Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Za co nienawidzicie PiS?

~~Ligustur centkowany niezalogowany
18 września 2023r. o 7:52
No i stało się . Bracia Lucjan i Jurek w końcu zrozumieli swój błąd i przeszli na jasną stronę mocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Żurawina niezalogowany
18 września 2023r. o 8:05
~~M21W2 napisał(a): Do PiS zraża mnie mocno jego faryzeizm, przejawiający się w tym, że uważając się za wybrańców narodu i moralnych przewodników, sami nie stosują się do przykazań i głoszonych prawd. Jest to zbyteczne, skoro Kaczyński ogłasza – „we mnie jest czyste dobro". Przywódcy PiS stanowią system i porządek prawny obowiązujący jedynie ewangelicznych „prostaczków", zwanych przez nich „ciemnym ludem". Oni, służący wyższym celom, nie mogą być skrępowani żadnymi od nich niezależnymi nakazami, nie mogą dosłownie traktować przykazania miłości, wyrzekania się nienawiści wobec wyszukiwanych wszędzie wrogów zewnętrznych i wewnętrznych, zwalczania zła dobrem. „Chamska hołota" musi być tępiona. Hołdując mesjanizmowi i uznając swoją wyższość nad innymi narodami, nie mogą ich uważać za godnych szacunku bliźnich. Oni nie kłamią, bo tylko ich prawda jest prawdziwa i jedyna. Nie kradną, tylko dysponują powierzonym im mieniem, powołując się na Biblię, czynią po prostu sobie całą ziemię poddaną. Dla mnie profanacją żałoby jest narzucanie przez Jarosława Kaczyńskiego, niezgodnego z religijną praktyką, przedłużania w nieskończoność żałoby, obchodzenie setnej czy dwusetnej miesięcznicy smoleńskiej. Profanacją religii katolickiej jest sakralizacja pamięci i grobu brata, zmarłego tragicznie prezydenta, czy aranżowanie publicznego kultu swojej matki.


A twój faryzeizm zraża mnie do peło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Żagwin niezalogowany
18 września 2023r. o 8:47
Czołem pisowce!
Jaką aferę nam zafundujecie w tym tygodniu.
Komu sprzedawaliście Polskę i za ile?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Swołocz pisowska niezalogowany
18 września 2023r. o 9:03
ćwiczenie ZIMA 20 pokazało po pięciu latach rządzenia, zmianie SBN i PSDO, uwzględnieniu systemów, które dopiero wejdą na wyposażenie (F-35, PATRIOT, HIMARS) wróg dotarł do WISŁY w kilka dni — napisał gen. Różański w komentarzu pod spotem PiS-u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~i klops niezalogowany
18 września 2023r. o 9:25
~~Płomienisty Żagwin napisał(a): Czołem pisowce!
Jaką aferę nam zafundujecie w tym tygodniu.
Komu sprzedawaliście Polskę i za ile?

Nieprędko zobaczysz Polaka w Niemczech na plantacjach szparagu i POdcierajacego tyłki Niem. weteranom z II wojny światowej, dlatego rozumiem twój ból, cała PO łączy się z twoim bólem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Starzec niezalogowany
18 września 2023r. o 9:40
Za to PISnięta Madzia powiedziała co wiedziała :) "ekspertka" :) "Rakiety krótkiego zasięgu mogą dotrzeć z Kaliningradu do Warszawy w ciągu trzech godzin

– powiedziała na wizji Magdalena Ogórek" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty PO i PIS niezalogowany
18 września 2023r. o 9:43
Za to że nie spełnili swojej obietnicy i nie dobrali się do d... swoim POprzednikom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty cyklamen niezalogowany
18 września 2023r. o 11:10
Za to nienawidzą Polski i nienawidzą Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.