Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą uregulowania zasad ruchu przy ulicy Bankowej
~~Moon niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 18:49
Jak to chcą zakazu parkowania przy budynku. Przecież tu nawet mieszkańcy mają problem ze znalezieniem miejsca parkingowego pod domem. Co to ma być? Co oni sami są na tej ulicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Śniedek niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 20:09
w wiekszosci winne sa podbijajace Boleslawiec patkometry cara P. Romana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Ułudka niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 20:15
Ja też tu mieszkam i nic nie słyszałem. A jakim cudem pozwolono w tym miejscu na przedszkole. Oxpress przedszkole zlikwidowano bo było pomiędzy budynkami. W tym miejscu nie powinno być przedszkola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mun niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 20:22
Jaka petycja? Mieszkam w sąsiedztwie i nic nie widzialem, ale joko mieszkaniec stwierdzam że przedszkole Nibylandia przekracza normy hałasu. Wnosze o likwidację panie prezydencie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Złotlin niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 21:51
Wyglada na to, ze petycję podpisali rodzice dzieci uczęszczający do przedszkola a nie mieszkańcy. Nie rozumiem, oni będą nam tu ulicę porządkować? Niech się zajmą swoimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Agrest niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 22:14
~~Burgundowy Bieluń napisał(a): i urzędas/y podszywa/ją się pod mieszkańców wyżej :) Lecą z jednego IP i wpisują różne nicki. Słabo...


Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alina niezalogowany
9 grudnia 2022r. o 5:49
Zlikwidujcie przedszkole… Pan Tyrakowski już dawno o tym pomyślał i przeniósł oddział przedszkolny w miejsce ciche i dalej od centrum. Na Bankowej jest Liceum, dzieciaki same wracają do domów i nie stoi tam milion samochodów… Ja jako mieszkaniec żadnej petycji nie podpisywałam to ciekawe skąd się wzięły te podpisy …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~John niezalogowany
4 stycznia 2023r. o 15:36
Zaparować tam graniczy z cudem. Kiedyś jak jeszcze było tam przedszkole Oxpress przywiozłem młodą. Chciałem nawrócić, nie dało rady wyjeżdżała mieszkanka tej ulicy. Zrobila mi taka aferę, krzyczała że ona tu mieszka i wyjedzie pierwsza. Mysle sobie dobra wyjeżdżaj. Zablokowałem wszystkich bo ani wjechać ani wyjechać jak się pai uparła. Swoją drogą, chyba pękła jej żyłka bo to jej codzienność. Znam to z autopsji, mi regularnie zastawiają bramę wjazdową na posesję, każdy tylko na chwilę a ja z chaty nie mogę się wydostać. To jest plaga naszego miasta, chore.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.