Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 17:22
no i po co szukasz zaczepki?...czy ja gdzieś ciebie zaczepiam?
po co ci to chłopie jak znowu po kilku pytaniach zwiejesz do swojej nory?

jak widzę w swojej intelektualnej miernocie nadal nie znalazłeś nawet jednego dyskutanta...
czy to daje ci do myślenia?...czy dociera to do ciebie że jesteś na jakąkolwiek dyskusje za cieniutki?
tak z ciebie cienki boluś...
Lucjan...połączyć ciebie z jakąkolwiek tu dyskusją jest tak niemożliwe jak gasić ogień benzyną ...
jesteś tak nienawistnym człowiekiem ,tak ''zdeformowanym'' umysłowo że ty nigdy z nikim tu nie znajdziesz najwątlejszej nitki porozumienia czy akceptacji...

wiem ,wiem Lucuś ...''słowotok'' ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 października 2023r. o 17:29
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wwwlucjanocicepl napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Niebieskawa Godecja


Nie jesteś w stanie nic napisać dlatego twierdzę że nie było żadnych afer , były tylko podobne do największej afery w Bolesławcu , afery czajnikowej .

Krajowa Prokuratura pisze wprost o aferze w NCBiR a ty głombie TWIERDZISZ że nie było żadnych afer.


Jak chcesz GŁĄBIE DYSKUTOWAĆ o aferach bez faktów proszę bardzo .

Ty pisowską ja dwie peowskie '

Afera Amber Gold – usilnie zamiatana pod dywan

Afera reprywatyzacyjna

Szanowny Lucjanie
Afera to zjawisko w którym przedstawiciele władzy uwłaszczają się na majątku publicznym . Afery i korupcje mogą mieć miejsce tylko na styku majątku publicznego z prywatnym.
Amber-Gold -- to żadna afera. Po prostu jeden złodziej hochsztapler wykorzystał chwilowe luki w prawie i oszukał wielu ludzi na tani chwyt o wysokim oprocentowaniu. Nie ma w tym roli państwa ani udziału polityków żadnej strony.
Afera reprywatyzacyjna -
Afera dotycząca zwrotów mienia za czasów prezydentury w Warszawie Hanny Gronkiewicz Waltz . W efekcie zwolniono kilka osób. Ale zarzuty postawiono innym nie związanym z urzędami. Kombinowali cwaniacy z prawniczym wykształceniem a urzędasy zbyt późno się połapali.
Tak przy okazji Lucjanie tu co drugi wpis sugeruje ze aferzystą i kombinatorem był Tusk. Może jakieś przykłady.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sekwoja smukła niezalogowany
31 października 2023r. o 17:33
Lucjan to głupek próbujący z siebie zrobić inteligenta a w gruncie rzeczy to prymitywny kmiotek nie tylko bez wiedzy ale podstaw zwykłej kultury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
31 października 2023r. o 17:40
Yogi mówi że szalony czajnik się zagotował:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~strażnik Smith niezalogowany
31 października 2023r. o 17:42
A ja wam mówię że jeden i drugi przynosicie hańbę misiom. Wyznaczę was do odstrzału o ile się nie zmienicie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
31 października 2023r. o 17:51
~~Jurek napisał(a): oprych napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Janio napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ostróżka perłowa napisał(a): Nie .To ty znasz tylko te dwa nazwiska. Post komuchem jest sędzia wybrany przez pis do TK. Postkomuchem jest doradca Dudy. Jest ich więcej ale ty nic o nich nie napiszesz plantatorze amatorze.



Ty aż tak jesteś ograniczony że nie widzisz różnicy pomiędzy pojedynczymi osobami a postkomunistyczną partią polityczną .
Partia Tuska przeszła wiele wcieleń , powstała dzięki piewniądzom z Niemiec .
Partia Czarzastego podobnie , mała różnica finansowana przez ZSRR .Dopisane 31.10.2023r. o godz. 16:13:Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ciekawe po co rząd zamówił pięćdziesiąt niszczarek do dokumentów?


Czemu podałeś tak mało ja czytałem że rząd zamówił 10 tyś niszczarek .Dopisane 31.10.2023r. o godz. 16:13:GŁĄBIE , dawaj te afery PiS .


Bo słyszałem o pięćdziesięciu.


Bo ja słyszałem że masz cienko pod deklem


Kolega z PiS u?

Nie potrzeba być z PiSu by zrozumieć
jak was ponoszą nierealne zapewnienia
chcących rządzić za wszelką cenę , daj tu przykład co ci byli teraz obecni ci zapewnią
nowego , tylko tu głupot nie wypisuj o Demokracji i praworządności , tego nie było , nie ma i nie będzie w takim prawdziwym wykonaniu , podejdź do sądu w Bolesławcu by
sprawdzić jak długo już istnieje rodzinne eldorado w prokuraturze , może zrozumiesz coś z tego , odnosząc się do tych co chcą rządzić zapewne czas ci wyjaśni tą euforię .


[


Gdzie i kiedy pisałem że cieszę się że PO będzie rządzić.

Jak już wielokrotnie pisałem wszystkie te partie to jedno szambo.



Dopisane 31.10.2023r. o godz. 17:51:

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Bo słyszałem o pięćdziesięciu.



Rozumiem , jedna Pani , drugiej Pani , przepraszam Panie , teraz bardziej na miejscu jest - jeden pan drugiemu panu .




Nie tyle co jedna pani drugiej pani...

https://abw.logintrade.net/zapytania_email,143338,9f8adc78bc591cd0e38800c51671afb3.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 17:55
kiedyś tu napisałem że wszystkie partie powinno się zdelegalizować...
wtedy straszono mnie tu że ktoś tam gdzieś tam to zgłosi bo...namawiam do anarchii...;D

kiedy tu pisałem że nie ma państw w którym by nie funkcjonowały partie w większej czy mniejszej liczbie więc oczywiście powstały by nowe...
dlatego pisałem o pozbyciu się ''politycznego betonu'' typu schetyna, miller czy inne pawlaki czy też czarneckie...
wtedy też pisałem o zniesieniu tzw. kadencyjności bo to im daje poczucie bezkarności podobnie jak ten idiotyczny w swojej formie immunitet...

wtedy pamiętam podawałem za przykład Belgię która kilka lat była bez ''rządu''
dzisiaj chyba mało kto o tym pamięta ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 18:03
~~Niebieskawa Godecja napisał(a): no i po co szukasz zaczepki?...czy ja gdzieś ciebie zaczepiam?
po co ci to chłopie jak znowu po kilku pytaniach zwiejesz do swojej nory?



Ty wylazłeś z nory , dzięki , teraz ja tam się udaję , albo nie , nie będę sprzątał bałaganu po Tobie .



Dopisane 31.10.2023r. o godz. 18:01:

~~Niebieskawa Godecja napisał(a): jak widzę w swojej intelektualnej miernocie nadal nie znalazłeś nawet jednego dyskutanta...



Jak to nie , Ty miernoto nim byłeś .



Dopisane 31.10.2023r. o godz. 18:03:

~~Niebieskawa Godecja napisał(a): Lucjan...połączyć ciebie z jakąkolwiek tu dyskusją jest tak niemożliwe jak gasić ogień benzyną ...
jesteś tak nienawistnym człowiekiem ,tak ''zdeformowanym'' umysłowo że ty nigdy z nikim tu nie znajdziesz najwątlejszej nitki porozumienia czy akceptacji...

wiem ,wiem Lucuś ...''słowotok'' ...;D



Tym razem nie słowotok tylko wypociny bezmózgowca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza