Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Ostróżka perłowa niezalogowany
21 października 2023r. o 22:12
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Liliowoczerwona Hakonechloa napisał(a): długi tekst ale punkt po punkcie ci coś wyjaśniłem...
chcesz ''dyskutować'' ? ;D



Ty to nazywasz dyskusją ? , ja widzę to inaczej , obszczekiwanie wściekłego ****** .
~~Liliowoczerwona ( czerwona , coś w tym jest ) Hakonechloa to mi przypomina znanego z forum kłamcy i oszusta występującego w kilku wcieleniach , - przebiegła szuja .

Drugiej takiej kanalii jak ty tutaj nie znajdziesz. To nie pierwszy raz obrażasz tu ludzi wiejski ćwoku. Co zasiałeś sam teraz zbierasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 października 2023r. o 22:14
~~Liliowoczerwona Hakonechloa napisał(a): ''Dyskutuj w ten sposób ze swoim koleżką , pracodawcą któremu spaprałeś robotę , nie wspomnę o zajumanym czajniku , takiej wymiany "uprzejmości " potrzebujesz , to Ciebie rajcuje ?.''
ani to mój ''koleżka'' ani jakiś ''pracodawca'' ...ty ''związkowiec '' nie wiesz kim jest pracodawca? ...cieniasie...;D
jeśli już to zleceniodawca...jak to Lucuś?...pisałeś że to fałszywy człowiek ,później że nie wierzysz w tą jego ''aferę'' a teraz znowu wierzysz? ;D ...ale z ciebie ''chorągiewa'' ;D



Przepraszam , może nie był Twoim pracodawcą , czyżbyś uprawiał lewiznę i pracował u niego na czarno , pisano tu o Tobie że jesteś oszustem nie wystawiasz faktur .
Ty mi dostarczyłeś dowodów że Przemek pisał prawdę o czajniku i spapranej robocie którą trzeba było po Tobie poprawiać . Jak przez jakiś czas byłem gotów wierzyć notorycznemu kłamcy jakim jesteś do dziś nie mogę tego sobie wytłumaczyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Himera wielolistna niezalogowany
21 października 2023r. o 22:20
Pisano tu też o tym że ten Przemek handlował serami robionymi przez siebie bez odpowiednich zezwoleń i badań sanepidu. Czy dlatego pisałeś tu o nim jako oszuście? Sam tu wiejski głupku śmiałeś się tu z niego kiedy blokował jakąś bramę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Eukomis niezalogowany
21 października 2023r. o 22:21
Ile to lat o tym czajniku już piszą? Widać, że dla nich czajnik najważniejszy. Taki poziom - wyżej czajnika nie podskoczą.
Żenujące zachowanie starych facetów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbyszek dokumentalista niezalogowany
21 października 2023r. o 22:23
Lucuś i Przemuś siebie warci. Jeden palikociarz drugi solidaruch.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwona Hakonechloa niezalogowany
22 października 2023r. o 7:38

''''cienki boluś '' z ciebie Lucjan...bardzo cienki...;D
starasz się jak możesz wszystko obracać na swoją stronę ale z marniutkim skutkiem...
wracając...nigdy mi nie odpowiesz na pytania bo jesteś właśnie manipulantem...a jak wiesz że musiałbyś pisać prawdę a wtedy byś ośmieszył swoje poglądy i samego siebie wtedy wiejesz do nory...;D
Lucuś ...ja od dawna wiem jaka jest ta ''twoja prawda''...pełna kłamstw i prostackich manipulacji ...
napisz mi tu Lucjan kiedy i z kim ty tu kiedykolwiek dyskutowałeś nie przypominam sobie takiej sytuacji...a wiesz dlaczego nigdy z nikim tu nie będziesz dyskutował?''

jak widzę Lucuś wczoraj z nikim nie ''podyskutowałeś'' ;D
widzisz jak to ty potrafisz ''dyskutować''?...tyle spraw starałem ci się wyjaśnić a ty nie tylko nie odniosłeś się do tego nawet jednym słowem.... tylko wróciłeś plotkarzu ;D do ''afery czajnikowej'' ;D
a co z aferami piSSdzielców?...o tym nadal nadal milczysz oszołomie...;D

wychodzi z ciebie miernota a ty każdą tchórzliwą rejteradą będziesz ją tylko podkreślał...takie to twoje marne ''życie'' ;D
jesteś taki śmieszny i zarazem tragiczny gostek któremu należy tylko współczuć...
chociaż we mnie go nie znajdziesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 8:36
~~Ostróżka perłowa napisał(a): Drugiej takiej kanalii jak ty tutaj nie znajdziesz. To nie pierwszy raz obrażasz tu ludzi wiejski ćwoku. Co zasiałeś sam teraz zbierasz.



Wiejskiemu ćwokowi odpowiedziała miejska szmata .
Pogardę do ludzi ze wsi zaszczepił Tobie Tusk czy wyssałeś z mlekiem matki .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 08:33:

~~Himera wielolistna napisał(a): Pisano tu też o tym że ten Przemek handlował serami robionymi przez siebie bez odpowiednich zezwoleń i badań sanepidu. Czy dlatego pisałeś tu o nim jako oszuście? Sam tu wiejski głupku śmiałeś się tu z niego kiedy blokował jakąś bramę.



O serach nic nie wiedziałem , pisałem że jest fałszywym człowiekiem , oszustem jest jego kolega Janusz dla którego robił te sery .
Moją opinię o Przemku podtrzymuję , niżej oceniam oszusta ,



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 08:36:

~~Zbyszek dokumentalista napisał(a): Lucuś i Przemuś siebie warci. Jeden palikociarz drugi solidaruch.



Tu się zgadzam , już pisałem , moim kolegą jest solidaruch Tusk a Ty szukasz kolegów , polecam Janusza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 8:37
~~Uczep wielolistny niezalogowany
10 godz. 29 min. temu
Frajerzyno odnieś się do wpisu a nie tu znowu popisujesz się swoim idio/ty/zmem. Jesteś zwykłym tchórzem .
Zgłoś do moderacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza