Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tak potraktowali rezerwistów na ćwiczeniach. Nie oddali ani jednego strzału.
~~Xxx niezalogowany
17 listopada 2022r. o 15:21
Powiem tak, byłem na poligonie w Nowej Dębie i woda bieżąca była, materace jak i łóżka polowe były, ciepłe posiłki były a broń rezerwista miał cały czas przy sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 listopada 2022r. o 15:27
I takie mięczaki mają nas bronić ? Przed kim ? Nie wiem czy dali by radę stawić opór Republice San Marino ...... :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wujek dobra rada niezalogowany
17 listopada 2022r. o 15:27
Panienki myślały że na wywczas jadą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Też byłem niezalogowany
17 listopada 2022r. o 15:30
~~Xxx napisał(a): Powiem tak, byłem na poligonie w Nowej Dębie i woda bieżąca była, materace jak i łóżka polowe były, ciepłe posiłki były a broń rezerwista miał cały czas przy sobie.

Na obozowisku była, w lesie skąd woda? W lesie nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Konwalia niezalogowany
17 listopada 2022r. o 15:30
Jakby te ciotki trafiły na front i poleżały na gołej ziemi w okopie kilka dni, to te warunki niczym w Holiday Inn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Też byłem niezalogowany
17 listopada 2022r. o 15:33
Byłem na poligonie w Nowej Dębie i to wszystko prawda co piszą. Na SD w lesie nie było szkolenia, nie było gdzie się umyć, po co tam byliśmy nie wiem , strata czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 listopada 2022r. o 15:43
~~Też byłem napisał(a): Byłem na poligonie w Nowej Dębie i to wszystko prawda co piszą. Na SD w lesie nie było szkolenia, nie było gdzie się umyć, po co tam byliśmy nie wiem , strata czasu.


Żebyś się przyzwyczajał... Rząd już ma plan co dalej.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Sundaville niezalogowany
17 listopada 2022r. o 15:44
~~Xxx napisał(a): Powiem tak, byłem na poligonie w Nowej Dębie i woda bieżąca była, materace jak i łóżka polowe były, ciepłe posiłki były a broń rezerwista miał cały czas przy sobie.

Przecież nie piszą o tym, że nie mieli broni przy sobie, tylko, że nie strzelali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza