Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
22 października 2023r. o 21:05
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ty mi coś ''wybaczasz''? ;D
ty powinieneś mi dziękować...



Wybaczam i dziękuję , dzięki Tobie poznałem kim są antypisowcy z Tobą na czele , na wasze ograniczenie umysłowe nie ma lekarstwa do wybaczeń i podziękowań dołączam wyrazy współczucia .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 21:05:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): Wyborcza to Michnik ...a dla ciebie Michnik to propaganda...



Januszku , dziecino nie tłumacz się , nie wymagam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 21:07
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Lucjanie Złotkowski .Kim są według ciebie te wspomniane przez ciebie ,,cioty'' ?Potrafisz to wyjaśnić?


Przeprosiłem za niewłaściwe słowo , na mendę taką jak Ty używającego mojego nazwiska nie ma innego określenia jak menda , szmata i tym podobne .

wiesz co Lucek ...znowu cię ponosi a nie powinno ...
bo sam sobie jesteś winny...
więc teraz nie jęcz tylko zastosuj się do mojej rady którą nie raz i nie dwa dawałem ci tu za free...
jesteś tak tępy że nie dociera to do ciebie?
więc powtórzę ci raz jeszcze ...mniej emocji i myśl co piszesz zanim napiszesz coś wcześniej nie myśląc...
potrafisz połączyć te dwie funkcje? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 21:09
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ty mi coś ''wybaczasz''? ;D
ty powinieneś mi dziękować...



Wybaczam i dziękuję , dzięki Tobie poznałem kim są antypisowcy z Tobą na czele , na wasze ograniczenie umysłowe nie ma lekarstwa do wybaczeń i podziękowań dołączam wyrazy współczucia .
Dopisane 22.10.2023r. o godz. 21:05:
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): Wyborcza to Michnik ...a dla ciebie Michnik to propaganda...


Januszku , dziecino nie tłumacz się , nie wymagam .

ja się nie tłumaczę Lucjan tylko tobie coś tłumaczę ...
wiem że ciężko ci to zrozumieć ale postaraj się ...to w sumie niewielki wysiłek chociaż w twoim przypadku ...kto wie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 21:14
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): więc teraz nie jęcz tylko zastosuj się do mojej rady którą nie raz i nie dwa dawałem ci tu za free...
jesteś tak tępy że nie dociera to do ciebie?



Za użycie słowa tępy też wybaczam , w swym zacietrzewieniu nie wiesz co czynisz .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 21:14:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): więc powtórzę ci raz jeszcze ...mniej emocji i myśl co piszesz zanim napiszesz coś wcześniej nie myśląc...
potrafisz połączyć te dwie funkcje? ;D



Chciałbyś wiedzieć jak to zrobić , nie pomogę z czasem sam dojdziesz do tego , wierzę że stać Cię na to .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 21:18
ja pierdzielę ...to według ciebie określenie ciebie ''tępym'' to już chyba obelga...;D
a jak mam cię nazwał po tylu blamażach ? ... teraz kogoś wyzywasz za użycie nazwiska od mend i szmat a przecież sam dałeś ku temu powód...
więc nie brnij w to chłopie bo nie ma w tym dla mnie najmniejszego problemu w tym by coś ci tu udowodnić...
więc nie jęcz tu tylko stul uszy po sobie i najlepiej do tego nie wracaj...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 21:20
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): wiem że ciężko ci to zrozumieć ale postaraj się ...to w sumie niewielki wysiłek chociaż w twoim przypadku ...kto wie...



Nigdy nie dorównam Tobie i oby nigdy tak się nie stało , Ty jesteś według Ciebie istotą " doskonałą " , nie napiszę czym kim są ludzie " doskonali " , domyśl się sam , lubisz snuć domysły .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Słonecznica niezalogowany
22 października 2023r. o 21:21
Wytrzymam jeszcze , lecz się wciąż niecierpliwie, kiedy ???

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła wyniki głosowania do Parlamentu. Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 35,38 proc. głosów, Koalicja Obywatelska 30,7 proc., Trzecia Droga 14,4 proc., Lewica 8,61 proc., Konfederacja 7,16 proc., Bezpartyjni Samorządowcy 1,86 proc., a Polska Jest Jedna 1,63 proc. Frekwencja wyborcza wyniosła 74,38 proc.

Zrozumieją obywatele proces nowego tworzenia rządu , Niemcy po Merkel
potrzebowali do utworzenia rządu
podobnej kolorowej koalicji 6 miesięcy
Więc czekamy ……
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 21:25
Wiersz na Dobranoc dedykuję DOSKONAŁEMU JANUSZOWI , może coś zrozumie .

I! Jaki jest człowiek doskonały człowiek doskonały
Pije i je tyle ile trzeba
Pali tyle ile trzeba palić
Myśli ma tyle ile ma mieć myśli
A śni mu się świat bez wad
A jak wstaje śnienie stara się zamienić w real wie
Że to niemądre ale to ma mieć w sobie moc
Wie że to niemądre ale to ma mieć w sobie moc ma mieć w sobie moc i
Nie wiem jak to się skończy ale
Nie chciałbym być ci coś dłużny
Nie wiem jak to się skończy ale
Nie chciałbym być ci coś dłużny
No i jaki jest człowiek doskonały człowiek doskonały
Jest dobrze mały do swoich małości
W sam raz duży do swoich słabości
A jak mu się harmonia zamienia w akordeon
Więcej je i pije niż trzeba
Myśli ma po kilka do każdej chwili
A w snach widzi siebie jako pajaca
A jak wstaje śnienie stara się zamienić w real
Wie że to niemądre ale to ma móc pomóc
Zabić w sobie flądrę
Wie że to niemądre ale

Dobranoc czas na dobry film .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.