Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezzasadne wezwania do zapłaty na parkingu przy Starej Mleczarni
~~Kazik niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 10:52
Moim zdaniem należy tam nie parkować jest w Bolesławcu dużo innych sklepów to wtedy właściciele tych obiektów zauważą brak klientów i zainterweniują to wtedy coś się ruszy bo zwykły człowiek to sobie morze interweniować a biuro parkingowe i tak go zlekceważy,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 11:09
A może ta kontrolerka na działające parkomaty extra założyła kartkę że niby nie działają tylko po to by później wystawić ludzka karę bo zarabia na prowizjach . To jest pruba wymuszenia i za to chyba są paragrafy skoro wszystkie działały to skąd się wzięły te kartki napewno można sprawdzić monitoring i zadać wyjaśnień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jano niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 12:05
Zgłosić to do UOKiK to im szybko rura zmięknie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 17:32
Tam odbywa się swoiste polowanie. Nie zdążysz pójść po bilet, a już mam wezwanie do zapłaty. Ktoś wreszcie powinien się tym zająć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tolooo33 niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 17:51
Reda.kt..orzy to też d.... wołowe, zamiast temat podrążyć to siedzą i czekają nie wiadomo na co. Napiszcie do centrali Media exper, jysk, martens ... zobaczycie jak szybko ten temat zostanie rozwiązany. Klientów mają w d.... ale klientów biznesowych muszą szanować.... ale do pomocy w tej sprawie potrzeba mieć ja...ja lepiej na ko....sciół popluć, tak jest bezpieczniej ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Kopytnik niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 18:25
Samorząd niech się weźmie do roboty! Sprzedają węgiel który nie nadaje się do palenia w piecach na ekogroszek. Sabotują program rządowy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Wrzosiec niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 19:30
~~Morelowy Kopytnik napisał(a): Samorząd niech się weźmie do roboty! Sprzedają węgiel który nie nadaje się do palenia w piecach na ekogroszek. Sabotują program rządowy!


kupuj kolumbijski ,ten się nadaje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
1 lutego 2023r. o 10:12
Ta kobieta z parkingu jest okropna. Niedawno zaparkowałam tam auto i zadzwonił mój telefon. Odebrałam go a kontrolerka przez okno chciała mi wręczyć mandat, ze rozmawiam przez telefon zamiast najpierw pójść po bilet. Rozmowa z nią to koszmar.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.