Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
18 października 2023r. o 19:10
~~Cynamonowa Brzoza napisał(a): ja ''bufonem''?...a ty?...bucem? ;D


bufon «o człowieku zarozumiałym, lubiącym się przechwalać»

Jak to jest obraza to Ty jesteś dzieckiem z piaskownicy ,

Buc to osoba pyszna, zarozumiała , jesteś znany z przypisywania ujemnych cech charakteru innym .
Samokrytyka w Twoim wydaniu pożądana .



Dopisane 18.10.2023r. o godz. 19:10:

~~Cynamonowa Brzoza napisał(a): Lucjan...prawda nie ma przekonań...prawda nie ma barw politycznych ...prawda może być tylko jedna...
tak jest w założeniach i taka jest definicja prawdy...



Jest PRAWDA i Twoja prawda , innej definicji nie znam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Brzoza niezalogowany
18 października 2023r. o 19:14
poważnie?...moja prawda?

no to sprawdźmy twoją ...
były afery piSSdzielców czy nie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Brzoza niezalogowany
18 października 2023r. o 19:36
no co jest Lucjan?
starasz się jakąś sobie przypomnieć? ;D
OK. poczekam...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2023r. o 19:50
~~Cynamonowa Brzoza napisał(a): poważnie?...moja prawda?

no to sprawdźmy twoją ...
były afery piSSdzielców czy nie? ;D



Kim Ty jesteś abym odpowiadał Tobie na pytania , jedyne co to mogę z Tobą dyskutować , przedstaw te afery , udowodnij to się odniosę .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Brzoza niezalogowany
18 października 2023r. o 20:23
no widzisz Lucuś?...jaż pokazałeś jak wygląda twoja ''prawda'' ;D
kolejny raz podwinięta pod siebie kita i ucieczka od prostej odpowiedzi...
wydawałoby się prostej ale nie dla ciebie ...
kogoś kto do innych śmie bezczelnie pisać że są obłudni...;D

przecież ja już wiem co odpiszesz po przedstawieniu ci chociażby kilku afer...
ty napiszesz ...nie ma postawionych zarzutów to nie ma afery...

Lucuś ...ja pójdę dalej ...kiedy zmieni się władza i któryś z piSSdzielców usłyszy zarzuty ty oszołomie napiszesz że to zemsta polityczna...że to wyrok polityczny ...;D
Lucjan zapytam wprost....czy do ciebie dociera jakiego robisz z siebie idi.o.tę? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy ligustur niezalogowany
18 października 2023r. o 21:00
Dotarło i zamilkł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Eukomis niezalogowany
18 października 2023r. o 21:05
Polska przegrała! PiS na sam koniec swoich rządów (chociaż, kto wie jak będzie?) dobija polskie górnictwo i energetykę! A KO nie zrobi nic innego.
W tym samym czasie Niemcy uruchamiają elektrownie węglowe. A głupcy się kłócą nic nie rozumiejąc. I o to POPiSowi chodzi - Lucjan, Faclo! Do boju! A oni zrobią swoje w czasie, gdy wy się kłócicie.
https://pch24.pl/na-odchodne-rzad-pis-poparl-przyspieszenie-odejscia-panstw-ue-od-paliw-kopalnych/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
18 października 2023r. o 21:15
Dyskusja w tym wątku pomija jeden istotny, a może nawet decydujący aspekt.
Aspekt, który u części z nas wiązał się z nadzieją, że istnieje coś takiego jak "trzecia droga". Trzecia droga między PO-PiS, a może bez PO-PiS?
Rzeczywistość pokazuje, że to utopia. Przynajmniej na dziś nie ma "trzeciej drogi", a marzenia/mrzonki o takowej pomogły jedynie w wygranej jednej ze stron układu PO-PiS ;)
PiS wprawdzie wybory wygrał, ale jest to zwycięstwo pyrrusowe.
Stawiam tezę, że w dużej mierze za sprawą tych 7 % wynikających z nadziei na "trzecią droge"

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza