Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Za co nienawidzicie PiS?

~~Zielonkawożółty Szczypiorek niezalogowany
5 października 2023r. o 9:43
''Zaskakujące wyznanie premiera Mateusza Morawieckiego — i to tuż przed wyborami. Na spotkaniu z mieszkańcami Łomży zdobył się na przeprosiny. — Chciałbym przeprosić wszystkich Polaków za błędy, które popełniliśmy — powiedział, po czym przedstawił "wielki program" proponowany przez PiS.

4 października Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Łomży, gdzie promował program Prawa i Sprawiedliwości dla mniejszych miejscowości. W pewnym momencie postanowił przeprosić Polaków za błędy, które popełnił.

Na konwencji PiS Zaśpiewali Kaczyńskiemu "100 lat!”! Wzruszonego prezesa nagrały kamery
Morawiecki przeprasza: nie jesteśmy idealni
— My (PiS) nie jesteśmy idealni, popełnialiśmy błędy, potykaliśmy się nie raz i ja sam popełniałem błędy. I za te błędy chciałbym przeprosić wszystkich Polaków. I rolników, bo wobec rolników też popełnialiśmy błędy — mówił Morawiecki.''

ty pieprzona łajzo...ty oszuście i hipokryto...
ty teraz ''przepraszasz '' Polaków?
a poszedł ty w piSSdu z tymi swoimi ''przeprosinami''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Laurencja niezalogowany
5 października 2023r. o 9:52
Morawiecki, wsadź sobie w d.... te żałosne przeprosiny !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
5 października 2023r. o 9:57
~~Zielonkawożółty Szczypiorek napisał(a): ''Zaskakujące wyznanie premiera Mateusza Morawieckiego — i to tuż przed wyborami. Na spotkaniu z mieszkańcami Łomży zdobył się na przeprosiny. — Chciałbym przeprosić wszystkich Polaków za błędy, które popełniliśmy — powiedział, po czym przedstawił "wielki program" proponowany przez PiS.

4 października Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Łomży, gdzie promował program Prawa i Sprawiedliwości dla mniejszych miejscowości. W pewnym momencie postanowił przeprosić Polaków za błędy, które popełnił.

Na konwencji PiS Zaśpiewali Kaczyńskiemu "100 lat!”! Wzruszonego prezesa nagrały kamery
Morawiecki przeprasza: nie jesteśmy idealni
— My (PiS) nie jesteśmy idealni, popełnialiśmy błędy, potykaliśmy się nie raz i ja sam popełniałem błędy. I za te błędy chciałbym przeprosić wszystkich Polaków. I rolników, bo wobec rolników też popełnialiśmy błędy — mówił Morawiecki.''

ty pieprzona łajzo...ty oszuście i hipokryto...
ty teraz ''przepraszasz '' Polaków?
a poszedł ty w piSSdu z tymi swoimi ''przeprosinami''


Ty jesteś ,, łajzą " . Wyspowiadaj się ze swoich grzechów. Nie ma ludzi idealnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
5 października 2023r. o 10:00
~~Zielonkawożółty Szczypiorek napisał(a): 'Zaskakujące wyznanie premiera Mateusza Morawieckiego — i to tuż przed wyborami. Na spotkaniu z mieszkańcami Łomży zdobył się na przeprosiny. — Chciałbym przeprosić wszystkich Polaków za błędy, które popełniliśmy — powiedział, po czym przedstawił "wielki program" proponowany przez PiS.

4 października Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Łomży, gdzie promował program Prawa i Sprawiedliwości dla mniejszych miejscowości. W pewnym momencie postanowił przeprosić Polaków za błędy, które popełnił.

Na konwencji PiS Zaśpiewali Kaczyńskiemu "100 lat!”! Wzruszonego prezesa nagrały kamery
Morawiecki przeprasza: nie jesteśmy idealni
— My (PiS) nie jesteśmy idealni, popełnialiśmy błędy, potykaliśmy się nie raz i ja sam popełniałem błędy. I za te błędy chciałbym przeprosić wszystkich Polaków. I rolników, bo wobec rolników też popełnialiśmy błędy — mówił Morawiecki.'

ty pieprzona łajzo...ty oszuście i hipokryto...
ty teraz 'przepraszasz ' Polaków?
a poszedł ty w piSSdu z tymi swoimi 'przeprosinami'


I tu jest różnica Horusie , za błędy powinieneś także przeprosić np.Przemka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Szczypiorek niezalogowany
5 października 2023r. o 10:05
powaliło cię gościu? ;D
a komu to niby mam się ''wyspowiadać''?...a jaką mam gwarancję że to nie jakaś pedofilska łajza w sukience? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozdrowienia do więzienia niezalogowany
5 października 2023r. o 16:37
https://www.youtube.com/shorts/JzwX8TFbYmM?si=T26sneRthgAO-ILQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Gynostemma niezalogowany
5 października 2023r. o 17:06
''Kamiński zabrał głos ws. skatowanego na śmierć Ukraińca
– Funkcjonariusze zostali zwolnieni dyscyplinarnie, postawiono im zarzuty i teraz staną przed sądem – poinformował na antenie Polsat News szef MSWiA Mariusz Kamiński, pytany o śmiertelne pobicie 26-letniego obywatela Ukrainy przez wrocławskich policjantów. Tragedia rozegrała się dwa lata temu.''

dostaną dwa lata i po dobrym sprawowaniu wyjdą za rok...
a ile Anżej ich wcześniej nie ułaskawi jak ich szefa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Gynostemma niezalogowany
5 października 2023r. o 17:12
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu