Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Protest 4 czerwca w Warszawie

~~bzyk niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 5:53
~~Czerwonozłoty Floks napisał(a): Narazie bardzo się cieszymy że nasz człowiek w Warszawie . Donald ma się wyśmienicie . Całuje Cię mocno twój Władimir.


Ze szczerbatego nie mieli byście pożytku , niebawem kitę odwali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wowa z Kijowa niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 6:01
~~Paweł napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Władimir napisał(a): A latają . Chociaż nie tak często i gęsto jak nad waszym lotniskiem o czym pisze się w waszych gazetach.


Co nowego w Ukrainie , wprowadziliście już im demokrację . Chcielibyście zamiast Putina naszego szczerbatego kartofla ?

Co nowego? Wszystko po staremu a więc robimy sobie geszefty jak dawniej tyle że szybciej i większe bo chyba niedługo zakręci się kurek z kasą . A szczerbatego nie potrzebujemy bo mamy swoich równie paskudnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~młody zdolny szalenie przystoiny niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 6:06
~~Wowa z Kijowa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Paweł napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Władimir napisał(a): A latają . Chociaż nie tak często i gęsto jak nad waszym lotniskiem o czym pisze się w waszych gazetach.


Co nowego w Ukrainie , wprowadziliście już im demokrację . Chcielibyście zamiast Putina naszego szczerbatego kartofla ?
Co nowego? Wszystko po staremu a więc robimy sobie geszefty jak dawniej tyle że szybciej i większe bo chyba niedługo zakręci się kurek z kasą . A szczerbatego nie potrzebujemy bo mamy swoich równie paskudnych.


Na portierni do której ,do 7 . Ciężka nocka , dało się trochę oko przymknąć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 czerwca 2023r. o 10:20
~~złodziej z Torunia napisał(a): Lucjanie , chcesz nam wmówić że dziad nie strzeli kopytami ? Nieśmiertelny jest ? Co ma do tegomoderacja ?



Nie chcę Ciebie posądzać że jesteś ograniczony umysłowo , każdemu z nas przydarza się jakaś gafa , ja napisałem o składanych życzeniach śmierci Kaczyńskiemu , czy według Ciebie nie jest chore źle komuś życzyć ? .
Nie chcę powrotu Tuska do władzy , mimo to życzę jemu 100 -lat 100 - lat niech żyje nam .
To jest różnica pomiędzy wyborcą PiS-u a tymi co nie uznają demokracji w Polsce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z nory niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 10:33
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał:
To jest różnica pomiędzy wyborcą PiS-u a tymi co nie uznają demokracji w Polsce .

Panie gdzie pan jest zamknięty ? PiS i demokracja to jak miłość i masturbacja. Nigdy w historii nie byliśmy tak podzieleni. Pan tu dzieli na lewaków i innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Morwa niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 10:36
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~złodziej z Torunia napisał(a): Lucjanie , chcesz nam wmówić że dziad nie strzeli kopytami ? Nieśmiertelny jest ? Co ma do tegomoderacja ?



Nie chcę Ciebie posądzać że jesteś ograniczony umysłowo , każdemu z nas przydarza się jakaś gafa , ja napisałem o składanych życzeniach śmierci Kaczyńskiemu , czy według Ciebie nie jest chore źle komuś życzyć ? .
Nie chcę powrotu Tuska do władzy , mimo to życzę jemu 100 -lat 100 - lat niech żyje nam .
To jest różnica pomiędzy wyborcą PiS-u a tymi co nie uznają demokracji w Polsce .



Wyborca PiSu? Bardzo ciekawa wypowiedź. Potwierdza, że ludzie Solidarności nie walczyli w latach 80-tych z budową socjalizmu w Polsce, tylko chcieli socjalizm budować tak, jak im się wydaje, że będzie lepiej.
Dlatego teraz wyborcy PiSu wspierają rząd socjalistów, nawet jeżeli ma bolszewickie zapędy.
Inną ciekawostką jest to, że eurokomunistyczny socjalizm chce też budować PO. Czyli równie dobrze ludzie Solidarności mogliby głosować na PO. I część rzeczywiście popiera.
POPiS - niezależnie czy rządzi PO czy PiS nie jest opcją dbającą o polskie interesy. Obydwie zwalczające się partie realizują głównie interesy międzynarodowego kapitału i innych krajów. Czyli też nie ma różnicy na kogo głosujecie głosując na POPiS.
Co Pan na to Panie Lucjanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Panie Lucjan niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 10:57
Pan uważasz że lewak to skrajna lewica ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 czerwca 2023r. o 11:11
~~Zielonobrunatna Morwa napisał(a): Wyborca PiSu? Bardzo ciekawa wypowiedź. Potwierdza, że ludzie Solidarności nie walczyli w latach 80-tych z budową socjalizmu w Polsce, tylko chcieli socjalizm budować tak, jak im się wydaje, że będzie lepiej.
Dlatego teraz wyborcy PiSu wspierają rząd socjalistów, nawet jeżeli ma bolszewickie zapędy.
Inną ciekawostką jest to, że eurokomunistyczny socjalizm chce też budować PO. Czyli równie dobrze ludzie Solidarności mogliby głosować na PO. I część rzeczywiście popiera.
POPiS - niezależnie czy rządzi PO czy PiS nie jest opcją dbającą o polskie interesy. Obydwie zwalczające się partie realizują głównie interesy międzynarodowego kapitału i innych krajów. Czyli też nie ma różnicy na kogo głosujecie głosując na POPiS.
Co Pan na to Panie Lucjanie?



Nie wie czy zna Pan hasło - Socjalizm tak , wypaczenia nie , było to hasło Lecha Wałęsy , co nam zafundowano po 1989 r nie będę opisywał CENZURTA na Bolcu wycina moje wpisy w tym temacie ,
Co różni PiS od PO , PiS co prawda nieudolnie ale nie chce się podporządkować jak to Pan napisał erokołchozowi z tym ( Inną ciekawostką jest to, że eurokomunistyczny socjalizm chce też budować PO. ) zgadzam się w stu procentach , niestety mamy taką a nie inną scenę polityczną , jest co prawda Konfederacja tylko co oni sobą reprezentują , elity to sejmu i krytykanctwo wszystkich i wszystkiego , jest to partyjka bez zaplecza politycznego a bez tego nie da się rządzić .



Dopisane 07.06.2023r. o godz. 11:06:

~~Panie Lucjan napisał(a): Pan uważasz że lewak to skrajna lewica ?


Tak - lewak to skrajna lewica - nie mylić z Nową Lewicą , skrajna lewice to Zandberg i jego partia oraz znaczna grupa ludzi z PO i ich koalicjantów z partii Biedronia i byłej partii Petru .



Dopisane 07.06.2023r. o godz. 11:11:

Na dziś wystarczy , muszę pisać kiedy CENZORZY z Bolca łamiący Prawa Człowieka zagwarantowane w Konstytucji będą mieli wolne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza