Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 19:17
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a)~~Niebieskawa Godecja napisał(a): nie szukasz bo wiesz ze piszę prawdę z której byś nie potrafił wybrnąć...;D
tchórzu...;D


Masz rację KUNDLU .

M21W2 napisał(a):
właśnie tak jak zbity kundel wczoraj też zwiałeś od wytłumaczenia swoich słow...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 19:18
Inna sprawa , nie wydaje mi się abym wczoraj coś pisał .


Dopisane 31.10.2023r. o godz. 19:18:

~~Niebieskawa Godecja napisał(a): właśnie tak jak zbity kundel wczoraj też zwiałeś od wytłumaczenia swoich słow...

~~Niebieskawa Godecja napisał(a): M21W2 napisał(a):
właśnie tak jak zbity kundel wczoraj też zwiałeś od wytłumaczenia swoich słow...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 19:20
więc na 100% przedwczoraj ...
ważne że się pod tym podpisałeś jako zalogowany więc własnych słów się nie wyprzesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
31 października 2023r. o 19:20
Też dorzucę parę cytatów w związku z aferą SKOK

"Pomysł kas jako alternatywy dla banków wywodzi się jeszcze z XIX wieku z Niemiec. W Polsce, po 1989 roku, tworzeniem systemu kas zajęli się: wieloletni i obecny senator PiS Grzegorz Bierecki, jego brat Jarosław Bierecki, Adam Jedliński, Grzegorz Buczkowski oraz Lech Kaczyński.

Do tworzenia SKOK-ów służyła powołana w 1990 r. Fundacja na rzecz Polskich Związków Kredytowych, która działała do 2010 roku. Fundacja należała do Światowej Rady Związków Kredytowych, organizacji zrzeszającej związki spółdzielni oszczędnościowo-kredytowych. Prezesem FPZK był Grzegorz Bierecki."

"Według jednego z dokumentów Komisji - harmonogramu jej prac przy aferze SKOK Wołomin - Kasa Krajowa wiedziała o problemach finansowych wołomińskiej kasy już od 2008 roku, czyli kiedy jeszcze Bierecki był prezesem KK.

KK nie zawiadomiła jednak prokuratury o nieprawidłowościach ani nie ustanowiła tam zarządcy komisarycznego, do czego teoretycznie obowiązywała ją ustawa o SKOK-ach z 1995 roku.

Z dokumentu wynika również, że już po przejęciu nadzoru nad SKOK-ami przez KNF, Kasa Krajowa nie poinformowała Komisji o tym, kiedy stwierdziła nieprawidłowości w SKOK Wołomin oraz nie przekazała do KNF dokumentacji z kontroli w wołomińskiej kasie."

"Nieco wcześniej, przed rezygnacją Biereckiego ze stanowiska w Kasie Krajowej - w sierpniu 2012 r. - partia PiS, wówczas w opozycji do rządzącej Platformy Obywatelskiej, zaskarżyła ustawę o SKOK-ach (według której nadzór nad sektorem przejmowała KNF) do Trybunału Konstytucyjnego. Prawo i Sprawiedliwość twierdziło, że nowe przepisy zbyt ingerują w działalność kas.

Był to drugi raz, gdy oprotestowano ustawę o SKOK - za pierwszym razem zaskarżył ją w całości do TK prezydent Lech Kaczyński w 2009 roku. Dwa lata później część tych zastrzeżeń wycofał prezydent Bronisław Komorowski, a Trybunał zajął się badaniem pozostałych wątków.

Gdy zaskarżono ustawę w 2012 r., wówczas będący posłem Andrzej Duda przekonywał w mediach, że PiS ma mniej więcej te same zastrzeżenia do ustawy, które podnosił w 2009 r. Lech Kaczyński. Warto dodać, że pracownikiem kancelarii prezydenckiej w 2009 r. był właśnie Andrzej Duda, w randze podsekretarza stanu."


Cały artykuł tutaj:
https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/afera-skok-wolomin-o-co-w-niej-chodzi-dominika-tajner-wisniewska-sprawa-wyludzenia/b22yke3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 19:25
Babic
~~Niebieskawa Godecja napisał(a): właśnie tak jak zbity kundel wczoraj też zwiałeś od wytłumaczenia swoich słow...



Babcie z pod dwójki zbyt często odwiedzasz , nie pij tyle , kora mózgowa uszkodzona ,



Dopisane 31.10.2023r. o godz. 19:25:

oprych napisał(a): Też dorzucę parę cytatów w związku z aferą SKOK



Jestem za rozliczeniem jednych i drugich za wszystkie afery w tym największą aferę FOZ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 19:26
nie wiem jeszcze co jest pod tym linkiem ale go otworzę dla pewnej zasady...
kiedy ja pisałem o tym ''przekręcie'' pisano tam o chyba dwóch spółkach -córkach jakie założył w Luksemburgu Bierecki by zaraz po tym naj ich kontach pojawiły się wyprowadzone z Polski pieniądze...
i jeszcze jedna ciekawostka...jakie miejsce i jaką pozycję zajmował w tamtych czasach obecny papcio ''glapcio''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 19:26
~~Niebieskawa Godecja napisał(a): więc na 100% przedwczoraj ...
ważne że się pod tym podpisałeś jako zalogowany więc własnych słów się nie wyprzesz...;D



Umiesz czytać , napisałem , przypomnij , odpowiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 19:31
M21W2 napisał(a): Babic
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): właśnie tak jak zbity kundel wczoraj też zwiałeś od wytłumaczenia swoich słow...



Babcie z pod dwójki zbyt często odwiedzasz , nie pij tyle , kora mózgowa uszkodzona ,


o czym ty tu znowu bredzisz? ;D
jakie znowu'' babcie''?
i ''Z POD'' nieuku jakiej ''dwójki''? ;D
twoje chore fantazje przesłaniają ci chyba własną trzeźwość umysłu bo ja Lucuś tylko bezalkoholowe...;D
nadal i niezmiennie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu