Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Luz na Manhattanie po wprowadzeniu parkomatów
~~ niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 20:17
~~ napisał(a): Dla mieszkańców gminy . Na terenie dawnego "GS" można darmowo zaparkować tak jak i na olbrzymim placu przy ulicy Wróblewskiego 7-9 .


Darmowo w sensie, że nie pobierają tam opłat bo właściciele to normalni ludzie ! Nieraz tam zostawiałem i nikt się nie czepiał. Pewnie za jakiś czas się to zmieni ale jak na razie nie zwracali mi uwagi i nikt nie protestował. Absolutnie nikogo nie namawiam do korzystania z tego parkingu , wspomniałem o tym tylko dla tego że wobec mnie mieli ludzkie podejście godne pochwały a obecny tam ochroniarz nigdy nie protestował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Kuningamia niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 20:28
~~Słusznie napisał(a): Ludzie zwykle robią zakupy na Manhattanie raz w tygodniu. No może nie licząc starych bab, bo te niby pieniędzy nie mają, a orbitują wkolo tego targowiska jakby za darmo coś dawali. No więc te stare baby aut nie maja, a ludzie którzy robią zakupy raz w tygodniu od kilku złotych opłaty nie zbiednieją. Bardzo dobry ruch z tymi parkomatami, nie tylko tam, ale i w całym mieście. Wreszcie można podjechać jak czlowiekpod urzad/bank i załatwić sprawy. Wcześniej cwana Januszerka miejsca zajmowała, a jak przyszło płacić nagle parkingi puste xD

To jest warunek konieczny, czy wystarczający? Mam 50 lat. Prowadzę auto. Jestem wiec starą babą, czy jeszcze nie jestem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zaintrygiwana niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 20:39
Systematycznie dochodzą kolejne strefy płatnego parkowania. Ale czy osoby z poza miasta maja możliwość na obzezach miasta zostawić samochód i wsiąść w autobu w celu dostania się do pracy?
Od lat mieszkam we Wrocławiu i tutaj strefa płatnego parkowania w centrum jest ogromna ,ale jednak są możliwości zostawienia samochodów na pętlach, w wzynaczonych miejscach najczęściej za darmo. Aby tramwajem czy autobusem pojechać dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Kasztanowiec niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 20:47
ZONA prowadzi sprzedaż towarów z gospodarstwa rolnego i płaci podatek rolny i inne podatki i jeszcze opłatę parkingowa czy to trochę nie zaduzuzo Panie prezesie MZGK to dzieki nam macie tam klientów prosimy w imieniu sprzedawców o cofnięcie decyzji to my stoimy na mrozie i nik z nami nie rozmawiał w tej sprawie pozdrawiam w imieniu sprzedawców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~na wstecznym niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 21:29
pobierając darmowy bilet podajemy nr.rejestracyjny,komu to jest potrzebne i kto przechowuje te dane.???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Nasturcja niezalogowany
9 grudnia 2022r. o 6:13
Brawo strefa płatnego parkowania to jest świetny pomysł w całym bolcu powinien obowiązywać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
9 grudnia 2022r. o 7:34
~~Ciemnofioletowa Nasturcja napisał(a): Brawo strefa płatnego parkowania to jest świetny pomysł w całym bolcu powinien obowiązywać

Co tam w Bolcu? Na cały kraj niech wprowadzą. Będzie więcej kasy dyspozycji władzuni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
9 grudnia 2022r. o 7:43
na Manhattanie to się powiodło, doskonała decyzja. Brawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.