Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brakuje niektórych paliw na stacji przy Zgorzeleckiej. Efekty sztucznego zaniżania cen paliwa widoczne także w Bolesławcu!
~~Poczerwieniała Przylaszczka niezalogowany
5 października 2023r. o 9:15
~~oprych napisał(a): Taki sam efekt. Oddajesz nieważny głos czyli nie dajesz go ugrupowaniu któremu się "chce" zmieniać coś w kraju.

Nie będę nikogo przekonywał. Ty to robisz. Ja umiem liczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Rabarbar niezalogowany
5 października 2023r. o 9:15
na innych stacjach paliw tez nie ma paliwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Języczka niezalogowany
5 października 2023r. o 9:19
~~Poczerwieniała Przylaszczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~oprych napisał(a): Taki sam efekt. Oddajesz nieważny głos czyli nie dajesz go ugrupowaniu któremu się "chce" zmieniać coś w kraju.

Nie będę nikogo przekonywał. Ty to robisz. Ja umiem liczyć.



Dziwną masz tą matematykę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Szczypiorek niezalogowany
5 października 2023r. o 9:22
~~oprych napisał(a): Taki sam efekt. Oddajesz nieważny głos czyli nie dajesz go ugrupowaniu któremu się "chce" zmieniać coś w kraju.

nie potrafię zrozumieć takich ludzi...
dlaczego?...bo nie ma człowieka o jakichkolwiek przekonaniach...prawicowe ,centrowe czy lewicowe ale zawsze jakieś są ...

mnie tu często zarzuca się ''lewactwo'' a przecież są sprawy z którymi całkowicie zgadzam się z ''konfą''
mogę się nie zgadzać z nimi w pewnych kwestiach ale jest podobnie w kilku sprawach przeciwnej strony....

a tu ktoś stoi w ''rozkroku'' ...i zawsze może powiedzieć- ja na nich nie głosowałem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ASTRA niezalogowany
5 października 2023r. o 9:31
~~Ceglana Jodła napisał(a):
~~Różowofioletowy pisowskie szmaty zrobią wszystko żeby wygrać wybory
[/c napisał(a): obyś nie zapłakał/ a po tych słowach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Konwalia niezalogowany
5 października 2023r. o 9:40
~~ASTRA napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ceglana Jodła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Różowofioletowy pisowskie szmaty zrobią wszystko żeby wygrać wybory
[/c napisał(a): obyś nie zapłakał/ a po tych słowach.

a to niby dlacze jezeli Tylko swinie siedzom w kinie bo powiedzial Maliniak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Szczypiorek niezalogowany
5 października 2023r. o 9:46
czas pogonić tą piSSowską ''hołotę'' a później przeprowadzić w kraju dokładną deratyzację ...;D

to tylko cytat....;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawy Rdest niezalogowany
5 października 2023r. o 13:06
Będzie Tusk to będzie paliwo w kranach leciało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza