Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Bolesławiec 2023 zakończony
~~Dawny twój znajomy niezalogowany
10 marca 2023r. o 18:41
M21W2 napisał(a): Janusz , artykuł o IPN z 2012 roku , każdy miał i ma prawo do oceny IPN , na pewno krytycznie oceną ci co mają coś
za uszami , UB , MO , ZOMO , WRON , LWP .
Jak byś nie pamiętał to w sprawie " Bolka " Wałęsy wiele się wydarzyło za sprawą żony Kiszczaka i jego od dawna
poszukiwanych teczek , przypomnę , grafolodzy chyba ponad stu potwierdzili autentyczność teczek
i podpisów " Bolka " Wałęsy .
Wałęsa sądownie chciał udowodnić fałszerstwo teczek , Gdański Sąd Okręgowy oddalił pozew jako nie zasadny , teczki i podpisy oryginalne .



IPNowskie teczki na Wałęsę wiarygodne , IPNowskie teczki na Sapiehę i Wojtyłę , ubeckie paszkwile.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 marca 2023r. o 18:48
~~Dawny twój znajomy napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Janusz , artykuł o IPN z 2012 roku , każdy miał i ma prawo do oceny IPN , na pewno krytycznie oceną ci co mają coś
za uszami , UB , MO , ZOMO , WRON , LWP .
Jak byś nie pamiętał to w sprawie " Bolka " Wałęsy wiele się wydarzyło za sprawą żony Kiszczaka i jego od dawna
poszukiwanych teczek , przypomnę , grafolodzy chyba ponad stu potwierdzili autentyczność teczek
i podpisów " Bolka " Wałęsy .
Wałęsa sądownie chciał udowodnić fałszerstwo teczek , Gdański Sąd Okręgowy oddalił pozew jako nie zasadny , teczki i podpisy oryginalne .



IPNowskie teczki na Wałęsę wiarygodne , IPNowskie teczki na Sapiehę i Wojtyłę , ubeckie paszkwile.



Długie lata nie wierzyłem że mój przywódca był współpracownikiem UB , nawet wtedy jak przeczytałem potwierdzenie
świadków , niestety z faktami się nie dyskutuje .
Jak ich nie znasz to się zapoznaj .
Nie rozumiem uporu Wałęsy , dowody dotyczą lat 1970 - 74 , w następnych latach nie ma nic o jego współpracy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sędzia TK Piotrowicz niezalogowany
10 marca 2023r. o 18:56
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dawny twój znajomy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Janusz , artykuł o IPN z 2012 roku , każdy miał i ma prawo do oceny IPN , na pewno krytycznie oceną ci co mają coś
za uszami , UB , MO , ZOMO , WRON , LWP .
Jak byś nie pamiętał to w sprawie " Bolka " Wałęsy wiele się wydarzyło za sprawą żony Kiszczaka i jego od dawna
poszukiwanych teczek , przypomnę , grafolodzy chyba ponad stu potwierdzili autentyczność teczek
i podpisów " Bolka " Wałęsy .
Wałęsa sądownie chciał udowodnić fałszerstwo teczek , Gdański Sąd Okręgowy oddalił pozew jako nie zasadny , teczki i podpisy oryginalne .



IPNowskie teczki na Wałęsę wiarygodne , IPNowskie teczki na Sapiehę i Wojtyłę , ubeckie paszkwile.


Długie lata nie wierzyłem że mój przywódca był współpracownikiem UB , nawet wtedy jak przeczytałem potwierdzenie
świadków , niestety z faktami się nie dyskutuje .
Jak ich nie znasz to się zapoznaj .
Nie rozumiem uporu Wałęsy , dowody dotyczą lat 1970 - 74 , w następnych latach nie ma nic o jego współpracy .


Nie rozumiem was katolików , czarni wnuki i dzieci wam gwałcą , a wy dalej im kasę przynosicie , spowiadacie się im . Jak to nazwać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 marca 2023r. o 19:14
" ~~sędzia TK Piotrowicz " - kopia , idealna podróbka oryginału .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 marca 2023r. o 19:50
Falco111 napisał(a): później tu wpadnę i poczytam ...


Ty w końcu raz a porządnie wyjaśnij aferę na "koziej" jak było z kiepami, fuszerką, czajnikiem i takimi tam !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
10 marca 2023r. o 20:12
Lucjan ...ty byłeś zaangażowany w ten ruch i uważam że masz jakieś tam podstawy do tego by oceniać Wałęsę tak czy inaczej ale ja? ....co mam z tego kim on był lub nie był ?....nic-kompletnie nic...
oprócz kilku niespełnionych obietnic w tym moich ''stu milionów'' ;D bo jakoś nie przypominam sobie by według obietnicy kogokolwiek ''puścił w skarpetkach'' ;D
po nim przyszli nowi ''wodzireje'' i zaczął się kolejny ''festiwal obietnic'' ...dzisiaj nie chce mi się do tego wracać...
tylko powiedz mi co mi dzisiaj po opinii stu czy tysiąca grafologów którzy postawili się PONAD PRAWEM bo PODWAŻAJĄ WYROK SĄDU...
jednak i to ani mnie ziębi ani grzeje...
mnie tylko bawi ekwilibrystyka takich jak np Krycha''sałata'' która zaprzecza lub w chwili zapomnienia mówi -byłam w ZSMP no i co z tego? ;D
ale według ciebie i kilku innych tutaj to ja jestem ''komuchem'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Pięciornik niezalogowany
10 marca 2023r. o 22:10
Ten powyżej to jakiś jełop z jełopozycji. Wcale bym się nie zdziwił jak to o nim pisali, że spartolił robotę u PanaM !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~esteta niezalogowany
11 marca 2023r. o 0:02
Każdy kto tylko stanie w drzwiach tego grubasa i spojrzy tylko wgłąb korytarza , już wie jaki syf może być dalej . A pisano tu jaka to żona tego typa pedantka. A brzydka jak noc listopadowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.