Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uczucia małe i duże.

11060
sloneczko010981
31 stycznia 2023r. o 12:32
Hejka. To ja pisałam jako Asia w temacie "Czy ktoś wie?" Zresztą tak naprawdę mam na imię. Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta jako sloneczko?


Dopisane 31.01.2023r. o godz. 12:09:

Zresztą nie zamierzam też ukrywać mojego wieku, bo może to istotne dla niektórych. Dwie ostatnie cyfry mojego nicku to data moich urodzin. A więc młódka to ja nie jestem:} Jeśli Panowie rozczarowani, to trudno.


Dopisane 31.01.2023r. o godz. 12:22:

Pomyślałam sobie, że może niektórzy, dla odmiany, mieliby ochotę porozmawiać o uczuciach, a nie tylko PIS i PO. Chociaż ja nie nalegam, jeśli ktoś wyznaje ogromną miłość do Tuska czy Kaczyńskiego, to też niech pisze. Szczerze mówiąc jakbym tak wylądowała na bezludnej wyspie z nimi dwoma, to ciężko byłoby. W sumie Tusk to jeszcze jakoś by uszedł, ale drugi...no cóż, worek na głowę i za ojczyznę:}.


Dopisane 31.01.2023r. o godz. 12:32:

Kurde, jeszcze mi to zmoderują. Takie bezeceństwa, no dajcie spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Wrzosiec niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 15:21
ale z Ciebie DESPERATKA

ja też szukam jelenia
ale do ogródka pielenia(na wiosnę )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maniek niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 15:38
Słoneczko ty to jak troll internetowy. Namieszać niczym Aśka i dyskretnie się wycofać. Swoich fanów opuścić, to wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maniek niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 15:41
~~Maniek napisał(a): Słoneczko ty to jak troll internetowy. Namieszać niczym Aśka i dyskretnie się wycofać. Swoich fanów opuścić, to wstyd.

Ale rozumiem to " zodiakalna Panna".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianin niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 15:47
A poprzednie twoje forum, rozwija się dobrze. Jakoś nie wierzą Ci że z tamtym skończyłaś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
31 stycznia 2023r. o 16:51
Skończyłam bo dowiedziałam się tego czego chciałam się dowiedzieć.


Dopisane 31.01.2023r. o godz. 16:51:

Ja i fani? Gdzie mi takiemu szaraczkowi tak się wywyższać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Wrzosiec niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 17:42
no widzisz ,nawet zdołować się Tobie nie pozwolono
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
31 stycznia 2023r. o 18:56
Ja się dołuję non stop, można powiedzieć, na okrągło. Wczoraj tak się zdołowałam, że łzy miałam wszędzie, nawet na podłodze. Taka nadwrażliwa natura, płaczek jestem totalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.