Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
22 października 2023r. o 8:43
~~Perłowy Eukomis napisał(a): Ile to lat o tym czajniku już piszą? Widać, że dla nich czajnik najważniejszy. Taki poziom - wyżej czajnika nie podskoczą.
Żenujące zachowanie starych facetów.



Ten tegoroczny wypłynął w tym roku , jest tyle samo wart co " afery wizowe " .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 08:43:

Ten temat wypłynął w tym roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 8:46
~~Uczep wielolistny niezalogowany
10 godz. 29 min. temu
Frajerzyno odnieś się do wpisu a nie tu znowu popisujesz się swoim idio/ty/zmem. Jesteś zwykłym tchórzem .
Zgłoś do moderacji

nie odniesiesz się bo ...wolisz plotkować a dodatkowo strach ci nie pozwala...;D
wracaj do ''konspiry'' ...tam ci będzie łatwiej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 8:56
~~Liliowoczerwona Hakonechloa napisał(a):
''''cienki boluś '' z ciebie Lucjan...bardzo cienki...;D
starasz się jak możesz wszystko obracać na swoją stronę ale z marniutkim skutkiem...
wracając...nigdy mi nie odpowiesz na pytania bo jesteś właśnie manipulantem...a jak wiesz że musiałbyś pisać prawdę a wtedy byś ośmieszył swoje poglądy i samego siebie wtedy wiejesz do nory...;D
Lucuś ...ja od dawna wiem jaka jest ta ''twoja prawda''...pełna kłamstw i prostackich manipulacji ...
napisz mi tu Lucjan kiedy i z kim ty tu kiedykolwiek dyskutowałeś nie przypominam sobie takiej sytuacji...a wiesz dlaczego nigdy z nikim tu nie będziesz dyskutował?''

jak widzę Lucuś wczoraj z nikim nie ''podyskutowałeś'' ;D
widzisz jak to ty potrafisz ''dyskutować''?...tyle spraw starałem ci się wyjaśnić a ty nie tylko nie odniosłeś się do tego nawet jednym słowem.... tylko wróciłeś plotkarzu ;D do ''afery czajnikowej'' ;D
a co z aferami piSSdzielców?...o tym nadal nadal milczysz oszołomie...;D

wychodzi z ciebie miernota a ty każdą tchórzliwą rejteradą będziesz ją tylko podkreślał...takie to twoje marne ''życie'' ;D
jesteś taki śmieszny i zarazem tragiczny gostek któremu należy tylko współczuć...
chociaż we mnie go nie znajdziesz...;D



Nudny jesteś , powtarzasz te swoje wyuczone na pamięć brednie , zmień płytę . Ja Tobie nie współczuję i nie oczekuję tego od gostka Twojego pokroju .
Co do afer pisowskich już Ci odpowiedziałem , są z gatunku Twojej afery czajnikowej , napisałem też - napisz coś o tych aferach to się odniosę , zrobiłeś to co mi zarzucasz , podkuliłeś ogon i ani me ani be ani kukuryku jak mawiał klasyk do Twojego partyjnego kolegi Kwaśniewskiego .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 08:56:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ~~Uczep wielolistny niezalogowany
10 godz. 29 min. temu
Frajerzyno odnieś się do wpisu a nie tu znowu popisujesz się swoim idio/ty/zmem. Jesteś zwykłym tchórzem .
Zgłoś do moderacji

nie odniesiesz się bo ...wolisz plotkować a dodatkowo strach ci nie pozwala...;D
wracaj do ''konspiry'' ...tam ci będzie łatwiej...



Żaden gnom twojego pokroju nie ma i nie będzie mi dyktował do czego mam się odnieść .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 9:03
M21W2 napisał(a): ~~Liliowoczerwona Hakonechloa napisał(a):
''''cienki boluś '' z ciebie Lucjan...bardzo cienki...;D
starasz się jak możesz wszystko obracać na swoją stronę ale z marniutkim skutkiem...
wracając...nigdy mi nie odpowiesz na pytania bo jesteś właśnie manipulantem...a jak wiesz że musiałbyś pisać prawdę a wtedy byś ośmieszył swoje poglądy i samego siebie wtedy wiejesz do nory...;D
Lucuś ...ja od dawna wiem jaka jest ta ''twoja prawda''...pełna kłamstw i prostackich manipulacji ...
napisz mi tu Lucjan kiedy i z kim ty tu kiedykolwiek dyskutowałeś nie przypominam sobie takiej sytuacji...a wiesz dlaczego nigdy z nikim tu nie będziesz dyskutował?''

jak widzę Lucuś wczoraj z nikim nie ''podyskutowałeś'' ;D
widzisz jak to ty potrafisz ''dyskutować''?...tyle spraw starałem ci się wyjaśnić a ty nie tylko nie odniosłeś się do tego nawet jednym słowem.... tylko wróciłeś plotkarzu ;D do ''afery czajnikowej'' ;D
a co z aferami piSSdzielców?...o tym nadal nadal milczysz oszołomie...;D

wychodzi z ciebie miernota a ty każdą tchórzliwą rejteradą będziesz ją tylko podkreślał...takie to twoje marne ''życie'' ;D
jesteś taki śmieszny i zarazem tragiczny gostek któremu należy tylko współczuć...
chociaż we mnie go nie znajdziesz...;D


.
Dopisane 22.10.2023r. o godz. 08:56:
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ~~Uczep wielolistny niezalogowany
10 godz. 29 min. temu
Frajerzyno odnieś się do wpisu a nie tu znowu popisujesz się swoim idio/ty/zmem. Jesteś zwykłym tchórzem .
Zgłoś do moderacji

nie odniesiesz się bo ...wolisz plotkować a dodatkowo strach ci nie pozwala...;D
wracaj do ''konspiry'' ...tam ci będzie łatwiej...


Żaden gnom twojego pokroju nie ma i nie będzie mi dyktował do czego mam się odnieść .

nie rób z siebie głupca większego niż jesteś...;D

''Co do afer pisowskich już Ci odpowiedziałem , są z gatunku Twojej afery czajnikowej ,''

chcesz mi powiedzieć że afera z przepier...em 70 ''baniek '' przez sasina na ''wybory kopertowe'' jest na tym samym poziomie co ''afera czajnikowa''? ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 9:15
Dlaczego piszę tylko w tym temacie , ktoś zapyta , otóż chcę bliżej poznać tych co ogłosili " wiktorię i wygraną Polski " , nikt poza starymi śpiewkami TVN o PiS nie jest wstanie napisać o " wiktorii " i niedługim dobrobycie jaki nasz czeka .
Politycy PO wracają do tego co było , piniędzy nie ma i nie będzie , po rządach PiS czeka nas zaciskanie pasa , prawdziwa " wiktoria " .
Donald w przyszłym tygodniu jedzie paść na kolana , żebrać o pieniądze z eurokołchozu i pomagać zakładać marynarki kolegom chorym na pomroczność jasną jaką ma nasz były prezydent Kwaśniewski .


Dopisane 22.10.2023r. o godz. 09:07:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): nie rób z siebie głupca większego niż jesteś...;D



Ciebie nie przebiję , nie musisz się martwić , za ilu dziś piszesz ? .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 09:15:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): chcesz mi powiedzieć że afera z przepier...em 70 ''baniek '' przez sasina na ''wybory kopertowe'' jest na tym samym poziomie co ''afera czajnikowa''? ;D



Tak na tym samym poziomie , PO dążąc do wymiany najlepszej prezydent Kidawy na Trzaskowskiego który już nie taki dobry minimalnie przegrał z Dudą . Senator zwany kopertwą zrobił wszystko aby wybory w wyznaczonym terminie się nie odbyły , wina pół na pół za stracone pieniądze .
Jak zamienili kandydatkę już wybory częściowo kopertowe im nie przeszkadzały .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 9:20
nawet tutaj tchórzu omijasz sprawę 70 ''baniek'' przepierdzielonych przez sasina...'D
robisz z siebie błazna...a właściwie nazwać ciebie błaznem to wstyd dla tej profesji bo to często byli mądrzy ludzie i stawiać dzisiaj ciebie obok nich to by była dla nich ujma...

dlatego w twoim przypadku bardziej odpowiednim określeniem będzie nazwanie ciebie zdziwaczałym , starym satyrem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 9:27
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): nawet tutaj tchórzu omijasz sprawę 70 ''baniek'' przepierdzielonych przez sasina...'D
robisz z siebie błazna...a właściwie nazwać ciebie błaznem to wstyd dla tej profesji bo to często byli mądrzy ludzie i stawiać dzisiaj ciebie obok nich to by była dla nich ujma...

dlatego w twoim przypadku bardziej odpowiednim określeniem będzie nazwanie ciebie zdziwaczałym , starym satyrem...;D



Jak się nauczysz logicznie myśleć a nie bredzić zrozumiesz moją odpowiedź , co prawda nie widzę takiej /możliwości ale jak to mówią , nadzieja umiera ostatnia , nie odwdzięczę się Tobie epitetem podobnym do tchórza , dziś jest u mnie dzień dobroci dla mających słabostki .
Dziś nie spowoduję abyś musiał jęczeć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Kaczor niezalogowany
22 października 2023r. o 9:28
Aferą jest że ogłosiłem Trzaskowskiego prezydentem, który przegrał wybory......zresztą tak jak ja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu