Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

22745
oprych
31 października 2023r. o 16:29
~~Janio napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ostróżka perłowa napisał(a): Nie .To ty znasz tylko te dwa nazwiska. Post komuchem jest sędzia wybrany przez pis do TK. Postkomuchem jest doradca Dudy. Jest ich więcej ale ty nic o nich nie napiszesz plantatorze amatorze.



Ty aż tak jesteś ograniczony że nie widzisz różnicy pomiędzy pojedynczymi osobami a postkomunistyczną partią polityczną .
Partia Tuska przeszła wiele wcieleń , powstała dzięki piewniądzom z Niemiec .
Partia Czarzastego podobnie , mała różnica finansowana przez ZSRR .Dopisane 31.10.2023r. o godz. 16:13:Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ciekawe po co rząd zamówił pięćdziesiąt niszczarek do dokumentów?


Czemu podałeś tak mało ja czytałem że rząd zamówił 10 tyś niszczarek .Dopisane 31.10.2023r. o godz. 16:13:GŁĄBIE , dawaj te afery PiS .


Bo słyszałem o pięćdziesięciu.


Bo ja słyszałem że masz cienko pod deklem



Kolega z PiS u?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
31 października 2023r. o 16:51
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Janio napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ostróżka perłowa napisał(a): Nie .To ty znasz tylko te dwa nazwiska. Post komuchem jest sędzia wybrany przez pis do TK. Postkomuchem jest doradca Dudy. Jest ich więcej ale ty nic o nich nie napiszesz plantatorze amatorze.



Ty aż tak jesteś ograniczony że nie widzisz różnicy pomiędzy pojedynczymi osobami a postkomunistyczną partią polityczną .
Partia Tuska przeszła wiele wcieleń , powstała dzięki piewniądzom z Niemiec .
Partia Czarzastego podobnie , mała różnica finansowana przez ZSRR .Dopisane 31.10.2023r. o godz. 16:13:Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ciekawe po co rząd zamówił pięćdziesiąt niszczarek do dokumentów?


Czemu podałeś tak mało ja czytałem że rząd zamówił 10 tyś niszczarek .Dopisane 31.10.2023r. o godz. 16:13:GŁĄBIE , dawaj te afery PiS .


Bo słyszałem o pięćdziesięciu.


Bo ja słyszałem że masz cienko pod deklem


Kolega z PiS u?


Nie potrzeba być z PiSu by zrozumieć
jak was ponoszą nierealne zapewnienia
chcących rządzić za wszelką cenę , daj tu przykład co ci byli teraz obecni ci zapewnią
nowego , tylko tu głupot nie wypisuj o Demokracji i praworządności , tego nie było , nie ma i nie będzie w takim prawdziwym wykonaniu , podejdź do sądu w Bolesławcu by
sprawdzić jak długo już istnieje rodzinne eldorado w prokuraturze , może zrozumiesz coś z tego , odnosząc się do tych co chcą rządzić zapewne czas ci wyjaśni tą euforię .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 16:52
oprych napisał(a): Bo słyszałem o pięćdziesięciu.



Rozumiem , jedna Pani , drugiej Pani , przepraszam Panie , teraz bardziej na miejscu jest - jeden pan drugiemu panu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
31 października 2023r. o 16:56
Do czasu zmiany władz PISie syny powinni stać pod ścianą z podniesionymi łapami do góry..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
31 października 2023r. o 17:01
Janie hello:) no to jak Jasiu z kredytem 0 będzie?
Bo Yogi pyta:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 17:03
~~Jasiu napisał(a): Do czasu zmiany władz PISie syny powinni stać pod ścianą z podniesionymi łapami do góry..



Masz coś wspólnego ze stanem wojennym ? , zatrzymani przez milicję byli stawiani pod ścianą , też im mówiono , łapy do góry .



Dopisane 31.10.2023r. o godz. 17:03:

Gdzie się podział GŁĄB od afer pisowskich , czyżby na grzybach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Wrzosiec niezalogowany
31 października 2023r. o 17:03
po stanie wojennym
zostaliśmy KOMBATANTAMI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 17:05
~~Zielony Wrzosiec napisał(a): po stanie wojennym
zostaliśmy KOMBATANTAMI



Gratuluję , jak tam grzybobranie ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza