Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
17 października 2023r. o 21:05
~~Złotawa Sałata napisał(a): zaraz ...a kto nałożył ''niemieckie jarzmo'' twojemu bratu ? ...Tusk? ;D
widzisz?...Gario wygrał a ty jak twój piSS dzisiaj z palcem w dupce....;D


Widzisz jak nisko upadasz nie mając argumentów , porażka PiS ani mnie ziębi ani nie grzeje , niejaki Janusz oszust zadał mi pytanie bodajże w lipcu ( kto wygra wybory ) - odpowiedziałem PiS ale nie będzie miał większości do tworzenia rządu .
Jakim DURNIEM trzeba być aby w dyskusji ze mną pisać o braciach , jeden wybrał Niemcy , drugi został lewakiem , ich wybór mnie nic do tego .



Dopisane 17.10.2023r. o godz. 21:05:

~~Złotawa Sałata napisał(a): HAHAHAHAHA...to teraz Tusk to twój kolega?
a jeszcze dwa ,trzy dni wstecz był dla ciebie ''ryżym'' ;D



Wiedziałem że mój ironiczny wpis pokazuje jak z Ciebie można drzeć łacha , był i jest sprzedajnym solidaruchem .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 października 2023r. o 21:05
M21W2 napisał(a): Dla Ciebie Niemiec to przyjaciel , ciesz się razem z nim , macie wspólnego wroga w Polakach PiS i ich wyborcach .

Masz jakąś obsesję?? Dlaczego bredzisz ?? Ja jestem Polakiem , podobnie jak wielu innych , którzy chcieli aby odsunąć partię , której styl sprawowania władzy jest identyczny jak PZPR-u. Dość rezerwowania słowa POLAK dla zwolenników PIS-u!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DonaldTrali niezalogowany
17 października 2023r. o 21:06
скачать мостбет
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gajowy niezalogowany
17 października 2023r. o 21:07
~~Bubu napisał(a): Pupilki komuny skaczą z radości bo wreszcie będą mieli normalność, czyli jedyną słuszną prawdę że to oni są celebrytami.

Oj Bubu , będzie kara. Jak można mylić ugrupowania.Komuchy to ...y/ Opozycja to demokraci.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
17 października 2023r. o 21:08
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): zaraz ...a kto nałożył ''niemieckie jarzmo'' twojemu bratu ? ...Tusk? ;D
widzisz?...Gario wygrał a ty jak twój piSS dzisiaj z palcem w dupce....;D


Widzisz jak nisko upadasz nie mając argumentów , porażka PiS ani mnie ziębi ani nie grzeje , niejaki Janusz oszust zadał mi pytanie bodajże w lipcu ( kto wygra wybory ) - odpowiedziałem PiS ale nie będzie miał większości do tworzenia rządu .
Jakim DURNIEM trzeba być aby w dyskusji ze mną pisać o braciach , jeden wybrał Niemcy , drugi został lewakiem , ich wybór mnie nic do tego .
Dopisane 17.10.2023r. o godz. 21:05:
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): HAHAHAHAHA...to teraz Tusk to twój kolega?
a jeszcze dwa ,trzy dni wstecz był dla ciebie ''ryżym'' ;D


Wiedziałem że mój ironiczny wpis pokazuje jak z Ciebie można drzeć łacha , był i jest sprzedajnym solidaruchem .



Lucjan , pampers i lulu, noc jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dożywocie dla pisowskich bandytów niezalogowany
17 października 2023r. o 21:10
https://wiadomosci.wp.pl/porazka-lichockiej-przegrala-tam-gdzie-wygral-pis-6953127588285344a

lichocka, mejza, kukiz, macierewicz, bąkiewicz, kaczynski, ziobro to bardzo złe postacie i nigdy nie powinni trafić do Polskiej polityki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 21:15
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): zaraz ...a kto nałożył ''niemieckie jarzmo'' twojemu bratu ? ...Tusk? ;D
widzisz?...Gario wygrał a ty jak twój piSS dzisiaj z palcem w dupce....;D


Widzisz jak nisko upadasz nie mając argumentów , porażka PiS ani mnie ziębi ani nie grzeje , niejaki Janusz oszust zadał mi pytanie bodajże w lipcu ( kto wygra wybory ) - odpowiedziałem PiS ale nie będzie miał większości do tworzenia rządu .
Jakim DURNIEM trzeba być aby w dyskusji ze mną pisać o braciach , jeden wybrał Niemcy , drugi został lewakiem , ich wybór mnie nic do tego .

skąd to twoje nagłe obużenie?...a co jak kiedyś pisałem?
czyż nie to samo?....ale z ciebie Lucjan ''zapominalski'' ;D

i nie pieprz tu Lucjan że porażka piSSdzielców cię ''ani ziębi ani grzeje'' bo łżesz w żywe oczy...
mało kto jak właśnie ty bronileś tu tej złodziejskiej ,oszukańczej bandy kolesi...
zawsze wiałeś jak niepyszny kiedy pytano cię tu o komentarz to tej czy innej afery...;D
a dzisiaj pieprzysz farmazony że porażka pSSdzielców cię nie obchodzi...
ja natomiast twierdzę że to i twoja porażka...porażka tym bardziej bolesna bo zawsze ich broniłeś ...
nie jęcz tu o braciach bo to tylko nawiązanie do tych Niemców gdzie Polakom zarzucasz ''poddaństwo'' względem Niemców a w których Jurek nie widzi wrogów skoro tam od lat mieszka i nie zamierza wracać...
widzisz jak ten piSS i w tobie wzbudził nienawiść?...nawet tutaj nazywasz własnego brata ''lewakiem''
co z tobą zrobiła ta pełna nienawiści partia...trochę ci nawet współczuję ...

ale tylko trochę bo ''mi nic do tego'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2023r. o 21:16
~~bazyliszek napisał(a): Lucjan , pampers i lulu, noc jest.



Jesteś pojętnym uczniem Tuska , on zamyka usta dziennikarzom o innych poglądach i bredzi Ty podobnie .





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza