Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uczucia małe i duże.

11060
sloneczko010981
31 stycznia 2023r. o 20:00
No właśnie spać, tylko i wyłącznie, nic więcej. Ja to sypiałam z kotem, znaczy się kotką.


Dopisane 31.01.2023r. o godz. 20:00:

Aśka, znaczy się piszę do siebie, przestań takie głupoty wypisywać, bo się zaraz posikasz ze śmiechu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
31 stycznia 2023r. o 22:17
Asiu - słoneczko010981 to dla Ciebie :)



Na tym portalu raczej nie znajdziesz partnera do rozmów, spotkań...
Dziewczynko, szukaj w realu!
Osoba, która napisała spod tyldy jako skorn to z pewnością nie jest prawdziwy skorn, więc nie dociekaj.
Życzę Ci wszelkiej pomyślności i powodzenia w życiu :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
31 stycznia 2023r. o 22:58
Dzięki Magnum. Napiszę tak- Nie liczę na nic, spodziewam się wszystkiego. Pozdrawiam.


Dopisane 31.01.2023r. o godz. 22:58:

A poza tym, jak już pisałam gdzie indziej, nie mam parcia na znalezienie faceta, nic na siłę. Próbuję trochę otworzyć się na ludzi właśnie pisząc tu, bo w realu mam z tym problem. A tu jakby trochę bezpieczniej, bo nawet jak ktoś wyśmieje czy skrytykuje, to nie zaboli tak jakbym usłyszała to właśnie w realnym świecie. Tak prosto w twarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maniek niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 23:38
sloneczko010981 napisał(a): Dzięki Magnum. Napiszę tak- Nie liczę na nic, spodziewam się wszystkiego. Pozdrawiam.Dopisane 31.01.2023r. o godz. 22:58:A poza tym, jak już pisałam gdzie indziej, nie mam parcia na znalezienie faceta, nic na siłę. Próbuję trochę otworzyć się na ludzi właśnie pisząc tu, bo w realu mam z tym problem. A tu jakby trochę bezpieczniej, bo nawet jak ktoś wyśmieje czy skrytykuje, to nie zaboli tak jakbym usłyszała to właśnie w realnym świecie. Tak prosto w twarz.


Zapraszam Cię na dobrą kolację. Jutro o 18.00 w Toscanie. Maniek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
1 lutego 2023r. o 1:10
Maniek, dziękuję bardzo za zaproszenie, ale jednak nie skorzystam. Aż takiej śmiałości to jeszcze nie mam. Popisać, pożartować jak najbardziej, ale sama myśl o stanięciu z kimś twarzą w twarz lekko mnie przeraża. Przepraszam.


Dopisane 31.01.2023r. o godz. 23:51:

To nic osobistego, nie bierz tego do siebie.


Dopisane 01.02.2023r. o godz. 01:10:

Ale się porobiło. Aż mi teraz głupio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianin niezalogowany
1 lutego 2023r. o 7:56
Na poprzednim twoim forum, pojawił się komentarz że ty nim a nie nią. Wreszcie wytłumacz jak to jest. Jesteś nim czy nią!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
1 lutego 2023r. o 10:53
Jak najbardziej jestem kobietą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Forumowicz niezalogowany
1 lutego 2023r. o 10:59
magnum44 napisał(a): Asiu - słoneczko010981 to dla Ciebie :)
Na tym portalu raczej nie znajdziesz partnera do rozmów, spotkań...
Dziewczynko, szukaj w realu!
Osoba, która napisała spod tyldy jako skorn to z pewnością nie jest prawdziwy skorn, więc nie dociekaj.

A skąd wiesz że to nie skorn? I jeszcze piszesz że masz pewność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.