Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 21:17
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Dla Ciebie Niemiec to przyjaciel , ciesz się razem z nim , macie wspólnego wroga w Polakach PiS i ich wyborcach .

Masz jakąś obsesję?? Dlaczego bredzisz ?? Ja jestem Polakiem , podobnie jak wielu innych , którzy chcieli aby odsunąć partię , której styl sprawowania władzy jest identyczny jak PZPR-u. Dość rezerwowania słowa POLAK dla zwolenników PIS-u!!

czytaj to Lucjan i staraj się zrozumieć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2023r. o 21:28
~~Złotawa Sałata napisał(a): i nie pieprz tu Lucjan że porażka piSSdzielców cię ''ani ziębi ani grzeje'' bo łżesz w żywe oczy...
mało kto jak właśnie ty bronileś tu tej złodziejskiej ,oszukańczej bandy kolesi...

~~Złotawa Sałata napisał(a): i nie pieprz tu Lucjan że porażka piSSdzielców cię ''ani ziębi ani grzeje'' bo łżesz w żywe oczy...
mało kto jak właśnie ty bronileś tu tej złodziejskiej ,oszukańczej bandy kolesi...



Widocznie Ty wiesz lepiej , nie pisałem przed wyborami nic , Ty bronisz swoich kolesi złodziejskiej oszukańczej bandy poddanych Szolca , Twoje prawo , broń dalej , teraz ja będę w opozycji do mojego polskiego rządu nie prze ze mnie wybranego .



Dopisane 17.10.2023r. o godz. 21:28:

~~Złotawa Sałata napisał(a): czytaj to Lucjan i staraj się zrozumieć...


A Ty znajdź gdzie napisałem że bredzący nie jest Polakiem , Sałata , zanim coś napiszesz pomyśl , nie jesteś GŁUPCEM więc nie rób tego sobie abym zmienił zdanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek ujarzmiony niezalogowany
17 października 2023r. o 21:32
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): zaraz ...a kto nałożył ''niemieckie jarzmo'' twojemu bratu ? ...Tusk? ;D
widzisz?...Gario wygrał a ty jak twój piSS dzisiaj z palcem w dupce....;D


Widzisz jak nisko upadasz nie mając argumentów , porażka PiS ani mnie ziębi ani nie grzeje , niejaki Janusz oszust zadał mi pytanie bodajże w lipcu ( kto wygra wybory ) - odpowiedziałem PiS ale nie będzie miał większości do tworzenia rządu .
Jakim DURNIEM trzeba być aby w dyskusji ze mną pisać o braciach , jeden wybrał Niemcy , drugi został lewakiem , ich wybór mnie nic do tego .
Dopisane 17.10.2023r. o godz. 21:05:
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): HAHAHAHAHA...to teraz Tusk to twój kolega?
a jeszcze dwa ,trzy dni wstecz był dla ciebie ''ryżym'' ;D


Wiedziałem że mój ironiczny wpis pokazuje jak z Ciebie można drzeć łacha , był i jest sprzedajnym solidaruchem .


Tusk był , jest i pozostanie ryżym lisem ,
tak samo jak ty nic nie znaczącą kreaturą,
wielokrotnie pisałem chcesz porozmawiać na argumenty nie włączając naszej rodziny do nieudolnych zaczepek , pokaż że masz to coś
zapraszam na kawę z ciastkiem na mój koszt
30.10.2023 Hotel Ibis Style , zobaczysz na żywo to niemieckie jarzmo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2023r. o 21:36
~~Złotawa Sałata napisał(a): ..nawet tutaj nazywasz własnego brata ''lewakiem''


Ma lewackie poglądy jak TY więc dla mnie jesteście lewakami ( potocznie o ludziach o lewicowych poglądach ) ja dla Ciebie i nie tylko jestem piSSdzielcem , to jest ok . hipokryto ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr Jurko niezalogowany
17 października 2023r. o 21:38
PiS "wygrał" bo zajęli się Tuskiem, nie Polską. Zamknęli się w słoiku. Czytali swoje wewnętrzne sondaże i nie brali pod uwagę nastrojów społeczeństwa. Myśleli, że mogą wszystko wmówić ustami Holeckiej, Kleczka i innych "dziennikarzy". Nawet ze swojego elektoratu zrobili idiotów, ale na szczęście cześć z nich w ostatnim momencie zrozumiała tę hucpe. Na koniec zmobilizowali dodatkowe dwa miliony obywateli, biorąc z tej puli kilkanaście procent. Potrafili nawet ośmieszyć instytucję referendum.

15 października skończył się mit o wielkim strategu. Został zgorzkniały starszy pan, który już nigdy nie wróci do władzy.

Jarosławie. To już jest koniec. Bez żalu.

Wyborca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2023r. o 21:42
Jurek ta kreatura pisze pis przez dwa duże SS to samo o wyborcach PiS -u , wiem co to znaczy , tylko w jego pustym łbie mógł się narodzić taki pomysł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
17 października 2023r. o 21:44
~~Herr Jurko napisał(a): PiS "wygrał" bo zajęli się Tuskiem, nie Polską. Zamknęli się w słoiku. Czytali swoje wewnętrzne sondaże i nie brali pod uwagę nastrojów społeczeństwa. Myśleli, że mogą wszystko wmówić ustami Holeckiej, Kleczka i innych "dziennikarzy". Nawet ze swojego elektoratu zrobili idiotów, ale na szczęście cześć z nich w ostatnim momencie zrozumiała tę hucpe. Na koniec zmobilizowali dodatkowe dwa miliony obywateli, biorąc z tej puli kilkanaście procent. Potrafili nawet ośmieszyć instytucję referendum.

15 października skończył się mit o wielkim strategu. Został zgorzkniały starszy pan, który już nigdy nie wróci do władzy.

Jarosławie. To już jest koniec. Bez żalu.

Wyborca.


Ze swojego elektoratu to jakoś specjalnie nie musieli idiotów robić. To nie jest starszy pan ale stary mściwy dziad, który skłócił Polskę i zohydził ją połowie Polaków oraz skonfliktował ją prawie z całym światem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2023r. o 21:45
~~Herr Jurko napisał(a): PiS "wygrał" bo zajęli się Tuskiem, nie Polską.



Tusk się zajmie odwetem nie Polską , to będziesz chwalił .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza