Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łatwiej będzie odwołać prezydenta, zdecydować o likwidacji straży miejskiej czy innych lokalnych sprawach
~~yhg niezalogowany
12 marca 2023r. o 12:11
działajcie moze uda się odwolać ratusz zanim zniszczą miasto do końca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rfd niezalogowany
12 marca 2023r. o 12:13
miasto nie dba o wizerunek miasta , centrum straszy, Zgorzelecka tez
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
12 marca 2023r. o 12:30
Nikt na prezydenta.
Jestem za a nawet przeciw ale to popieram bo mi się nie podoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Żurawka niezalogowany
12 marca 2023r. o 12:43
To będzie jak podczas rewolucji październikowej w 1917 roku. Bolszewicy (bolszo się starali bo wcale nie byli większością) zawładnęli pałacem zimowym a później całą Rosją poprzez zdecydowanie i aktywność. Taka zmiana przy ciągle dość dużej bierności mieszkańców gwarantuje napewno przewalanki ale czy to do czegokolwiek dobrego doprowadzi. Mocno wątpię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
12 marca 2023r. o 12:57
niech mi ktoś odpowie po co miasteczkom i miastom takie coś jak burmistrz czy prezydent? lata o to pytam i nikt nie potrafi w naprawdę logiczny sposób tego wytłumaczyć...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowa Kolczurka niezalogowany
12 marca 2023r. o 13:02
Likwidacja straży parkingowej zwanej miejską to posunięcie ze wszech miar słuszne i powinno być zrealizowane od jutra. Pieniądze na straż miejska to pieniądze wyrzucone w błoto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
12 marca 2023r. o 13:08
podobnie z tzw. radnymi....;D
to też pieniądze wyrzucane w błoto ...niech mi ktoś napisze co któryś z nich zrobił coś dla mieszkańców...
tylko konkretnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiany Tulipan niezalogowany
12 marca 2023r. o 13:24
Inwestor Spektrum Galerie
zakupił plac za 15,5 mln zł
na ul Zgorzeleckiej .
Plac do dzisiaj stoi pusty i straszy
w środku miasta , pan prezydent Piotr Roman , kłóci się po sądach z inwestorem który wydał 15 , 5 mln zł Brawo !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza