutego 2022r. o 10:50
coś mi się wydaje że niedługo sporo postów zniknie...;D
to będzie tak jak w przypadku postów tzw. ''antyszczepionkowców'' ;D

''polityka'' portalu musi być zgodna z waszą bo inaczej ...ciach,ciach ,ciach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Rozplenica niezalogowany
26 lutego 2022r. o 11:04
~~Horus napisał(a): coś mi się wydaje że niedługo sporo postów zniknie...;D
to będzie tak jak w przypadku postów tzw. ''antyszczepionkowców'' ;D

''polityka'' portalu musi być zgodna z waszą bo inaczej ...ciach,ciach ,ciach...
ależ ci dudni w głowie... pusto aż w rynku słychać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
26 lutego 2022r. o 11:06
oby ci nie zadudniły odgłosy wybuchających pocisków..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitna Gunera niezalogowany
26 lutego 2022r. o 11:10
~~Różowy Topinambur napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrunatny Powojnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Dfvcc napisał(a): Ja się pytam, gdzie są sami ukraińcy skoro w gminie Bolesławiec jest ich już 8 tys!?!?!?!? Patrząc na grupę ludzi to zastanawiające czy rynek nie powinien być zapełniony? Ciekawe zjawisko zrobi się jeśli przyjedzie do nas według statystyk nawet do 4 milionów ludzi. Myślcie ludzie zanim głupota wasza was zgubi


Pytasz gdzie są ? Zarabiają pieniądze i raczej nie mają zamiaru wracać i bronić swojej ojczyzny.



W porządku, niech zarabiają. Ale jest protest za ich kraj gdzie oni są?????? Wszyscy sa jednocześnie w pracy? Zobaczcie oni mają to gdzieś a Polacy mało kupczyczki nie dostaną!!! Nie macie rozumu? Mlodziez i dzieci???? Polacy ogarnijcie się póki nie jest za późno!! Pozdrawiam myślących rozsądnieZastosowana autokorekta


Ty sprzedajny kacapski trolu ,za kilka kopiejek swoją matkę kreaturo byś sprzedał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~US niezalogowany
26 lutego 2022r. o 11:34
Wirtual podawany przez ścierwo media będący pożywką dla rusofobów i banderowskich trolli staje już się śmieszny .
MIGa 29, który zestrzelił rosyjski myśliwiec Su-35".  To ujęcia z gry/ symulatora DCS czyli ,,Digital Combat Simulator" z podstawionym dźwiękiem z jakiegoś prawdziwego nagrania.Śmieją się z tego wszędzie .Ale pokazały to media mainstreamowe więc musi być prawda .haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~huk niezalogowany
26 lutego 2022r. o 11:37
~~Brązowopłowa Liatra napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): skowyt frajerów żeby odwrócić uwagę od ważnych spraw,przypomnijmy sobie historie ,jak to bandy chordy wsciekłych ukraińskich barbażyńców- mordowała dzieci kobiety ,całe wsie polskie palili!!! a ja mam teraz im współczuć i pomagać?no może i mógłbym ale jaką mam gwarancje że jak pomogę to nie dostane w podzięce nożem?


Ty Ruska onuco ,paszoł won.


- Polacy zamykają firmy przez polski ład, a ukraińcy są zwolnieni z polskiego ładu,
- Polacy musza przepracować przynajmniej 8 godzin dziennie by otrzymać minimalne wynagrodzenie, a ukrainiec bez wzgledu na przepracowany czas musi miec wypłacone minimalne wynagrodzenie więc może pracować 2 godziny dziennie a musi otrzymać przynajmniej minimalne wynagrodzenie, więc zatrudni się w kilku firmach po kilka godzin gdzie będzie miał w każdej zagwarantowane minimalne wynagrodzenie i zarobi krocie,
- studenci z ukrainy nie muszą zdawać egzaminów na studia i mają dofinansowanie 2200zł,
więc pytam co wy popieracie???????? biedę dla polskich dzieci

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
26 lutego 2022r. o 11:47
~~Brunatnorudy Aster napisał(a): wszyscy ukraińcy nawet kobiety maja zgłosić się w celu mobilizacji do wojska nawet jak są za granicą takie przepisy wydał ich prezydent


no to teraz kolejny kryzys dotknie polskich przedsiębiorców...
kto będzie pracował na ich wakacje?
kto będzie obsługiwał klientów w Biedronkach?
myślę że pojawią się związane z tym kolejne ''tarcze osłonowe'' ;D

a u nas jak masz suw-a 4x4 to drżyj...
przyjdą ,zabiorą i możesz im ''skoczyć''
ale żeby było śmieszniej wypłacą ci 300 zł ''rekompensaty'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu