Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Za co nienawidzicie PiS?

~~Polak patriota niezalogowany
19 września 2023r. o 18:59
https://wiadomosci.wp.pl/poslanka-po-wciagnieta-do-radiowozu-tusk-reaguje-6943298877889248a

Posłanka została zawinięta do kataryny. Czy szymczak, kamiński, ziobro i kaczyński za to odpowiedzą ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
19 września 2023r. o 19:09
''Za co nienawidzicie PiS?''

Za to samo za co nienawidzimy PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Petunia niezalogowany
19 września 2023r. o 19:12
~~Szarawozielony Sit napisał(a): ''Za co nienawidzicie PiS?''

Za to samo za co nienawidzimy PO


Ty i twój partner ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
19 września 2023r. o 19:18
~~Polak patriota napisał(a): https://wiadomosci.wp.pl/poslanka-po-wciagnieta-do-radiowozu-tusk-reaguje-6943298877889248a

Posłanka została zawinięta do kataryny. Czy szymczak, kamiński, ziobro i kaczyński za to odpowiedzą ??


Świetnie pamiętam komunę, może dlatego mam taką alergie na PiS bo widzę w nich ich spadkobierców. Po wygranych wyborach nie może być grubej kreski jak wtedy. Każdy zwyrol ma być osądzony i skazany. "Wykonywałem rozkazy" nie ma prawa działać. Każdy zbrodniarz się tak tłumaczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 września 2023r. o 20:03
~~M21W2 napisał(a): Świetnie pamiętam komunę, może dlatego mam taką alergie na PiS bo widzę w nich ich spadkobierców. Po wygranych wyborach nie może być grubej kreski jak wtedy. Każdy zwyrol ma być osądzony i skazany. "Wykonywałem rozkazy" nie ma prawa działać. Każdy zbrodniarz się tak tłumaczy.



Wierzę że świetnie pamiętasz komunę , komuniści tak jak Ty traktowali ludzi o innych poglądach , komunizm upadł w Tobie pozostał .
Dlaczego zagłosuję na PiS , ich przeciwnikami są komuniści , resortowe dzieci , bezpieka , ZOMO , milicja i oszuści tacy jak Ty , z tych wszystkich wymienionych Ty najbardziej przekonujesz mnie do PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pisi mule niezalogowany
19 września 2023r. o 20:07
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): Świetnie pamiętam komunę, może dlatego mam taką alergie na PiS bo widzę w nich ich spadkobierców. Po wygranych wyborach nie może być grubej kreski jak wtedy. Każdy zwyrol ma być osądzony i skazany. "Wykonywałem rozkazy" nie ma prawa działać. Każdy zbrodniarz się tak tłumaczy.



Wierzę że świetnie pamiętasz komunę , komuniści tak jak Ty traktowali ludzi o innych poglądach , komunizm upadł w Tobie pozostał .
Dlaczego zagłosuję na PiS , ich przeciwnikami są komuniści , resortowe dzieci , bezpieka , ZOMO , milicja i oszuści tacy jak Ty , z tych wszystkich wymienionych Ty najbardziej przekonujesz mnie do PiS.

Powiedz pan co dobrego pana związek zrobił dla robotnika ? Nachapał się ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tamaryszek polny niezalogowany
19 września 2023r. o 20:17
No co panie Lucjan? Gdzie odpowiedź? Czyżby jakieś trudności z odnalezieniem tego dobra jakim obdarowała Polaków ta Solidarność?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~janusz niezalogowany
19 września 2023r. o 20:25
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): Świetnie pamiętam komunę, może dlatego mam taką alergie na PiS bo widzę w nich ich spadkobierców. Po wygranych wyborach nie może być grubej kreski jak wtedy. Każdy zwyrol ma być osądzony i skazany. "Wykonywałem rozkazy" nie ma prawa działać. Każdy zbrodniarz się tak tłumaczy.



Wierzę że świetnie pamiętasz komunę , komuniści tak jak Ty traktowali ludzi o innych poglądach , komunizm upadł w Tobie pozostał .
Dlaczego zagłosuję na PiS , ich przeciwnikami są komuniści , resortowe dzieci , bezpieka , ZOMO , milicja i oszuści tacy jak Ty , z tych wszystkich wymienionych Ty najbardziej przekonujesz mnie do PiS.


Brawo Lucek , to nie ludzie to wilcy są .Ty to stocznie gdańską uratował , Wizów uratował , Polskę ratujesz a tu taki potwarz .Szkoda ze prokurator Piotrowicz już nie w służbie, wiedział by co z takim zrobić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza