Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szok! Zniszczyli plakaty kandydata do Sejmu RP!
~~Migdałowy Wilczomlecz niezalogowany
17 września 2023r. o 20:26
Czy można sobie samemu wpisać pozytywny komentarz hmm wolność slowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~IV rozbiór Polski niezalogowany
17 września 2023r. o 20:31
Ostatnio Zalewska była w TVP, w mojej apaszce, którą oddałam do kontenera PCK.
Zalewska oddaj moją apaszkę, złodziejko! To była apaszka dla potrzebujących. Współczuję Wałbrzychowi takiego kandydata ale współczuję też Legnicy witkowej. Współczuję całej Polsce macierewicza, kukuza, mejzy, kaczyńskiego, ziobry, lichockiej, czarnka, Bąkiewicza. Oni nie wstydzą się kandydować na posłów i senatoròw!!!???? Cela + jest gotowa !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Floks niezalogowany
17 września 2023r. o 20:32
Ludzie sprawdzajcie jak redukują wam raty kredytu bo będzie katastrofa zgłasza w PKO to już nawet nie lichwa tylko jawne okradanie w biały dzień. Pamiętające ilość rat i do końca kredytu musza się wyrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Floks niezalogowany
17 września 2023r. o 20:32
Co to za sejm RP ? Gdzie taki sejm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Zimowit niezalogowany
17 września 2023r. o 20:41
A może to prowokacja? Sami sobie drą, a oskarżą Tuska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Cypryśnik niezalogowany
17 września 2023r. o 21:12
Jestem za zniszczeniem wszystkich banerów pisowskich kłamców i złodziei!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Odp niezalogowany
17 września 2023r. o 21:14
Czy czasem te zniszczenie jest tylko. przykrywką by się za lansować jeszcze bardziej? - by zwrócić uwagę. A może to fikcja z tym zniszczeniem? - nie wierzę by ktoś mógł się do tego posunąć wiedząc że grozi mandat. Ludzie czasami różnych trików się trzymają by zwrócić na siebie uwagę. W tym przypadku odnosi to skutek nie na korzyść bo ludzie w komentarzach obnazaja swoje niezadowolenie do pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Cykoria niezalogowany
17 września 2023r. o 21:15
~~Lucek napisał(a): KOCHAM PIS I MORAWIECKIEGO

Idz być głupim gdzie indziej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza