Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Nie jestem za stary na rock&roll'a - mówi Piotr Roman
~~Biała Szałwia niezalogowany
23 listopada 2022r. o 18:03
Panie Roman, miasto się zapycha bo zlikwidowaliście komunikację podmiejską i wszystkie wsie walą autami do miasta.
Druga refleksja to ta książka, album od pracowników. Zwrócił pan uwagę, że na okładce jest pan sam? I taki właśnie pan będzie jak się skończy prezydentura. Ci którzy dziś panu wchodzą najgłębiej jak się da odwrócą się wtedy od pana pierwsi... Tyle są warci pana zwolennicy na utrzymaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ali Baba niezalogowany
23 listopada 2022r. o 18:07
Panie Roman, nie zapomne panu GRUBIANSTWA I HAMSTWA jakie wyglosil pan pod adresem Jozefa Burniaka.
Czas schowac te niebieskie gajory do szafy i zakonczyc ten teatr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
23 listopada 2022r. o 18:11
w czas odszedł z PIS....PIS się coraz bardziej kompromituje

https://wolnemedia.net/oddal-tabletki-jodku-potasu-do-ekspertyzy/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszary Przegorzan niezalogowany
23 listopada 2022r. o 18:38
Dobre to jest inwestujesz pieniądze i nie chcesz zarabiać, to tylko chyba w pl możliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Agrest niezalogowany
23 listopada 2022r. o 19:02
Niestety dziadku, ale jesteś już za stary na rock'n rolla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowa Imperata niezalogowany
23 listopada 2022r. o 19:23
~~Pomarańczowożółta Dąbrówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kobaltowy Kasztanowiec napisał(a): Chyba jednak jest za stary... Jak dla mnie , to do niego pasuje "Chwalcie łąki umajone". I probszcza, oraz taka szarfa, w której lubi wygłaszać przemówienia z ambony za zgodą proboszcza.

A co to jest AMBONA cieniasie ? nawet proboszcz tam nie wchodzi.


To tam, to miejsce, gdzie laskasz proboszczowi pytonga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
23 listopada 2022r. o 19:30
Kolejny wywiad i kolejna farsa. Nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Wzajemne achy i ochy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janek niezalogowany
23 listopada 2022r. o 19:35
Jak się liczba mieszkańcow codziennie podwaja? Co to za bzdurki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.