Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na wózku postanowił bronić lasu przed wycinką - zablokował drogę!
~~Grafitowa Irga niezalogowany
24 maja 2023r. o 18:31
~~Turkusowy Miskant napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoruda Pietruszka napisał(a): jeżeli wycinka była legalna to powinien zapłacić za przestój sprzętu i ludzi


Co to znaczy legalna?
To, że sobie wypisali papierek to znaczy, że mogą wyciąć pół lasu?
Niedługo przyjdą i oberżną ci łeb - "legalnie".

Taki wpis... Czyżby to był szczyt głupoty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Migdałowiec niezalogowany
25 maja 2023r. o 14:57
Moim zdaniem to protest jest uzasadniony, a ogólnie podsumowując pracę nadleśnictwa Bolesławiec, to nie tylko w obrębie Otoku dzieje się bezprawie nadleśnictwa, ale tak, że w obrębie lasów Bożejowice jest, degradacja lasów wycinka przebiega nie chlujnie mam tu na myśli to co zostawia po sobie nadzór wycinki, pozostawione po sobie pozostałości po wyciętych drzewach i zdegradowane środowisko leśne drogi są, nie do przejechania tego się nie naprawia, co będzie, kiedy trzeba będzie dojechać do gaszenie lasu w razie pożaru.
Moim zdaniem brak gospodarza w tych lasach, kiedyś za Pana leśniczego Krzyżańskiego był porządek teraz to degradacja środowiska leśnego nie do opisania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Szydlica niezalogowany
26 maja 2023r. o 12:46
~~Płowoszary Migdałowiec napisał(a): Moim zdaniem to protest jest uzasadniony, a ogólnie podsumowując pracę nadleśnictwa Bolesławiec, to nie tylko w obrębie Otoku dzieje się bezprawie nadleśnictwa, ale tak, że w obrębie lasów Bożejowice jest, degradacja lasów wycinka przebiega nie chlujnie mam tu na myśli to co zostawia po sobie nadzór wycinki, pozostawione po sobie pozostałości po wyciętych drzewach i zdegradowane środowisko leśne drogi są, nie do przejechania tego się nie naprawia, co będzie, kiedy trzeba będzie dojechać do gaszenie lasu w razie pożaru.
Moim zdaniem brak gospodarza w tych lasach, kiedyś za Pana leśniczego Krzyżańskiego był porządek teraz to degradacja środowiska leśnego nie do opisania.

Jest sposób na zablokowanie wycinki.mowil o tym Maciej Maciak w programie musisz to wiedzieć o ileż pamiętam to chodziło o to że jeśli las służy społecznej ludności np do spacerów to można złożyć wniosek o zablokowanie takiej wycinki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
26 maja 2023r. o 13:24
jest lepszy sposób...
każde drzewo w mieście i lasach ;D... opatrzyć odpowiednim stęplem z wizerunkiem jakiejś ''matki'' i żaden leśnik nie odważy się go ściąć a nawet przyciąć...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POpierliło was niezalogowany
26 maja 2023r. o 14:32
~~Migdałowy Śnieżnik napisał(a): Ponoć za Lasy Państwowe odpowiada partyjka Ziobry. Chłopaki dorwali się do koryta i chapią bez żadnych ograniczeń.


Ponoć nie partia tylko rodzina, ponoć nie Ziobry tylko Twoja.
Fajnie się plotkuje, co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Ostrokrzew niezalogowany
29 maja 2023r. o 21:27
LP to państwo w państwie. Sami ustalają reguły w lesie, nawet jeżeli ta wycinka była nie potrzebna, czy nie logiczna to nie była nielegalna bo to ich prawo które sami sobie ustalili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Wiciokrzew niezalogowany
29 maja 2023r. o 22:12
~~Jaskraworudy Ostrokrzew napisał(a): LP to państwo w państwie. Sami ustalają reguły w lesie, nawet jeżeli ta wycinka była nie potrzebna, czy nie logiczna to nie była nielegalna bo to ich prawo które sami sobie ustalili.


Ta wycinka była potrzebna...

...Niemcowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Tulipan niezalogowany
30 maja 2023r. o 21:09
Krzysztof, żałuję, że mnie tam nie było bo stanął bym z tobą na tej drodze a złodziejstwo się szerzy i ktoś się na tym dorabia. Trzeba walczyć!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje