Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uczucia małe i duże.

~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
1 lutego 2023r. o 18:54
sloneczko010981 napisał(a): Może i racja, ale jednak dla mnie to już jest jakieś zobowiązanie. Bo wiesz parę lat temu spotkałam się z takim jednym dwa razy. No i po drugim spotkaniu on pisze mi, że się zakochał i takie tam. Zamiast się ucieszyć, to ja się tylko wystraszyłam i szybko zerwałam tę relację. Bo nie rozumiem czegoś takiego. Ktoś mnie widzi drugi raz w życiu i prawie, że się żenić chce. Ale miała wyrzuty sumienia, oj miałam. Że może go jakoś zachęciłam, że coś powiedziałam... No szkoda mi go było, tak po prostu. Ja potrzebuję czasu, a nie że ktoś mi z miłością wyskakuje a wcale mnie nie zna. Bo niby że się w mojej nienachalnej urodzie zakochał? W brzmieniu głosu? A daj spokój.Dopisane 01.02.2023r. o godz. 18:36:A też nie chodzi mi, żeby się za darmo najeść i napić, choć jakiś sposób na życie to może być:].


Tu nie chodzi o to byś zyskała tylko byś nie straciła.
I nie przejmuj się. Umawiaj się. Wszyscy tak robią i nikt się nie przejmuje, że komuś tam będzie przykro.
Jak idziesz na rynek to kupujesz pierwsza rzecz jaką bierzesz do ręki? Bo sprzedawcy będzie przykro?
Nie pasuje - odkładasz , idziesz dalej. Druga, trzecia, piąta. Nic na siłę. Nie dzisiaj to jutro, ale tez nie można zwlekać latami.
Bierz , przymierzaj, sprawdzaj nie bierz jak leci. Baw się dobrze. Szkoda życia.
Ja chodziłem z dziewczynami i po 2 lata i się rozstawaliśmy.
Ale z żoną wzięliśmy ślub po roku znajomości. I do teraz nie żałuję.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maniek niezalogowany
1 lutego 2023r. o 19:40
sloneczko010981 napisał(a): Może i racja, ale jednak dla mnie to już jest jakieś zobowiązanie. Bo wiesz parę lat temu spotkałam się z takim jednym dwa razy. No i po drugim spotkaniu on pisze mi, że się zakochał i takie tam. Zamiast się ucieszyć, to ja się tylko wystraszyłam i szybko zerwałam tę relację. Bo nie rozumiem czegoś takiego. Ktoś mnie widzi drugi raz w życiu i prawie, że się żenić chce. Ale miała wyrzuty sumienia, oj miałam. Że może go jakoś zachęciłam, że coś powiedziałam... No szkoda mi go było, tak po prostu. Ja potrzebuję czasu, a nie że ktoś mi z miłością wyskakuje a wcale mnie nie zna. Bo niby że się w mojej nienachalnej urodzie zakochał? W brzmieniu głosu? A daj spokój.Dopisane 01.02.2023r. o godz. 18:36:A też nie chodzi mi, żeby się za darmo najeść i napić, choć jakiś sposób na życie to może być:].


Byłem, czekałem i nie doczekałem się. Ale jak mówi stare przysłowie pszczół "co ma wisieć nie utonie ". Może jeszcze kiedyś się spotkamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
1 lutego 2023r. o 20:10
Maniek no ja nie mogę, zaraz się popłaczę. Czemu nie przeczytałeś co napisałam do Ciebie wczoraj? Tylko czas straciłeś. Nie rób tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Rogownica niezalogowany
1 lutego 2023r. o 21:07
marna ta forumowa nowela
jak na nadchodzące walentynki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maniek niezalogowany
1 lutego 2023r. o 21:31
sloneczko010981 napisał(a): Maniek no ja nie mogę, zaraz się popłaczę. Czemu nie przeczytałeś co napisałam do Ciebie wczoraj? Tylko czas straciłeś. Nie rób tak.


Czasu nie straciłem, zjadłem kolację i wypiłem kawę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
1 lutego 2023r. o 21:33
Ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
1 lutego 2023r. o 21:50
No widzisz, straciłaś nie tylko kawę, ale i kolację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Rogownica niezalogowany
1 lutego 2023r. o 21:53
~~Maniek napisał(a):
Ktoś napisał: sloneczko010981 napisał(a): Maniek no ja nie mogę, zaraz się popłaczę. Czemu nie przeczytałeś co napisałam do Ciebie wczoraj? Tylko czas straciłeś. Nie rób tak.


Czasu nie straciłem, zjadłem kolację i wypiłem kawę.

zapomniałeś dopisać z kim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza