Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kochać ten kraj czy go znienawidzić?

~~Horus niezalogowany
7 lipca 2022r. o 12:38
no i ciachnęli mój post ...;D
a tylko wytknąłem jakim jesteś ignorantem zarówno w sprawi Unii i ''trójmorza'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 12:09
Propozycje zawarte w "Tanim Państwie" mają na celu - według jego autorów - przede wszystkim zmniejszenie wydatków administracji państwowej. PiS opowiada się m.in. za ograniczeniem zatrudnienia w administracji o ok. 20 proc.

W swoim programie PiS zapowiada likwidację m.in. PFRON, Agencji Nieruchomości Rolnych, 13 terenowych delegatur Ministra Skarbu Państwa, Rządowego Centrum Studiów Strategicznych, Funduszu Prywatyzacji, Rządowego Centrum Legislacji, 12 przedstawicielstw Polskiej Organizacji Turystycznej, 16 oddziałów Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz tzw. środków specjalnych. Partia chce też - po zmianie konstytucji - zlikwidować Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz Radę Polityki Pieniężnej.

Projekt "Taniego Państwa" przewiduje również wprowadzenie standardów wyposażenia administracji, m.in. poprzez zmniejszenie liczby samochodów służbowych o ok. 40 proc. (oszczędności ok. 20 mln zł rocznie) i telefonów komórkowych służbowych oraz wprowadzenie zakazu rozmów prywatnych z telefonów komórkowych i stacjonarnych (oszczędności ok. 8 mln zł rocznie). Partia zapowiada też zmniejszenie środków finansowych na wydatki reprezentacyjne.

Brawo PIS ,kocham was na zabój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 sierpnia 2022r. o 12:16
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitne Parzydło niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 16:07
Każdy kto mówi o Polsce "ten kraj" nie zasługuje na miano Polaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 sierpnia 2022r. o 16:09
dlaczego?
co jest w tym złego?
może więc ''ta Polska'' ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Cząber niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 16:14
Na szczęście rządzi PiS i kraj robi się normalny, jest jakaś nadzieja dla milionów okradanych dotychczas ludzi. Możecie się teraz oczyścić z waszych frustracji :) ogień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~idi na xuj niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 16:28
~~Żółtozielony Cząber napisał(a): Na szczęście rządzi PiS i kraj robi się normalny, jest jakaś nadzieja dla milionów okradanych dotychczas ludzi. Możecie się teraz oczyścić z waszych frustracji :) ogień


W psychiatryku to wszyscy pacjenci mówią ze oni są normalni , tylko personel yebnięty.
A u ciebie wszyscy zdrowi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Abelia niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 16:38
Kraj jest w porządku tylko to bydło które go okrada jest be.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.