Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 18:07
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): no i po co szukasz zaczepki?...czy ja gdzieś ciebie zaczepiam?
po co ci to chłopie jak znowu po kilku pytaniach zwiejesz do swojej nory?



Ty wylazłeś z nory , dzięki , teraz ja tam się udaję , albo nie , nie będę sprzątał bałaganu po Tobie .
Dopisane 31.10.2023r. o godz. 18:01:
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): jak widzę w swojej intelektualnej miernocie nadal nie znalazłeś nawet jednego dyskutanta...


Jak to nie , Ty miernoto nim byłeś .

jak zwykle mylisz pojęcia...
ja z tobą nigdzie nie dyskutowałem bo ty do tego nie dorosłeś ...
ja tylko z ciebie sobie dworuję ...
bardziej obrazowo by do ciebie dotarło -ja sobie kpię ...;D na nic więcej nie zasługujesz i jestem przekonany że jeszcze długo nie zasłużysz...;D

Lucjan ...jesteś tu tak potrzebny jak brama wjazdowa do garażu w willi mkkwacza...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 18:10
~~Sekwoja smukła napisał(a): Lucjan to głupek próbujący z siebie zrobić inteligenta a w gruncie rzeczy to prymitywny kmiotek nie tylko bez wiedzy ale podstaw zwykłej kultury. [/ctu

Powyższy wpis jest przykładem " kultury " nic dodać nic ująć .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 18:12
no i czego lamentujesz?...to nie jest żaden przykład tylko stwierdzenie faktu...;D
''ciotko'' lub jak wolisz ''kanalio'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 18:19
~~Niebieskawa Godecja napisał(a): Lucjan ...jesteś tu tak potrzebny jak brama wjazdowa do garażu w willi mkkwacza...;D[/c


Wiem , wiem , boli , ma boleć .



Dopisane 31.10.2023r. o godz. 18:14:

~~Niebieskawa Godecja napisał(a): no i czego lamentujesz?...to nie jest żaden przykład tylko stwierdzenie faktu...;D
''ciotko'' lub jak wolisz ''kanalio'' ;D



Nie zrewanżuje się , ...izm to choroba , życzę powrotu do zdrowia ,



Dopisane 31.10.2023r. o godz. 18:16:

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): Lucjan ...jesteś tu tak potrzebny jak brama wjazdowa do garażu w willi mkkwacza...;D[/c


Wiem , wiem , boli , ma boleć .
Dopisane 31.10.2023r. o godz. 18:14:
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): no i czego lamentujesz?...to nie jest żaden przykład tylko stwierdzenie faktu...;D
''ciotko'' lub jak wolisz ''kanalio'' ;D



Nie zrewanżuje się , ...izm to choroba , życzę powrotu do zdrowia ,
Zastosowana autokorekta


Poprawka DE< BI


Dopisane 31.10.2023r. o godz. 18:19:

Bardzo lubię pojawiać się na Bolcu , poznaję kim są " inteligenci " zwolennicy PO , Rosji i Niemiec .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 18:22
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): Lucjan ...jesteś tu tak potrzebny jak brama wjazdowa do garażu w willi mkkwacza...;D[/c


Wiem , wiem , boli , ma boleć .
Dopisane 31.10.2023r. o godz. 18:14:
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): no i czego lamentujesz?...to nie jest żaden przykład tylko stwierdzenie faktu...;D
''ciotko'' lub jak wolisz ''kanalio'' ;D



Nie zrewanżuje się , ...izm to choroba , życzę powrotu do zdrowia ,
Zastosowana autokorekta

nie zrewanżujesz się bo nie potrafisz...;D
nigdy tu nie byłeś zbyt bystry a tak wąski jak u ciebie zasób wiedzy skutecznie ogranicza ci zastosowanie riposty...
dlatego ty wtedy po prostu najczęściej uciekasz w prostackie chamstwo...;D

prawda?...;D
a teraz jęczysz o jakiejś ''kulturze'' ?...a gdzie ona ci się zagubiła kiedy pisałeś nie tylko zresztą o ''kanaliach''? ;D
cytując ciebie -dostajesz ''adekwatną '' odpowiedź...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sołtysina z Ocic niezalogowany
31 października 2023r. o 18:25
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): Lucjan ...jesteś tu tak potrzebny jak brama wjazdowa do garażu w willi mkkwacza...;D[/c



Dopisane 31.10.2023r. o godz. 18:14:
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): no i czego lamentujesz?...to nie jest żaden przykład tylko stwierdzenie faktu...;D
''ciotko'' lub jak wolisz ''kanalio'' ;D

:Bardzo lubię pojawiać się na Bolcu , poznaję kim są " inteligenci " zwolennicy PO , Rosji i Niemiec .Zastosowana autokorekta


A ty wsiowy buraku kim tu jesteś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 18:26
Lucjan ....mniej emocji chłopku -roztropku...
znowu się oślinisz i po co ci to? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ocice welkam tu niezalogowany
31 października 2023r. o 18:32
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: :Bardzo lubię pojawiać się na Bolcu , poznaję kim są " inteligenci " zwolennicy PO , Rosji i Niemiec .Zastosowana autokorekta

Lucjan ty tak nienawidzisz Niemiec. Odpowiedz dlaczego twój brat nie wraca z Niemiec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza