Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Jasnobrunatna Szachownica niezalogowany
17 października 2023r. o 20:48
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Gaweł napisał(a): Co było ślubowane w Sopocie? uroczyście?
Na drugi dzień po wyborach misły być odblokowane pieniądze z KPO.
Było ślubowanie w Sopocie?
No to teraz mnie "zaoraj":D hahaha


a jednak z ciebie zwykły dur.eń...;D
daj linka do tego ''ślubowania''

czy ty potrafisz zrozumieć fakt że nie ma jeszcze NOWEGO rządu a stary właśnie to wszystko spierd... ł?
a gdyby ktoś powiedział -''natychmiast po wygranych wyborach odzyskamy kasę '' to oczekiwał byś że o 22-ej już będzie siedział w samolocie do Brukseli?
ty wiesz co oznaczają procesy chociażby legislacyjne?... że aby cokolwiek teraz załatwiać musi się ukonstytuować nowy sejm i nowy rząd?
teraz jak zwykły ,najzwyklejszy idio.t.a czepiasz się zwykłych słów czy określeń często traktowanych jako metafory...
wiesz co to jest ?

ja ci tu oszołomie przypomnę jak to twoje piSSdzielce w dwóch kampaniach wyborczych obiecywali to że zaraz po wygranych wyborach ściągną do Polski wrak ''tutki'' ...ściągnęli? ...mieli na to osiem lat...;D ;D ;D
więc pomyśl o tym zanim po raz kolejny zrobisz z siebie dur.n.ia...;D


https://www.youtube.com/shorts/k1fN8fmO3fM


Kombatant to ty ? Jeżeli tak to widać u ciebie postęp; : z Wikipedii wyrosłeś i teraz to Yo Tube dla ciebie wyrocznią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2023r. o 20:48
Jak Grodzki zwlekał przez miesiąc z podjęciem jakiejś decyzji był wychwalany pod niebiosa przez polityków opozycji , argumentowali to że jest to zgodne z prawem , teraz jęczą o przyśpieszenie ich dostępu do koryta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 października 2023r. o 20:49
M21W2 napisał(a): Ależ zrozumiałem , podjęliście decyzję , PZPR - owcy też podjęli decyzję , nałożyli nam sowieckie jarzmo wy nakładacie Niemieckie .

PZPR był przekonany o swojej nieomylności i widział wroga na zachodzie, podobnie PIS jest przekonany o swojej nieomylności i widzi wroga na zachodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2023r. o 20:51
~~Jasnobrunatna Szachownica napisał(a): Kombatant to ty ? Jeżeli tak to widać u ciebie postęp; : z Wikipedii wyrosłeś i teraz to Yo Tube dla ciebie wyrocznią.


Wyrocznią są dla mnie słowa Tuska wszak to też Kombatant i działacz Solidarności . mój kolega , nie wierzysz mojemu koledze Donaldowi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 20:51
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): ''Prawo i Sprawiedliwość jeszcze podczas dwóch kampanii wyborczych zapewniało, że po zdobyciu władzy szybko sprowadzi wrak prezydenckiego Tupolewa do Polski.''

''Kilka miesięcy później, w „Kropce nad i” na antenie TVN24, wtórowała mu przyszła premier Beata Szydło. – Tak jak większość Polaków, nie wiem, co wydarzyło się w Smoleńsku. Nasze państwo nie zrobiło nic, by to wyjaśnić. Jeśli dojdziemy do władzy, zrobimy wszystko, by powołać międzynarodową komisję i sprowadzić wrak tupolewa do Polski – oburzała się wiceprezes PiS.''

no i?
''przez ostatnie osiem lat...'''...HAHAHAHAHA




Bez wahania napiszę , jedna i druga obietnica tyle warta co Twoje wpisy , cieszą się Niemcy , cieszysz się Ty , wygrała opcja ich poddanych .

Dopisane 17.10.2023r. o godz. 20:41:
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Tak to jest DUREŃ nie wie że jest DURNIEM , swoje przywary przypisuje innym .

Kaczy jeszcze nie skumał,
że my, Naród, już podjęliśmy decyzję..


Ależ zrozumiałem , podjęliście decyzję , PZPR - owcy też podjęli decyzję , nałożyli nam sowieckie jarzmo wy nakładacie Niemieckie .

zaraz ...a kto nałożył ''niemieckie jarzmo'' twojemu bratu ? ...Tusk? ;D
widzisz?...Gario wygrał a ty jak twój piSS dzisiaj z palcem w dupce....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2023r. o 20:54
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ależ zrozumiałem , podjęliście decyzję , PZPR - owcy też podjęli decyzję , nałożyli nam sowieckie jarzmo wy nakładacie Niemieckie .

PZPR był przekonany o swojej nieomylności i widział wroga na zachodzie, podobnie PIS jest przekonany o swojej nieomylności i widzi wroga na zachodzie.



Dla Ciebie Niemiec to przyjaciel , ciesz się razem z nim , macie wspólnego wroga w Polakach PiS i ich wyborcach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
17 października 2023r. o 20:55
I po co było wykupywać paliwo po 5,99 jak zaraz po 5 zł będzie
Trudno nadążyć ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 21:00
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobrunatna Szachownica napisał(a): Kombatant to ty ? Jeżeli tak to widać u ciebie postęp; : z Wikipedii wyrosłeś i teraz to Yo Tube dla ciebie wyrocznią.


Wyrocznią są dla mnie słowa Tuska wszak to też Kombatant i działacz Solidarności . mój kolega , nie wierzysz mojemu koledze Donaldowi .

HAHAHAHAHA...to teraz Tusk to twój kolega?
a jeszcze dwa ,trzy dni wstecz był dla ciebie ''ryżym'' ;D

ty Lucjan jesteś jak Holecka z tvszczujni ...niedługo zaczniesz do niedawnych przeciwników pisać ''moi kochani'' ;D
wiem ,wiem...lubisz zmieniać kierunek na ten skąd wieje wiatr...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu