Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Protest 4 czerwca w Warszawie

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 13:05
czekam na mecz Świątek a tu Maja świetnie gra z Ons...
i chociaż nie obstawiałem tego spotkania to jestem za Mają ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 13:10
~Biała orchidea niezalogowany
1 godz. 12 min. temu
M21W2 napisał(a): Już zaczęli swoje - ciach , ciach i wpis znika

A jakie jest pańskie zdanie na temat marszu? Sukces czy porażka? Marsz nienawiści czy marsz solidarności?

''nikt nam nie wmówi że białe jest białe...'' ;D

wracam przed tivi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 13:43
to był świetny mecz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 13:51
Ale nie obstawiałeś? Bo tu mnie pyta Yogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 czerwca 2023r. o 15:25
~~Biała orchidea napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Już zaczęli swoje - ciach , ciach i wpis znika .Dopisane 07.06.2023r. o godz. 11:19:
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Miro napisał(a): Od kiedy te partie się zwalczają? POsadzili kogoś z PO? Posadzili kogoś z PIS? Nie? Ciekawe dlaczego mimo tak mocnych dowodów...


To pytanie do " Wolnych Sądów " - zwalczają się od 2005 roku po przegranych wyborach prezydenckich przez Tuska z Lechem Kaczyńskim oraz przegranych w tym samym roku wyborach parlamentarnych przez PO .
Z każdym rokiem to się pogłębiało i pogłębia za sprawą liderów .

A jakie jest pańskie zdanie na temat marszu? Sukces czy porażka? Marsz nienawiści czy marsz solidarności?



Jedno i drugie , marsz nienawiści do ludzi o innych poglądach , marsz solidarności totalnej opozycji .
Nie uczestniczyła w tym cyrku Konfederacja , chwała im za to .

Nie mogę dużo pisać CENZOR wkroczy do akcji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 16:25
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biała orchidea napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a)

A jakie jest pańskie zdanie na temat marszu? Sukces czy porażka? Marsz nienawiści czy marsz solidarności?


Jedno i drugie , marsz nienawiści do ludzi o innych poglądach , marsz solidarności totalnej opozycji .
Nie uczestniczyła w tym cyrku Konfederacja , chwała im za to .

Nie mogę dużo pisać CENZOR wkroczy do akcji .

manipulujesz....;D
nawet twoi nie mówią o tym marszu jako nienawistnym...;D

marsz ''totalnej opozycji''? ...Lucjan ...jeszcze napisz tak jak twoi towarzysze których popierasz...
napisz że to wszyscy to ''agenci Kremla'' ;D
Konfederacja w tym nie uczestniczyła bo zapewne stoi w ''rozkroku'' :D
oni dzisiaj przypominają trochę dawnego Pawlaka co to mówił że dla PSL- nieważne kto wygra bo oni i tak wejdą z nim w koalicję ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z pola niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 16:42
Nie ja nazwałem opozycję totalną, miej pretensje do Schetyny. Nie znam agentów Kremla, Ty nie chcesz pamiętać resetu Tuska wobec Rosji, nie wiesz nic o wpływach Rosji na politykę Polski i UE . Moi niech tak będzie, lubisz fantazjować, są bardzo tolerancyjni, ja piszę co widzę i słyszę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarzębina czerwona niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 18:26
Jedna wielka bzdura. Bo gdybyś panie Lucjanie pisał faktycznie co widzisz i słyszysz nie pisał byś takich głupot jakie wypisujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.