Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto dla Was pracuje?
~~TVP Tomasz Lis Niezależna niezalogowany
16 maja 2022r. o 14:51
100 lat, 100 lat niech żyje nam kto Donald .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
16 maja 2022r. o 15:27
no dłużej pożyje niż mkkwacz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ftr niezalogowany
17 maja 2022r. o 10:14
18 lat gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ree niezalogowany
17 maja 2022r. o 10:22
Podrzucam tematy dla bolca:
- kto zajmuje się oczyszczaniem miasta??? dlaczego nie wywiązuje się porządnie ze zleceń? miasto aż straszy jest tak zaśmiecone!!!!
- zaśmiecone osiedla spóldzielni!!!! dlaczego nie dba się o te tereny
- wycinka drzew w mieście i jego betonowanie .... brak odtwarzania drzewostanu.... miasto jest zabetonowane wręcz!!!!!
- stan finansów miasta, cisza przed burzą czy na wybory czekamy??
- dlaczego miasto nie buduje mieszkań dla młodych na wynajem???
- co z szumnie reklamowanym Centrum Przesiadkowym?
- teren po markecie Tesco, dlaczego nikt nie dba o porządek na tym terenie, połąmane drzewa, sterty śmieci?
- plac na Zgorzeleckiej kiedy przestanie straszyć??????????
- słaba oferta szkół średnich w mieście .... dlaczego Starostwo nic z tym nie robi???

-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Johny niezalogowany
17 maja 2022r. o 10:25
Bernard mało sympatyczny człowiek. Bylem na imprezie gdzie został wynajęty do fotografowania uroczystości. Rozumiem że może i zna się na swoim fachu ale ustawiać gości jak puzzle i rzucać buraczanymi odzywkami to lekka przesada.
Ten Wasz z ojciec dyrektor niech słownik kupi a jego synek przestanie hejtować każdego kto ma odmienne zdanie. Kiedyś ceniłem was za to że mieliście odmienne zdanie niż stotne.org a teraz możecie sobie piątki zbijać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Głóg niezalogowany
17 maja 2022r. o 10:27
Wspaniała ekipa, o różnych poglądach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
17 maja 2022r. o 10:29
Horus napisał(a): skoro można zadawać pytania to mam...
kto zajmuje się moderacją ?
czy fakt że posty zgłaszane jako posty naruszające przepisy RODO całymi dniami tu ''wiszą'' to efekt tego że ...wszyscy olewacie tą sprawę?

pytań jest sporo tylko czy wy możecie odpowiadać?...czy chcecie?


Moderacją zajmują się niemal wszyscy, także czytelnicy - zgłaszając posty do moderacji.
Ja na przykład z rozkoszą usuwam czasem twoje prorosyjskie komentarze siejące antyukraińską propagandę : )



Dopisane 17.05.2022r. o godz. 10:29:

~~Johny napisał(a): Bernard mało sympatyczny człowiek. Bylem na imprezie gdzie został wynajęty do fotografowania uroczystości. Rozumiem że może i zna się na swoim fachu ale ustawiać gości jak puzzle i rzucać buraczanymi odzywkami to lekka przesada.
Ten Wasz z ojciec dyrektor niech słownik kupi a jego synek przestanie hejtować każdego kto ma odmienne zdanie. Kiedyś ceniłem was za to że mieliście odmienne zdanie niż stotne.org a teraz możecie sobie piątki zbijać.


Też uważam, że jestem mało sympatyczny, luz. Nawet się dziwię, że ludzie mnie wynajmują do fotografowania i pozwalają im gości ustawiać do zdjęć. Postaram się odburaczyć odzywki. Obiecuję : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Wilczomlecz niezalogowany
17 maja 2022r. o 10:48
Bernard napisał(a): siejące antyukraińską propagandę : )


Możesz rozwinąć ? Czy chodzi o pamięć historyczną o , Wołyniu, Rzezi humańskiej, 14-та Стрілецька Дивізія Зброї СС, pomocy Niemcom w tłumieniu powstania Warszawskiego itp. propagandę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima