Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kontrola CBA w szpitalu?
~~Różowoczerwony Zimowit niezalogowany
20 kwietnia 2023r. o 22:11
~~Bandyci będą siedzieć napisał(a): Witek niech przenosi męża do św. Łukasza i położy się z nim !

~~Bandyci będą siedzieć napisał(a): Witek niech przenosi męża do św. Łukasza i położy się z nim !

~~Bandyci będą siedzieć napisał(a): Witek niech przenosi męża do św. Łukasza i położy się z nim !

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~to ja niezalogowany
20 kwietnia 2023r. o 22:18
~~Sinoniebieska Miesiącznica napisał(a): Facet działa pełna parą, rozbudowuje, zmienia oblicze tego szpitala, odpala inwestycję za inwestycją a wy oczekujecie, że powinien rzucić tajne zaklęcie, które z konkretnego procesu zrobi w dwa dni szpital z doktora House'a? Cuda zdarzają się tylko w filmach. Jak nie rozumiecie ile wysiłku należy włożyć i ile trwają takie duże zmiany/projekty, to znaczy, że zawodowo nie otarliście się nawet o organizację malowania ścian w swoich firmach/instytucjach. Przyjdzie pewnie czas na porządki kadrowe.

w imieniu działu zoz o-p pisałam, ooooo !!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieska Perowskia niezalogowany
20 kwietnia 2023r. o 23:26
~~to ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sinoniebieska Miesiącznica napisał(a): Facet działa pełna parą, rozbudowuje, zmienia oblicze tego szpitala, odpala inwestycję za inwestycją a wy oczekujecie, że powinien rzucić tajne zaklęcie, które z konkretnego procesu zrobi w dwa dni szpital z doktora House'a? Cuda zdarzają się tylko w filmach. Jak nie rozumiecie ile wysiłku należy włożyć i ile trwają takie duże zmiany/projekty, to znaczy, że zawodowo nie otarliście się nawet o organizację malowania ścian w swoich firmach/instytucjach. Przyjdzie pewnie czas na porządki kadrowe.

w imieniu działu zoz o-p pisałam, ooooo !!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

I co w związku z tym żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Sundaville niezalogowany
20 kwietnia 2023r. o 23:44
CBA jest w ratuszu u Piotra Romana
a nie w szpitalu w związku z 40 %
udziałem miasta w prywatnej. tv lokalnej . ( postanowienie NIK )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 6:18
~~Kris napisał(a): Państwowa służba zdrowia to szambo i robi się coraz głębsze efekt to tylko i wyłącznie zarobki lekarzy a obsługa gorsza niż za komuny kiedyś się o pacjenta dbało teraz zbywa się

Szambo.....? Ale z plandemia dali sobie wyśmienicie radę.Tak się pięknie zamknęli i wirus zniknął.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pleksi niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 7:12
~~Celestynowy Sundaville napisał(a): CBA jest w ratuszu u Piotra Romana
a nie w szpitalu w związku z 40 %
udziałem miasta w prywatnej. tv lokalnej . ( postanowienie NIK )

Dobrze by było aby ktoś zajrzał w miasto, w którym jest tajemnica Poliszynela (kto, z kim, co)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 7:39
Jaki jest wynik gospodarczy szpitala, jakie ma straty czy zyski. Nie dowiedziałem się o tym z newsa zapytajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 7:50
Zanim zacznie zmieniać budynek (remont jest potrzebny itd), to niech wymieni wszystkich lekarzy i część pielęgniarek. Jak zaczną leczyć tak jakby naprawdę leczyli ludzi, to i bez błyszczących nowych kafelek szpital będzie dobry. Bo tak jak jest teraz, to zdrowy nie wyjdzie z tego szpitala żywy. Nawet ludzie z Legnicy wiedzą, że do naszego szpitala się nie idzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.