Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ulicami Bolesławca przeszła droga krzyżowa - "przebłaganie za zniesławienie dobrego imienia Jana Pawła II" - FOTO, WIDEO
~~Uczestniczka niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 8:56
~~Oświata napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Uczestniczka napisał(a): Pato-elita oświeconych, pluje jadem i rzuca wyzwiska. To znaczy że marsz nam się udał.

Jesteś ciemniakiem i to fakt. Sam plujesz jadem. Marsz pierwszomajowy udawał sie rodzicom ?
Plujesz, bo tylko tyle możesz.Jad aż ocieka z waszych wpisów. My tylko się modliliśmy. Ja od dziś za Ciebie ,oswiato. Co do maja ,nasza rodzina świętuje Trzeciego od 1919r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miłorząb pnący niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 9:02
Czyli co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PL niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 9:04
~~Ciemnobłękitny Milin napisał(a): 325 tyś obywateli Polski wróciło
z Anglii do Polski , po brexicie .
Wróciło do tego ciemnogrodu religijnego i zacofania gospodarczego .
Prawo i Sprawiedlowość tak trzymać

To po co wracali? Federacja Rosyjska czeka. Też się spakuj. Tam za takie wpisy medal dostaniesz, tu tylko wstyd przynosisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 9:04
Pisowscy złodzieje wzięli na sztandary JPII i uczą "moralności" aby bezkarnie dalej rabować i niszczyć Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnik górski niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 9:10
~~PL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnobłękitny Milin napisał(a): 325 tyś obywateli Polski wróciło
z Anglii do Polski , po brexicie .
Wróciło do tego ciemnogrodu religijnego i zacofania gospodarczego .
Prawo i Sprawiedlowość tak trzymać

To po co wracali? Federacja Rosyjska czeka. Też się spakuj. Tam za takie wpisy medal dostaniesz, tu tylko wstyd przynosisz.

Tutaj sam ze wstydu boisz się podpisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Jałowiec niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 9:18
~~Niebieskoszara Piwonia napisał(a): Ale komuchy boją się kościoła,gorzej niż diabeł święconej wody!

Komuchy z tą sektą są pięknie, od dawna poukładani, także waść głupoty wypisujesz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Jałowiec niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 9:19
~~Kasia napisał(a): Ja Was ludziska nie rozumiem. Po co te emocje? Sprawę po prostu trzeba zbadać i tyle. Szanuje JPII ale osobiście uważam że wiedział co się działo, jak każdy zresztą. Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego zamiatali się wszystko pod dywan, zwyrodnialców od razu powinno wydawać się w ręce policji.Nie zmienia to jednak mojego zdania że był dobrym człowiekiem. Takie marsze nic nie pomogą. Trzeba wyciągnąć wnioski i nie dopuścić aby dzieciom działa się krzywda. Był już taki jeden dyrygent co wszyscy za nim murem stali a jak było naprawdę... To co prawda całkiem inna bajka ale nie o to mi chodzi.... Za nikogo bym nie dała ręki sobie uciąć. Jeśli ktoś zawinił to trzeba to przyznać, po prostu... I jestem przeciwna robienia ze zwykłych ludzi świętych... Docenić owszem ale wyswiecac, bez przesady....

Dokładnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 9:29
Niema mnie a jestem ??
Jednak cuda się zdarzają ;);););)
A może to ta nowa inteligencja zaprogramowana została i pisze w moim imieniu ???
Ciekawostką jest po wpisie sztucznej inteligencji
jako Jurko automatycznie komentarzem odnosi się
ZABLOKOWANY???
Przypadek ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu