Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Bolesławiec 2023 zakończony
~~Lawendowa Sasanka niezalogowany
11 marca 2023r. o 8:07
Pamiętaj wielbiciel Prawa i Sprawiedliwościof -Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią!
Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Jahwe, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco111 niezalogowany
11 marca 2023r. o 11:44
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dawny twój znajomy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Janusz , artykuł o IPN z 2012 roku ,



IPNowskie teczki na Wałęsę wiarygodne , IPNowskie teczki na Sapiehę i Wojtyłę , ubeckie paszkwile.


Długie lata nie wierzyłem że mój przywódca był współpracownikiem UB , nawet wtedy jak przeczytałem potwierdzenie
świadków , niestety z faktami się nie dyskutuje .
Jak ich nie znasz to się zapoznaj .

no widzisz Lucjan....długie lata wierzyłeś i '' dupa''z tego wyszła...dla ciebie trzeba było lat by przyszedł jakiś ''objawiciel'' i nagle przejrzałeś na oczy...
co zrobisz za rok ,dwa czy pięć jak przyjdzie (a już są tacy) ktoś kto napisze ci kolejną prawdę o ''wyklętych'' i czy wtedy jednak powiesz -''z faktami się nie dyskutuje''

a jednak jak widzisz po latach nadal się dyskutuje...czy to o Wałęsie czy to ''wyklętych'' ...a to o Wołyniu a to o Holokauście...
pamiętasz dyskusje jak pojawił się temat ''polskich obozów śmierci''? ...protesty Polaków i często Żydów broniących się często równie bezczelnie jak niekiedy robi się to z polską historią ...
bo to widzisz Lucjan...prawie każda legenda ma swoje ''za uszami'' ....;D
Piłsudski...Westerplatte ...ORP Orzeł ...Sikorski ...Okulicki ....Grot -Rowecki...Wałęsa ....Kuroń....no i teraz JP2 ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 marca 2023r. o 12:11
Janusz , nadal nic nie rozumiesz , Sąd wydając wyrok w 2000 roku nie miał ekspertyz grafologów i dowodów jakie zawierały teczki Kiszczaka .

To sąd po zapoznaniu się z tym wszystkim uznał dokumenty dotyczące " Bolka " Wałęsy " za prawdziwe .

" Lech Wałęsa będzie musiał przeprosić Sławomira Cenckiewicza, któremu zarzucał sfałszowanie dokumentów dotyczących współpracy "Bolka" ze Służbą Bezpieczeństwa."

" Lech Wałęsa będzie musiał przeprosić Sławomira Cenckiewicza. Po dwóch latach historyk wygrał z byłym prezydentem i legendą Solidarności proces o ochronę dóbr osobistych. Wałęsa wielokrotnie zarzucał Cenckiewiczowi, że ten sfałszował dokumenty dotyczące tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie "Bolek". Sąd stwierdził, że to nieprawda."

" Sąd Okręgowy w Warszawie w ustnych motywach swojego orzeczenia wyraźnie wskazał, że w toku procesu pan Lech Wałęsa nie przedstawił żadnego dowodu, z którego wynikałoby, że jego zarzuty są prawdziwe."

Piszesz - " Grafolodzy postawili się ponad prawem " , gdzie , ich zadaniem było ocenić autentyczność dokumentów i podpisów Wałęsy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16okruJ niezalogowany
11 marca 2023r. o 12:23
Wszystkie sb-eckie teczki Kiszczaka są autentyczne ,oprócz 2 , które zostały spreparowane.
1. teczka Wojtyły.
2. teczka Kaczyńskiego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 marca 2023r. o 12:45
~~Falco111 napisał(a): no widzisz Lucjan....długie lata wierzyłeś i '' dupa''z tego wyszła...dla ciebie trzeba było lat by przyszedł jakiś ''objawiciel'' i nagle przejrzałeś na oczy...
co zrobisz za rok ,dwa czy pięć jak przyjdzie (a już są tacy) ktoś kto napisze ci kolejną prawdę o ''wyklętych'' i czy wtedy jednak powiesz -''z faktami się nie dyskutuje''


Co do Żołnierzy Niezłomnych , długie lata nie wierzyłem propagandzie komunistycznej to są twoi " tacy " piszący ich
prawdę , kolejna prawda jest zgodna z tym w co wierzyłem , co znałem z literatury zakazanej przez komunistów , literatury drugiego obiegu .
To w PRL zakazano dyskutować z faktami dotyczącymi utrwalania " władzy ludowej ", dziś te fakty są przez ciebie nie do zaakceptowania , nadal tkwisz w PRL .



Dopisane 11.03.2023r. o godz. 12:38:

~~16okruJ napisał(a): Wszystkie sb-eckie teczki Kiszczaka są autentyczne ,oprócz 2 , które zostały spreparowane.
1. teczka Wojtyły.
2. teczka Kaczyńskiego .



Są autentyczne w IPN , fałszowane są przez lewackie media i ich zwolenników takich jak ty .



Dopisane 11.03.2023r. o godz. 12:45:

Z kościołem katolickim po 1945 roku walczyli sowieci i Polscy komuniści , obecnie odradzają się " demony " tamtych czasów ,
infekują lewactwo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sędzia TK Piotrowicz niezalogowany
11 marca 2023r. o 12:48
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Falco111 napisał(a): no widzisz Lucjan....długie lata wierzyłeś i '' dupa''z tego wyszła...dla ciebie trzeba było lat by przyszedł jakiś ''objawiciel'' i nagle przejrzałeś na oczy...
co zrobisz za rok ,dwa czy pięć jak przyjdzie (a już są tacy) ktoś kto napisze ci kolejną prawdę o ''wyklętych'' i czy wtedy jednak powiesz -''z faktami się nie dyskutuje''


Co do Żołnierzy Niezłomnych , długie lata nie wierzyłem propagandzie komunistycznej to są twoi " tacy " piszący ich
prawdę , kolejna prawda jest zgodna z tym w co wierzyłem , co znałem z literatury zakazanej przez komunistów , literatury drugiego obiegu .
To w PRL zakazano dyskutować z faktami dotyczącymi utrwalania " władzy ludowej ", dziś te fakty są przez ciebie nie do zaakceptowania , nadal tkwisz w PRL .
Dopisane 11.03.2023r. o godz. 12:38:
Ktoś napisał: ~~16okruJ napisał(a): Wszystkie sb-eckie teczki Kiszczaka są autentyczne ,oprócz 2 , które zostały spreparowane.
1. teczka Wojtyły.
2. teczka Kaczyńskiego .



Są autentyczne w IPN , fałszowane są przez lewackie media i ich zwolenników takich jak ty .
Dopisane 11.03.2023r. o godz. 12:45:Z kościołem katolickim po 1945 roku walczyli sowieci i Polscy komuniści , obecnie odradzają się " demony " tamtych czasów ,
infekują lewactwo .


Lucjan , ty stara pierdoło . Brat twój miał rację .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 marca 2023r. o 13:17
~~sędzia TK Piotrowicz , dlaczego tak nie lubisz mojego brata że pokazujesz że jest plotkarzem i pticą co własne gniazdo
kala .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sędzia TK Piotrowicz niezalogowany
11 marca 2023r. o 13:21
M21W2 napisał(a): ~~sędzia TK Piotrowicz , dlaczego tak nie lubisz mojego brata że pokazujesz że jest plotkarzem i pticą co własne gniazdo
kala .


Lucjan lubię go , lubię go za to że jak nikt inny, zna się na ludziach . My sędziowie Lucjan tak mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.