Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tak potraktowali rezerwistów na ćwiczeniach. Nie oddali ani jednego strzału.
~~Ametystowy Ambrowiec niezalogowany
17 listopada 2022r. o 16:42
~~Łososiowa Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawy Sundaville napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Xxx napisał(a): Powiem tak, byłem na poligonie w Nowej Dębie i woda bieżąca była, materace jak i łóżka polowe były, ciepłe posiłki były a broń rezerwista miał cały czas przy sobie.

Przecież nie piszą o tym, że nie mieli broni przy sobie, tylko, że nie strzelali.

"Broni nawet nie wziął w ręce."

Byłem na szkoleniu rezerwy raz i wymeldowałem sie przy najbliższej mozliwej okazji. Strata czasu, zdrowia i pieniędzy. Niech się wezmą za 20-latkow a nie zawracają dupę ludziom, którzy mają rodzinę, dzieci, pracę, kredyty, bo brakuje im akurat statystow do stania w lesie.

w punkt to bezsens
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~West niezalogowany
17 listopada 2022r. o 17:12
Gdzie ci mężczyźni....?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~weteran niezalogowany
17 listopada 2022r. o 17:20
Dzisiejsza młodzież, strach pomyśleć co by było gdyby trzeba było tak naprawdę.
Weteran, 100 dni na cwiczeniach w rezerwie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~podoficer młodszy niezalogowany
17 listopada 2022r. o 17:32
~~weteran napisał(a): Dzisiejsza młodzież, strach pomyśleć co by było gdyby trzeba było tak naprawdę.
Weteran, 100 dni na cwiczeniach w rezerwie ;)


Kochasiu , my pójdziemy , ich ( nie wiem kogo ) nie będzie w godzinę .Dziwota ze nie strzelają ,pozwolenie mam , broń mam , amunicji nie idzie kupić , w Polsce .czym wspomogę dywizje Macierewicza ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowy Ambrowiec niezalogowany
17 listopada 2022r. o 17:38
weteranom nie ma sensu dupy zawracac beznadziejnymi cwiczeniami - rownie dobrze mozna bylolo ic ulokowac ze swiniami w chlewiku jak ruscy na ukrainie tylko ze w beznadziejnym swietoszowie chlewow brak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowy Ambrowiec niezalogowany
17 listopada 2022r. o 17:57
Jens Stoltemberg szefo NATO jakby to zobaczyl i uslyszal moglby dac sobie z wozu z Blaszczakiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bezpartyjnyzpisemizkukizem niezalogowany
17 listopada 2022r. o 17:58
~~Xxx napisał(a): Powiem tak, byłem na poligonie w Nowej Dębie i woda bieżąca była, materace jak i łóżka polowe były, ciepłe posiłki były a broń rezerwista miał cały czas przy sobie.


...i granaty pod poduszką.

Ty miałeś a oni nie - dlatego są wkur..... - choć tez mieć powinni.
Na kolejne ćwiczenia pewnie przyślą L4.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Lobelia niezalogowany
17 listopada 2022r. o 19:01
~~Poczerwieniała Niezapominajka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pytanie retoryczne napisał(a): Kto kłamie , pani rzeczniczka czy pan rezerwista.
Gdyby wszystko było ok nie miał by powodu do narzekania.
Zdjęcia wskazują że pan poborowy mówi prawdę a pani rzecznik łże .


zakładam że ktoś idący do wojska ma wyobraznie i wie że spanie w czasie cwiczeń na posłaniu rodem z domowego zacisza może być niewykonalne. Jeśli chodzi o mnie to oceniam tak: rezerwista chce pieniadze nie chce widzieć błota czuc zimna i niewygodnie spać. Jednak takie warunki powinny byc aby wzmocnic człowieka. Czy wojsko zawodowe miało lepiej , moze tak, ale kazdy na takim szkoleniu powinien sprawdzic siebie a nie robic zdjecia że ktos tam miał lepiej. Dla mnie spanie w namiocie w nocy nawetw kurtce z bronia przy odze to przygoda i ,,polizanie" warunkow jakie moze przynieśc konflikt. Ale fakt p ipka poskarzyła sie do mediów i mamie. W razie wojny poginą jak te młode pacany z RU

Durny ćwoku ja byłem na poligonach kilka razy w Wędrzynie ,Trzebieniu i na pustyni Kara -kum było to za komuny ,ale spaliśmy w namiotach gdzie młode wojsko w środku zawsze elegancko wysprzątało w środku były piecyki żelaźniaki a spaliśmy pod kocami na materacach i na polowych łóżkach .fakt jest taki ,że były tam zamontowane umywalki i prysznice stacjonarne z zimną wodą ale nikt nie chodził brudny i śmierdzący ,co do jedzenia to fakt na poligonach zawsze było lepsze jedzenie jak w koszarach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego