Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ulicami Bolesławca przeszła droga krzyżowa - "przebłaganie za zniesławienie dobrego imienia Jana Pawła II" - FOTO, WIDEO
670
ramaj
3 kwietnia 2023r. o 10:19
~~Klemens 78 napisał(a): Szanowni obrońcy dobrego imienia JPII.
Przeczytajcie Wasze odpowiedzi na nieprzychylne marszowi wypowiedzi. Dosłownie pluja jadem w kierunku tych osób. Przysłowiowe zab za zab w całej rozciągłości. Tak to powinno wyglądać??
A co do samego marszu i celu jakiemu przyświecał.
Kochałem JPII miłością czysta i zawierzeniem bezgranicznym. Dziś sam mam duże wątpliwości i to wcale nie po reportażu w . TVN. Osobiście nie wierzę by JPII nie wiedział co się dookola niego dzieje.
Był zbyt inteligentnym człowiekiem aby takie rzeczy przeoczyć. Nie wiem co było powodem jego milczenia i bardzo mnie to boli. Uważam że kwestią tą powinna zostać wyjaśniona do końca i być poddana prawidłowej ocenie.
A co do świętości. Mam na nią nie co inne patrzenie.
Nie ma na ziemi ludzi wolnych od grzechu.
JPII swoim życiem wskazał drogę która powinniśmy iść aby podążać w kierunku światła. Popełniał błędy tak jak każdy z nas bo nie był wolny od grzechu był tylko i aż człowiekiem.
90% cech osobowości i sposobu bycia i życia stanowi wzor do naśladowania i nimi się powinniśmy wzmacniać .
Wyjaśnijmy i pozostawmy pozostałe 10% wiedząc o tym że każdy z nas upada idąc za krzyzem Pana a każdy popelniony grzech i wyrwanie się z jego mocy tylko nas umacnia na drodze do wieczności.
Tak ten temat widzę i z takim przekonaniem pójdę dalej przez świat I otaczającą mnie rzeczywistość.


Ja bym tylko dodał ,ze te 10% bardzo ,ale to bardzo Go obciąża i w moim mniemaniu chodzi o brak empatii dla ofiar.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Miłorząb niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 10:27
przerażające - fanatycy KK w akcji zaklinania rzeczywistości, członkowie pochodu bez poczucia boskiej pokory do winy zaniedbania JPII
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Cebulica niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 10:28
Wyglądają jak KKK. Tymczasem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 10:29
Nie widzę tam piso-bandyty bąkiewicza z Marszu Niepodległości ale zaraz 10 kwietnia i kolejny marsz na trumnach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Cebulica niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 10:29
Tymczasem w mediach co chwila o kolejnych klechach pedofilach i zboczencach- podlgadaczach. Na samej Lubelszczyźnie były 3 przypadki zwyroli w sutannach w ciągu ostatnich 2 miesięcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Czarny niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 10:43
Jak można wtrącać sprawy polityki do kościoła powiem krótko ci co narzekają na PiS będą tego żałować ludzie myślcie się o zdrowie bo o rozum zapuzno papież Jan Paweł 2 to był kochany i dobry człowiek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielona Cebula niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 10:51
~~Złotawordzawa Cebulica napisał(a): Tymczasem w mediach co chwila o kolejnych klechach pedofilach i zboczencach- podlgadaczach. Na samej Lubelszczyźnie były 3 przypadki zwyroli w sutannach w ciągu ostatnich 2 miesięcy


Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie posiada konkretnego zawodu, 144 było pracownikami dorywczymi, 50 wykonywało zawód murarza, 22 było magazynierami, 21 rolnikami, a 19 robotnikami. Skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci jest też 2 księży i 1 zakonnik.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 11:07
~~Żółtozielona Cebula napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawordzawa Cebulica napisał(a): Tymczasem w mediach co chwila o kolejnych klechach pedofilach i zboczencach- podlgadaczach. Na samej Lubelszczyźnie były 3 przypadki zwyroli w sutannach w ciągu ostatnich 2 miesięcy


Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie posiada konkretnego zawodu, 144 było pracownikami dorywczymi, 50 wykonywało zawód murarza, 22 było magazynierami, 21 rolnikami, a 19 robotnikami. Skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci jest też 2 księży i 1 zakonnik.


i to jest namacalny przykład w jakim rozkładzie jest polskie ''prawo i sprawiedliwość''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza