Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Za co nienawidzicie PiS?

~~Milioner pinokio niezalogowany
18 września 2023r. o 13:41
Na miejscu naszych siatkarzy w życiu nie podał bym ręki morawieckiemu. On nawet sam nie wierzy w swoje oszustwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
18 września 2023r. o 18:09
Kocham PiS Janie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Serduszka niezalogowany
18 września 2023r. o 20:10
PIS JEST DO DUPY !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Swołocz pisowska niezalogowany
18 września 2023r. o 20:29
Fala krytyki pod adresem Błaszczaka
Zachowanie ministra Błaszczaka skrytykował także gen. Stanisław Koziej, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. - To jawne i przecież świadome (...) działanie przeciwko bezpieczeństwu Polski dla celów partyjnych - powiedział.

- Trzeba powiedzieć wprost, że ujawniono tajemnice, które są częścią tajemnicy NATO - to z kolei głos gen. Waldemara Skrzypczaka. - Ja nie wiem, czy jest jakieś słowo, które określiłoby to, co zrobiono - komentował w rozmowie z WP były dowódca wojsk lądowych. Czy bladzczak trafi przed Trybunał Stanu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
18 września 2023r. o 20:44
blaszczak jest niebezpieczny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A propos niezalogowany
18 września 2023r. o 21:56
~~Swołocz pisowska napisał(a): Fala krytyki pod adresem Błaszczaka
Zachowanie ministra Błaszczaka skrytykował także gen. Stanisław Koziej, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. - To jawne i przecież świadome (...) działanie przeciwko bezpieczeństwu Polski dla celów partyjnych - powiedział.

- Trzeba powiedzieć wprost, że ujawniono tajemnice, które są częścią tajemnicy NATO - to z kolei głos gen. Waldemara Skrzypczaka. - Ja nie wiem, czy jest jakieś słowo, które określiłoby to, co zrobiono - komentował w rozmowie z WP były dowódca wojsk lądowych. Czy bladzczak trafi przed Trybunał Stanu?


A to tajemnica,......dobre sobie, ........że Polskę oddadzą i będą bronić Niemcy?........no to fakt ......to tajemnica.......cicho, ciiiichchoooo szaaaaa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
19 września 2023r. o 5:23
Lech Kaczyński zatwierdził dokument w którym napisano, że Polska będzie się bronić na linii Wisły. Dzisiaj Jarosław Kaczyński uważa, że to była zdrada.
- Dobrze rozumiem?
Chyba że PiS i Jarosław Kaczyński przeszli ewolucję i już nie lubią NATO, ani Unii Europejskiej.
Nie uznają dokumentów , które kiedyś sami podpisali, uważają to za zdradę
Zaprzyjaźnili się przyjaciółmi Putina
Ciekawe czy postawią siebie samych przed Trybunałem Stanu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie niezalogowany
19 września 2023r. o 8:17
Akuszer niemiecki planował Niemcy bronić na linii Wisły a później na linii Odry?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza