Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szkoła Zakonu Pijarów najlepszą podstawówką w powiecie
~~Siwawa Kanna niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 10:10
~~anon napisał(a): Chodziłem do tej szkoły 8 lat. Nic z niej nie wyniosłem poza depresją i nie jednym załamaniem psychicznym, którzy zesłali na mnie tylko i wyłącznie nauczyciele tej szkoły. Kiedy był wcześniejszy dyrektor Adam L. w szkole było o niebo lepiej niż jest teraz z nowym dyrektorem. Osobiście nie wybierałbym bym tej szkoły jako liceum. Dla rodziców co mają zamiar wysłać dzieci do Szkoły Pijarskiej, ja wam zabronić nie mogę ale mam nadzieje, że wybierzecie inny mądrzejszy wybór. pozdrawiam



Powyższa wypowiedź jest najprawdopodobniej czystym łgarstwem.
Sugeruje, że chodził dawniej, a przecież szkoła nie ma jeszcze dziesięciu lat!
Poza tym, wtedy nie było podstawówki ośmioklasowej.
A jeśliby nawet, to przecież działo się to za dyrektorowania ojca Adama.
Cóż zatem wie o obecnym OD NIEDAWNA dyrektorze?
Spadaj trolu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czytelnik niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 10:12
wróciła ludzkość do czasów NOEGO....poziom nienawiści master level
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawa Kanna niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 10:12
~~Polak napisał(a): Rydzyk to pisowska menda społeczna niszcząca chrześcijaństwo. Najpierw bronił pedofilów a teraz siostry dręczycielki.


Chrześcijanin by takiej terminologii nie używał - zwłaszcza w stosunku do duchownego.
Do tego wypowiedź nie ma NIC wspólnego z tematem!
kolejny troll!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~frd niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 12:52
opinia o szkole zła.... dzieci chodzące tam 8 lat za cholere nie chcą zostać w liceum ???????????? przypadek????????????? nie sądzę ... ambicje rodziców i kij wie kogo jeszcze ....paranoja nie szkoła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Cząber niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 12:53
~~Brzoskwiniowa Ułudka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowoszara Facelia napisał(a): Ranking .. .dobre. Poziom nauczania niski. Uczniowie na korkach: polski , majza I języki! Porażka. I teksty ojczulka D . Zamknięta sekta, rodzice liczą na to , że dzieci będą dobrze przygotowane , a co trzeci zdobywa wiedzę na korkach. Gratuluję pokazówki w kościele. Falsz i obłuda.


Oj, nie po drodze komuś z nauką... Ale po co się tak otwarcie na forum przyznawać?

korepetycje to już plaga we wszystkich szkołach .... to jest biznes dla nauczycieli którym w szkole już się nie opłaca uczyć ...więcej jedynek więcej kasy na korkach ... tak się teraz nauczyciele ustawili
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Malina niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 20:44
~~frd napisał(a): opinia o szkole zła.... dzieci chodzące tam 8 lat za cholere nie chcą zostać w liceum ???????????? przypadek????????????? nie sądzę ... ambicje rodziców i kij wie kogo jeszcze ....paranoja nie szkoła


Dzięciole , bo szkoła ma tylko dwa kierunki.
A co do rekrutacji to bardzo dobrze że są rozmowy rekrutacyjne.
Trzeba odsiać to lewackie tenczowe dziadostwo.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 5:16
Okazuje się, że siostry Prezentki, te od tortur dzieci w DPS, prowadziły też liceum w Rzeszowie. Absolwenci tak wspominają naukę w jego murach: "to toksyczna bańka", "kończy się terapią" "absolutna kontrola i indoktrynacja". Sadystki.
Liceum nosi oczywiście imię Jana Pawła II...

Takie szkoły są w każdym mieście i najczęściej to miejscowa "elita" pcha tam swoje dzieci. W dalszym ciągu te szkoły cieszą się renomą, dają pozór prestiżu i ułudę, że zaszczepiają młodzieży tzw wartości, które ułatwią obronę przed pokusami tego świata. Obłuda.

Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, że ktoś wreszcie solidnie prześwietli całą tą korporację, choć na myśl o tym co jeszcze może się objawić włosy dęba na głowie stają (Irlandia, Kanada).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 7:40
Gdy się modlicie, nie bądźcie jako obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę powiadam wam ; otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.