Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
2 listopada 2023r. o 19:38
~~Sekwoja wysmukła napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):


Kim ty jesteś abym odpowiadał Tobie na pytania skoro sam nie odpowiadasz nie oczekuj tego ode mnie .


A czy czasem sam tego codziennie nie robisz? Dlaczego więc tobie ma się odpowiadać?


Sam tego nie robię codziennie , czasem mi się to zdarza , nigdy nie otrzymuję odpowiedzi więc moja odpowiedź może być tylko taka jaką dałem .
O co Ciebie spytałem , przypomnij jakim " kwiatkiem " wtedy byłeś .




Dopisane 02.11.2023r. o godz. 19:35:

~~ napisał(a): To po jakie licho sam wracasz do prehistorii o komuchach czy solidaruchach?




Ja jestem za Tym aby wracać i przypominać , Przemek wraca , jak nie potrafi odpowiedzieć to pisze że to prehistoria .


Dopisane 02.11.2023r. o godz. 19:38:

~~Karminowy Rannik napisał(a): Koalicja itd.



Temat ciekawy i na czasie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Rannik niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:38
Lucjan po co pytasz o jakieś ''kwiatki''?...ja też nie przywiązuję żadnej uwagi na to co mi tam przydzieli jakaś ''sztuczne inteligencja'' ;D
mam to głęboko gdzieś jak i to co kto jako ''kto'' pisze...bratek czy jemioła -wisi mi to...
ale teraz przejrzałem posty i ...matko bosko pieresławska co widzę ?

c=M21W2]
Ktoś napisał: PanM napisał(a): nie wiem co w Ciebie wstąpiło , jak dalej będziesz wciskał w moje usta to czego nie napisałem postąpię z Tobą w podobny sposób z tą różnicą że napiszę prawdę jakim jesteś oszustem w sprawie posądzeń Janusza o fuszerki .


Lucjan!!!!!!...napiszesz prawdę? ;D
chętnie poczytam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Rannik niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:39
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sekwoja wysmukła napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):


Kim ty jesteś abym odpowiadał Tobie na pytania skoro sam nie odpowiadasz nie oczekuj tego ode mnie .


A czy czasem sam tego codziennie nie robisz? Dlaczego więc tobie ma się odpowiadać?

Sam tego nie robię codziennie , czasem mi się to zdarza , nigdy nie otrzymuję odpowiedzi więc moja odpowiedź może być tylko taka jaką dałem .
O co Ciebie spytałem , przypomnij jakim " kwiatkiem " wtedy byłeś .

Dopisane 02.11.2023r. o godz. 19:35:~~ napisał(a): To po jakie licho sam wracasz do prehistorii o komuchach czy solidaruchach?



Ja jestem za Tym aby wracać i przypominać , Przemek wraca , jak nie potrafi odpowiedzieć to pisze że to prehistoria .Dopisane 02.11.2023r. o godz. 19:38:~~Karminowy Rannik napisał(a): Koalicja itd.



Temat ciekawy i na czasie .

no widzisz...a ''mordorator'' się zastanawia i nie puszcza w obieg...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2023r. o 19:45
~~Karminowy Rannik napisał(a): Lucjan po co pytasz o jakieś ''kwiatki''?.



Pytam bo chcę sobie przypomnieć jaki " kwiatek " i jakie mi zadał pytanie .
Pytasz mnie nie raz dlaczego Ciebie zaczepiam , lubię wiedzieć z kim dyskutuję , przydzielą kwiatka to pisz pod tym jednym przydzielonym , nic nie stoi na przeszkodzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Rannik niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:51
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowy Rannik napisał(a): Lucjan po co pytasz o jakieś ''kwiatki''?.



Pytam bo chcę sobie przypomnieć jaki " kwiatek " i jakie mi zadał pytanie .
Pytasz mnie nie raz dlaczego Ciebie zaczepiam , lubię wiedzieć z kim dyskutuję , przydzielą kwiatka to pisz pod tym jednym przydzielonym , nic nie stoi na przeszkodzie .

dzisiaj jestem jakiś ''rannik'' a kim byłem wczoraj?...już nie pamiętam...;D
był tu jakiś dzień kiedy rano pijąc kawę miałem ''bratka'' a po południu '' już jakiegoś ''kaczeńca''

a wydawałoby się to takie proste by do jednego ''ajpi'' przypisać jedno...
ale jak widać nie o to w tym wszystkim chodzi...

a skoro o pytaniach piszesz to jeszcze raz ...

c=M21W2]
Ktoś napisał: PanM napisał(a): nie wiem co w Ciebie wstąpiło , jak dalej będziesz wciskał w moje usta to czego nie napisałem postąpię z Tobą w podobny sposób z tą różnicą że napiszę prawdę jakim jesteś oszustem w sprawie posądzeń Janusza o fuszerki .


jaka jest prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Fuksja niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:53
~~Karminowy Rannik napisał(a): jaką obietnicę koalicja zechce spełnić jako pierwszą

Jak to jaką? Kołodziejczak już się opowiedział za legalizacją produkcji bimbru. Cały czas naśmiewali się z elektoratu PIS-u a teraz widać że chcą o niego w pierwszej kolejności zadbać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2023r. o 19:54
~~Karminowy Rannik napisał(a): jaka jest prawda?



Napisałem dlaczego jestem gotów napisać prawdę , na dzień dzisiejszy nie widzę powodu aby o tym pisać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Rannik niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:55
z tego co wiem to produkcja bimbru nie jest zakazana...
zakazany jest handel tym ''wynalazkiem'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza