Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec o pierwszej w nocy świeci jak pochodnia
~~august niezalogowany
30 września 2022r. o 12:44
A co z ekranem na galerii ktory podobno widziany jest z kosmosu?
Co z witrynami sklepowymi?
Co z marketami?
Wszystko po godzinie zamkniecia powinno byc wylaczone-dotyczy to takze prywatnych przedsiebiorcow jakimi są powyzsi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~uhg niezalogowany
30 września 2022r. o 12:44
tak władza oszczędza !!!!!!!!!!!!!!!!!! niestety nie potrafią , oni muszą mieć plan, który i tak zanim zrobią to miliony polecą w kosmos .... ale co tam dowali się podatkiem na ludzi i będzie na prąd ....no po co oszczędzać ....nikt tam nocą nie chodzi ...to miasto umiera o 20 .... o 18 w rynku zywej duszy ..... po cholere tracić tyle kasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Sośnica niezalogowany
30 września 2022r. o 12:59
Jaki gospodarz takie oświetlenie.Przyzwyczajony do rozrzutności więc nie szanuje dobra wspólnego. Wstyd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Rezeda niezalogowany
30 września 2022r. o 13:16
Wygląda pięknie,ale...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
30 września 2022r. o 13:30
~~august napisał(a): A co z ekranem na galerii ktory podobno widziany jest z kosmosu?

Ostatnio przechodziłem koło Centrum Wiedzy idąc od Muzeum Ceramiki. Na ścianie zobaczyłem potężny ekran, który widać tylko jak się stoi max 30m od budynku, bo wcześniej go zasłaniają drzewa. Tak się zastanawiam kto wpadł na ten bzdurny pomysł by ten ekran tam powiesić. Praktycznie znikąd go nie widać, żre prąd i pewnie kosztował grubą kasę. To wszystko z naszych podatków. Co przyświecało autorowi pomysłu? Może ja za głupi jestem by to sam pojąć. Może mi to ktoś wytłumaczyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Jasnota niezalogowany
30 września 2022r. o 16:51
Najlepiej pogasić wszystko, a później jak się będzie szło wieczorową porą - to dostać od sebixa w łeb. Uważam ,ze dobrze, że działa to oświetlenie... Działa i działać powinno!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniały Maczek niezalogowany
30 września 2022r. o 16:57
A kto bogatemu zabroni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JA niezalogowany
30 września 2022r. o 17:19
Romuś za chwilę ogłosi aneksje całego Bolesławca i przekształci go w teren jednego wielkiego parkingu płatnego ale nie strzeżonego. Ale autobusy są za free - ale hipokryzja .... . Wszystko dla was kochani mieszkańcy i wyborcy :) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza