Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tak potraktowali rezerwistów na ćwiczeniach. Nie oddali ani jednego strzału.
~~banzai niezalogowany
17 listopada 2022r. o 19:05
Szeregowy , gdzie spaliście w tych namiotach ? CO masz do nas , kadry ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Dalia niezalogowany
17 listopada 2022r. o 19:11
~~Srebrzystoszara Lobelia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poczerwieniała Niezapominajka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pytanie retoryczne napisał(a): Kto kłamie , pani rzeczniczka czy pan rezerwista.
Gdyby wszystko było ok nie miał by powodu do narzekania.
Zdjęcia wskazują że pan poborowy mówi prawdę a pani rzecznik łże .


zakładam że ktoś idący do wojska ma wyobraznie i wie że spanie w czasie cwiczeń na posłaniu rodem z domowego zacisza może być niewykonalne. Jeśli chodzi o mnie to oceniam tak: rezerwista chce pieniadze nie chce widzieć błota czuc zimna i niewygodnie spać. Jednak takie warunki powinny byc aby wzmocnic człowieka. Czy wojsko zawodowe miało lepiej , moze tak, ale kazdy na takim szkoleniu powinien sprawdzic siebie a nie robic zdjecia że ktos tam miał lepiej. Dla mnie spanie w namiocie w nocy nawetw kurtce z bronia przy odze to przygoda i ,,polizanie" warunkow jakie moze przynieśc konflikt. Ale fakt p ipka poskarzyła sie do mediów i mamie. W razie wojny poginą jak te młode pacany z RU
Durny ćwoku ja byłem na poligonach kilka razy w Wędrzynie ,Trzebieniu i na pustyni Kara -kum było to za komuny ,ale spaliśmy w namiotach gdzie młode wojsko w środku zawsze elegancko wysprzątało w środku były piecyki żelaźniaki a spaliśmy pod kocami na materacach i na polowych łóżkach .fakt jest taki ,że były tam zamontowane umywalki i prysznice stacjonarne z zimną wodą ale nikt nie chodził brudny i śmierdzący ,co do jedzenia to fakt na poligonach zawsze było lepsze jedzenie jak w koszarach .

Dokładnie, ja byłem kilkanaście lat temu, nie było hiltona ale człowiek chodził czysty również na stanowisku dowodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Judaszowiec niezalogowany
17 listopada 2022r. o 19:11
Miękie faje ,widać że chłopczyka oderwali od cycka matki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 listopada 2022r. o 19:21
~~Bezpartyjnyzpisemizkukizem napisał(a): ...i granaty pod poduszką.

Ty miałeś a oni nie - dlatego są wkur..... - choć tez mieć powinni.
Na kolejne ćwiczenia pewnie przyślą L4


Pewnie jakiś absolwent klasy o profilu wojskowym poskarżył się, że nie było tak jak w szkole mówili. Niech się nie martwi , według polskojęzycznych mediów rosyjscy poborowi jadąc na front też nie mają broni . Rosja straciła zapas amunicji i Rakiet w marcu ........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
17 listopada 2022r. o 19:57
~~Srebrzystoczarny Judaszowiec napisał(a): Miękie faje ,widać że chłopczyka oderwali od cycka matki


Twardzielu a ty w ogóle byłeś w wojsku, czy tylko oglądałeś w telewizji RAMBO ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~m niezalogowany
17 listopada 2022r. o 19:58
stara prawda mówi że .....
do wojska i do policji idą łajzy życiowe!
mam paru w rodzinie wojskowych i w 100% racja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ark niezalogowany
17 listopada 2022r. o 20:02
Niestety obawiam się, że może być w tym dużo prawdy o czym pisze rezerwista. Ich pobyt na granicy pokazał, że nie do końca potrafią dbać o wojsko. Wszyscy zapominają, że czy to żołnierz, czy to rezerwista, aby mógł dobrze realizować zajęcia musi się dobrze wyspać, zjeść, wykąpać i wykupczy.....chyba zapomnieli ;))

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Żywotnik niezalogowany
17 listopada 2022r. o 20:02
Ale dziamdziak.:)
Na poligonie nie strzela się.Jak juz to na strzelnicy. Rezerwistom nie wydaje się amunicji, żeby sobie który krzywdy nie zrobił. Dobrze, że mu nie dali bo jeszcze by sobie jaja odstrzelił.:)
A śpi (jeżeli w ogóle jest czas na sen) sie tam gdzie sie da, a nie w czyściutkiej pościeli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza