Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Perłowy Eukomis niezalogowany
21 października 2023r. o 19:35
Polska mistrzem świata!

Tylko w jakiej konkurencji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 października 2023r. o 19:35
M21W2 napisał(a): Komuch to były członek PZPR członek byłego komunistycznego politbiura, administracji lub innych resortów.
W naszych czasach mamy współczesnych komuchów i ich wyznawców .


Czyli pisdzielców!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Euro po 3 złote niezalogowany
21 października 2023r. o 19:46
Mamy 35 % ...i wśród społeczeństwa. Głosujący na macierewicza, witek, kaczyńskiego, mejze, kowalskiego, bąkiewicza, lichocką, ziobrę, kukiza, czarnka. Brak słów ciemniaki !

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwona Hakonechloa niezalogowany
21 października 2023r. o 20:09
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): Lucjan...nie ma tu na forum i chyba nigdy nie było bardziej niż ty otumanionego propagandą osobnika...i dotyczy to nie tylko propagandy politycznej ale i ''związkowej''



Janusz nie było tu na forum bardziej toksycznego osobnika jak Ty , ( toksyczne osoby to zdolni manipulatorzy ) nie było też większego plotkarza , pisanie bredni o innych jest oznaką Twojej słabości .

Nigdy nie otrzymasz ode mnie żadnej odpowiedzi na Twoje pytanie zdolny manipulancie Ty zawsze prawdę obrócisz przeciwko temu co pisze .
napisałem Ci , dyskutujmy na temat bez wycieczek osobistych , tu nie bazar przekupek , jak się Tobie odpowie w Twoim stylu to jęczysz jak zraniony dzik i rozjuszony atakujesz na oślep .
Dyskutuj w ten sposób ze swoim koleżką , pracodawcą któremu spaprałeś robotę , nie wspomnę o zajumanym czajniku , takiej wymiany "uprzejmości " potrzebujesz , to Ciebie rajcuje ?.

''cienki boluś '' z ciebie Lucjan...bardzo cienki...;D
starasz się jak możesz wszystko obracać na swoją stronę ale z marniutkim skutkiem...
wracając...nigdy mi nie odpowiesz na pytania bo jesteś właśnie manipulantem...a jak wiesz że musiałbyś pisać prawdę a wtedy byś ośmieszył swoje poglądy i samego siebie wtedy wiejesz do nory...;D
Lucuś ...ja od dawna wiem jaka jest ta ''twoja prawda''...pełna kłamstw i prostackich manipulacji ...
napisz mi tu Lucjan kiedy i z kim ty tu kiedykolwiek dyskutowałeś nie przypominam sobie takiej sytuacji...a wiesz dlaczego nigdy z nikim tu nie będziesz dyskutował?
zresztą Lucjan...każde twoje wejście tutaj od kogo rozpoczynasz?...od komentarza do mojego komentarza...;D
nie wiem ...boisz się chłopie mi odpowiadać to po co mnie zaczepiasz?...przecież dobrze wiesz że po każdym twoim łgarstwie ''skopię ci dupkę'' :D ... a może jest w tobie coś z masochisty?....zastanawialeś się kiedyś nad tym? ;D

co do samej dyskusji....boisz się z kimkolwiek dyskutować bo masz cieniutką wiedzę ,nie potrafisz własnym słowem sklecić jakiegoś dłuższego tekstu ...nawet w idioty.czny wręcz sposób starasz się tu tłumaczyć innym jakieś tam określenia , coś co każdemu z nawet podstawową wiedzą jest znane...wtedy robisz to co opanowałeś wręcz po mistrzowsku - kopiuj -wklej....;D

Lucuś ...ja tu ''jęczę''? ...a pisz sobie chłopie co tu chcesz bo urazić mnie nie jesteś w stanie...jesteś na to za cieniutki i za prostacki...
jak to było wczoraj?....''przekonasz się w niedługim czasie'' ;D
i kto tu jęczy Lucuś...;D ;D

teraz to ...
''Dyskutuj w ten sposób ze swoim koleżką , pracodawcą któremu spaprałeś robotę , nie wspomnę o zajumanym czajniku , takiej wymiany "uprzejmości " potrzebujesz , to Ciebie rajcuje ?.''
ani to mój ''koleżka'' ani jakiś ''pracodawca'' ...ty ''związkowiec '' nie wiesz kim jest pracodawca? ...cieniasie...;D
jeśli już to zleceniodawca...jak to Lucuś?...pisałeś że to fałszywy człowiek ,później że nie wierzysz w tą jego ''aferę'' a teraz znowu wierzysz? ;D ...ale z ciebie ''chorągiewa'' ;D

Lucuś ...a możesz mi wyjaśnić o kim tu ja niby ''plotkowałem''?...ciekawi mnie koga tu przywołasz...
tylko przypomnę ci że to twój kolezka kiedyś ci odpisał że gdyby nie twoje gadulstwo nikt na forum by nie wiedział o tamtym spotkaniu...
i jeszcze jedno - czy to nie ty pisałeś tu że -chciałem dostać numer telefonu -dostałem
chciałem adres -sam własnoręcznie mi napisał ...;D
i ty mnie śmiesz tu zarzucać jakieś plotkarstwo? ;D

gościu ...jestem tu od lat...przez ten czas poznałem dosyć sporo ludzi z dawnego forum...wiele znajomości z tamtych lat trwa do dzisiaj...
wiesz dlaczego Lucuś?...bo chociaż sporo wiem bywając w różnych sytuacjach , nigdy nikt mi tutaj nie zarzucił że coś o nich ''wychlapałem''
a dzisiaj ty śmiesz mi zarzucać jakieś ''plotkarstwo''?...jesteś śmieszny ...
napisałbym ci dosadniej jak ciebie widzę ale ograniczę się do znanego ci cytatu'' ;D

zachowujesz się jak ''kanalia'' ;D

długi tekst ale punkt po punkcie ci coś wyjaśniłem...
chcesz ''dyskutować'' ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Eukomis niezalogowany
21 października 2023r. o 20:11
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdrajcy i złodzieje Polski niezalogowany
21 października 2023r. o 21:53
Ujawnili wydatki na referendum. "Bankomat pana Morawieckiego" https://wiadomosci.wp.pl/bankomat-morawieckiego-tak-wydawal-pieniadze-z-rezerwy-budzetowej-przed-wyborami-6954223919106592a


kradzież milionów złotych na głupie pytania, największa frekfencja naprawdę wkurzonych ludzi i referendum okazało się porażką. Plan karakana na wygranie wyborów się nie powiódł. To był ostatni moment na pokojowe przejęcie władzy!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 października 2023r. o 21:56
~~Liliowoczerwona Hakonechloa napisał(a): długi tekst ale punkt po punkcie ci coś wyjaśniłem...
chcesz ''dyskutować'' ? ;D



Ty to nazywasz dyskusją ? , ja widzę to inaczej , obszczekiwanie wściekłego ****** .

Ciebie zaczepiam , pisałem z Sałatą , Brzozą , Cedrem . Udowodnił bym Ci to ale mój pierwszy wpis do Sałaty został OCENZUROWANY jak wiele innych o Tusku . Ta Sałata nie wierzyła że Tusk złożył obietnicę że dzień po wygranych wyborach pojedzie i załatwi pieniądze z KPO dla Polaków chciała linka z taką wypowiedzą jak dałem linka Sałacie
Sałata przestała pisać , zastąpiła ją Brzoza potem Cedr , jeżeli któryś z nich to ~~Liliowoczerwona ( czerwona , coś w tym jest ) Hakonechloa to mi przypomina znanego z forum kłamcy i oszusta występującego w kilku wcieleniach , - przebiegła szuja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczep wielolistny niezalogowany
21 października 2023r. o 22:06
Frajerzyno odnieś się do wpisu a nie tu znowu popisujesz się swoim idio/ty/zmem. Jesteś zwykłym tchórzem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.